Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypitej Landovský zase dostal prostor se k něčemu vyjádřit. Hrůůůza, ať ten blb někam zaleze a tam chlastá a neotravuje okolí. Dnes elita národa :))))))) Toho spícího kr*tena si může vzít sebou.
  • Normálně bych poradil panu Landovskému, aby tolik nepil alkohol. Dnes by to bylo málo platné, protože už je pozdě. Tak snad jediné: Aby si nechal svoje rYnSozumy a sprostě vyjadřované rady pro sebe. ( A že se mu líbí Schwarzenberg? - Havel ho také propagoval, protože oba finančně podporoval,aby mu a jeho sudeťákům to jednou vrátili.) A na to přece už slyší jen málokdo.
  • S Landovským, při jeho hloupých názorech, musí být u piva zábava.
    Proti tomu mně názor:"Kájínek na Hrad.Nejmíň toho nakrad." připadá jako geniální.
    • pan Kajínek by byl asi lepším presidentem, než ti dva od převratu po roce 1989!
      Je to smutné, ale bohužel je to tak! *3* *3*
  • ...... já se taky divím, že když nemají lidi na chleba, tak proč nejedí koláče....? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • V padesátých letech jsem měla spolužáka, po vyučování jsme chodili vyblafnout réďo. Dokázal dokouřit do neuvěřitelně malého vajglíka. A poté, co si dal posledního páva, tak ten zbyteček snědl, aby ani o trochu nepřišel. Není páv, jako páv...
  • Chudák degenerovanej *13*
    • Pořád mi není jasné, proč se nedodržuje zákon z r. 1919, který zakazuje u nás používat šlechtické tituly a přídomky? Navíc tento Karl..... není vlastně Schwarzenbergem přímé linie! Orlík dostla neprávem, to se ví, tak co ještě mu chybí? asi jen ti pávi (nebo pečení holubi) do huby?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit