Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Medvěd.Aby zde vládli ti,které jsi jmenoval,to bych také nechtěl.Chce to vládu mladé generace,která by nakradené majetky znárodnila,udělala měnovou reformu a ty politické lumpy nahnala makat do pracovních táborů.S lumpy,kteří tuto zemi zbídačili,je třeba zatočit tak krutě,že by podle toho byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.Všechny politické lumpy,kteří tuto zemi zbídačili,je třeba poslat šupem na"přátelský pokec" s katem.
  • Koryta jsou lepší než ideologie, ať se sjednotí v jedné straně a nepředstírají.
  • Tato vláda už měla podat demisi. nemá oprávnění k vládnutí, občané ji nechtějí. Drží se silou a to není dobré. Po volbách jsem jim dal 1 a 1/2 roku, konec se blíží. Sami se zničí, nikoho k tomu nepotřebují.
  • Pokud nebude kompletní vládní elita od 89. za katrem a zakonzervovaným majetkem, je mi posraný průzkum šumafuk. Protože i to bolševici příživnický ( ČSSD ) jsou za tento stav zodpovědní...
  • nojo slafenberg ma zase pravdu ale i ten stem potrebuje z nečeho žít a určitě da všimne modrej strakam
  • no to je mi ale novinka, kníže se asi probudil do raelity ...
  • Upřímně přiznávám,
    ať mi raději vládnou 4 roky takoví "prachpitomci" jako pan kníže *3* ,
    než 40 let takový bolševický hnůj jako soudruzi Paroubek, Sralbotka, Filip nebo Kováčik.
    • Zřejmě se mezi ty prachpitomce také počítáte. Jó vrána k vráně sedá-
    • bohužel medved ma pravdu
      • ... i ti jsou pakomunisté, neboli pseudokomunisté. Těch pravých komunistů se dohledáš už jen mezi důchodci ...
        • Kdo je to "pravý komunista"? To jsou ti,co připravili únor 1948 ?
    • Naštěstí jsi s tímto paradoxním názorem osamocen.... a neboj Filip a kováčik ti nikdy vládnout nebudou.
    • Tak to je mi vás líto!
      • Medvěd má nasráno v hlavě,běž si vyzvednout prachy a pošli je Kalouskovi na reformy ty vymaštěná palice!!!Diky zlodějům a kriminálním debilům zejména hlásící se k pravici,kteří za 21 roků stihli to co se komárům nepovedlo zničit za 40 let.Ve zlodějnách a vládnutí totalitní stylem, tento vládní dobytek, předčil komunisty několikanásobně! Komáři odpouštím vám a budu vás volit.Dostat tenhle dobytek od koryt,tak realizovat čínský model!Tam kriminálníky zlodějé a gaunery střílej na hřišti v přímém přenosu do televize.Proto ty naše prasata kvičej něco lidských právech!Jedině z vás mají bobky,že se jim ty nakradený majetky po neprokázání jejich nabytí zabavěj!
  • Vypadají spíše jako spolek gaunerů.Podobný pohled býval i na komunisty,když byli u moci.Městský hasič Mojmír Hypša,ve Strakonicích,pro takové darebáky,vymyslel název "bejkosvaz".I na současné mocné by se tento název hodil.Ve lhaní by je měli,, kdysi vládnoucí komunisté, co dohánět.Ve zlodějně,jim ,kdysi vládnoucí komunisté, nesahají ani po kotníky.Dnes by národ proti komunistům už do ulic nikdo nedostal.Pravděpodobně se zde bude zase brzo čestprácovat,nebo hajlovat.Dá se předpokládat,že zde budou vládnout ti,kteří slíbí ,že z darebáky,kteří zde jednadvacet roků vládli,krutěji zatočí.Na nějakou humanitu k politickým lumpům,se už národ nechytí.
  • Bodeť by ne, koryta jsou pro tyhle s.v.i.n.ě. přednější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit