Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volbou Zemana.......... přesně vyjádřeno, 100% pravda
  • Přesně vyjádřeno- lépe bych to nedokázal.
  • sokole jasný, tebe by měli rozprášit, ale na nějakou louku
  • evičko, jsi opravdu chytrá, kdo by to řekl, zřejmě profesorka, klobouk dolů, mám tě moc rád
  • hlavně, že ty nejsi opožděný, ale hulič jsi ty, ale ne trávy *12* *12*
  • šamšulo, měl bys se přejmenovat na šulína, ale v tom lidovějším podání, určitě víš co tím myslím, protože to jsi
  • Tousty s kaviárem?
  • Pořád lepší jak ta pochcaná německá plíííííína! *1*
  • ty máš tak rozvinutou a bujnou fantásii ne?
  • Ta jsi šišlavá zdechlina? ... :-)))
    Jaká sebekritika ... :-)
  • Jsi zcela zbytečně vydrážděný, chlapečku! Já vím, Kchárla poslali voliči do pr.ele, a ty se s tím nemůžeš vyrovnat. Vždyť on by mohl natáhnout brka a zase by bylo vydání za státní pohřeb. Jdi si zahulit trávu a možná rozpoznáš poezii od pichlavých srandiček střílených od boku. No, možná taky ne, vy kluci z Kchárljugend mi připadáte nějací opoždění.
  • Von je tluistej, z chlastu ho brzo "klepne" a bude zase novej prezident. Otázkou zůstává, zda-li si polepšíme. *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *16*
  • ...ale co? Peníze, vodu ve víno, kámen oknem?
    ps.
    Zeman stokrát lepší šišlavé zdechliny!
  • Možná bys mohl začít něco o té svý.
  • Jo a docela velkej!
  • V případě našeho prezidenta, bych řekl že je.
  • Nojo. Ale je fakt, že v těch vlastnostech na Kharla tihle povaleči nikdy mít nebudou...
  • Nelze se divit, že ve českém státě jde vše dolu kopcem, když máme takovéto myslitele.
    Když vás nebaví práce, co takhle do cirkusu, nebo housle, či dělat šaška v TV.
    Ale poezie, to vám nejde, už to pochopte konečně. S tím byste se uživil jen u rusáků, ti vám při vodce sežerou všechno i vaši poezii
  • Jo a také smění, promění, prohodí ... :-)
  • Volbou Zemana chtělo stádo vyjádřit světu, že jsme národ namyšlených hospodských povalečů, ochlastů a žvanilů, kterým nejsou cizí žádné lži, křivárny a zákeřnosti. A svět nás tak chápe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit