Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ostapkotab
    ty id#ote jsem prazak a zadny zkurv€nce,politiky ani zadny jiny sr@cly jsem nevolil,d€bile
  • Kníže pán se vymačkal jak citrón. Když dělal poradce V.H. (spolu s jinými kreaturami) a v Bilderburgském hnutí.
  • Fotka se moc povedla.Dva krupani v parlamentu.Je dobre ze stary plantala uz brzy vyfici.Jo to pred volbama jej Mirda ukazoval jak medvedar medveda.Medved se prikymacel zabrumlal a bylo veselo.Nicmene medved hyne a medvedar si porizuje noveho cerstveho.Nejakeho Pospisila z ODS.
  • Jsem rád,že národ konečně přichází na to jaký póvl z ciziny i z domova se tady chytil moci a za naše peníze dobře i vyspal v poslanecké sněmovně.A tomu co pomlouvá Pražáky chci říci,že tolik náplavy tady nikdy nebylo,což je vidět na povodních,kdy jsou zatopeny celé čtvrtě Prahy.
  • Přesně vystiženo. Neodborníci v psychologii či socíální psychologii a ani samotný Kalousek ( v tomto oboru totální nevzdělanec )také nepochopil oblibu Karla Schwarzenberga. Lidem se líbilo jeho chrápání v parlamentu, šišlání a žvatlání a smáli se mu. Brali jej jako politického šaška a ne nějakou noblesu. Lidé mívávají rádi šašky, ale jako profesionály, nikoli však jako šašky v politice, čemuž se prostě nemohl vyhnout. A tak Kchárl prohrál a s ním i Kalousek...To, že jej volili tak zvaní "umělci" není tak překvapivé. Samotná vynikající umělkyně a zpěvačka Ljuba Hermanová svého času zpívávavala o umělcích: My jsme ti blázni, blázni z povolání, my jsme ta banda, banda kašparů... a měla pravdu. Takže , když navíc ještě umělci jsou úmyslně a placeně poštváváni proti svému lidu, pak žádnou díru do světa neudělají...je to opravdu jen banda kašparů, z nichž se média marně snaří udělat celebrity....
  • Ať si jeho spolustraníci vymýšlejí cokoliv, foto potvrzuje jeho vitalitu. A nejen foto i televizní záběry při různých akcích, Bohužel i v zahraničí. Směje se mu celý svět, jen on a TOPKA to nevidí. Fůjtajbl.
  • To je škoda, že mizí z veřejného života. Byla s ním sranda. Jaký byl řečník, a když se pomočil nebo dokonce podělal ve Sněmovně, to byl miláček publika. No, možná se ještě vrátí.
  • už zase čte ubrus?
  • Proč by mizel z politické scény,kde by se tak dobře vyspal za peníze nežli tam.Takový kašpar neměl vůbec v politice co dělat,nerozumněl mu nikdo,protože mluvil esperantem a jeho výroky několikrát zesměšnil jak prezidenta tak Českou zemi.
  • Jedině naprostý idiooot (=nejčastěji Pražák) TO mohl volit. Senilní, nesrozumitelně šišlající, věčně spící (V PRÁCI !!!) příslušník sekty Bilderberg, skutečně nechápu, kteří blbové TO chtěli za prezidenta. Hrůza a děs.
  • Proto jsem ho nevolil , je na špičkovou funkci prezidenta , či jinou , příliš starý a unavený . Pořád platí , že člověk se aktivním a ve formě udrží lépe za situace ,kdy
    je v plném pracovním zatížení , po volbách , kdy TOP 09 přešla fakticky do opozice a vyklidila mediální výsluní , mi přijde logické , že na člověka dolehne útlum . V případě
    KS to platí nejspíš dvojnásob .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit