Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně se divím, proč si pan Schwarzenberk nechal namluvit své předvolební spoty všehoschopným dramatikem Svěrákem, a zasloužilým národním opilcem Polívkou, když se takto jasně dokáže postavit prezidentovi.Těm dvěma se ale nedivím, že se toho ujali, protože Svěrák prý levně a přímo od pramene získává materiál pro svou novou komedii "Hrabě Kája, sedící, mlčící a spící"a Polívka získá alespoň pár šupů, aby měl z čeho zaplatit dluhy za zvelebování svého království, ve kterém utopil 27milionů, které mu věnoval z dotací EU bývalý bratr Kalousek!!!
  • Spící zmetek se zas jednou na chvilku probudil. To sou včecko kydy. Kdyby president amnestii nevyhlásil, tak by nadával. Když ji vyhlásil, tak tenhle uchrápnutej prďola vyvádí taky. Jako všickni vostatní. Proč si nevyskakuje na soudce, co za to můžou? Uměj se starat jen vo to, aby dostali přidáno na platě. Když se jim to nelíbí, tak to pošlou k ústavnímu soudu. Že všichni padaj na hubu, to je nezajímá. A že by něco dělali? Proč některý soudy trvaj tak dlouho? Protože páni soudci jen čekaj, kdo jim zaplatí za zdržování. Zmetci to sou, a kníža taky. To je jen prodejnej vlastizrádnej prďola
  • Jasný signál dalším česko-moravsko-slezským zlodějům a podvodníkům, že na nekalostech vydělají. Určitě nebudou muset za zlodějiny propuštění postiženým něco vracet. Tudíž se v České zlodějské republice vyplatí investovat do zlodějin a podvodů (tedy tunelů) mnohem více než do nějakého nejistého druhého, třetího či dalšího pilíře...
  • Plně souhlasím s panem Schwarzenbergem, že se jedná o určitou ješitnou pomstu našeho Kikiny, který nesnese, když má " prostý lid " jiný názor než pan Všemohoucí z Hradu. Bude z Hradu odcházet jako úplný trotl. Je umění včas odejít, ale to náš ješita neuměl ostatně nikdy... *7* *9* *13* *10* Bude asi nutné si nyní pořídit zbrojní pas *8* *7*
    • Ty na hrad nemusíš vůbec chodit. Trotlem jsi od narození.
  • Že tento sklerotik to ještě včera vychvaloval a dnes podle mínění většiny svůj názor rychle změnil je jednoduché. Je to proto, že včera ještě spal a teprve dnes ho probudili jeho TOP 09 a tak obrátil. V čem ale neobrací, tak v tom, pokud může něco lacino pro sebe (a syna)
    získat a v tom, pokud může ČR nějak uškodit za to, že Masarykovými reformami v r.1919 přišla jeho rodina o část majetku a o tituly. Tento nedostudovaný právník a hajný by měl rychle odejít a vystupovat v pimprlovém divadle a obveselovat děti. Ale ještě by mu měli zakázat ta sprostá slova, kterými se snaží působit na mládež.
  • Konečně jsem si přečetl, co Schlafenberg říkal. Viděl jsem ho v televizi, ale nerozuměl jsem mu ani slovo. Myslel jsem, že mluví německy. Jinak o klausovi jsem si nedělal nikdy žádné iluze. Ale, že se jedná až o takového ha__la, to jsem si nechtěl připustit. V poslední době je naše politika určitým soubojem nechutností. Do včerejška u mne vedla politická prostitutka Pick, ale včera ji na celé čáře porazil ten, jehož jméno se STYDÍME i vyslovit.
  • Souhlas, Kajinek na hrad!!!
  • Aby ši še nepo... ty zmrde, nedělej že o tom nevíš co jste si pekli ty prase. Až mě někdo z amnestovaných vykrade, zaplatíte to napůl s tím hajzlem z hradu, klidně i životem prase!!!!
  • Tak si rikam ta Top 09 neni to neco jako Medved 009? To byla sveho casu jakasi popularni skupina, mozna ze jeste existuje...he he...
  • Teď se konečně ukázalo, že Klaus je král všech zlodějů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit