Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj dobri den
  • Proč mám pocit že i tenhle článek a info v něm si někdo vycucal z prstu :-)
  • Informace o skupině jako BYLA (ano byla protože už tak rok není a jsou to cca dva měsíce kdy se objevily informace znova kvůli partičce rodičů co se snažila odstrašit svoje děti od řetězovejch her a trochu se jim to vymklo) tahle sahaj až do roku 2011 kdy šlo prakticky jen o hru na sázky ve které v žádném případě nešlo o sebevraždy jako spíš o překonávání strachu (jako vylez na vysokou střechu, koukni se na hororovej film a podobně) bohužel ale někteým z "kurátrů" hráblo a začali věci stupňovat (což se stalo v době kdy hra měla stovky a tisíce příznivců) a ano skutečně to vedlo k několika sebevraždám ale potom bylo hoooodně dlouho ticho a nic se nedělo... Je tam ještě pár dalších událostí co s tímhle souvysí a děkuji autorům za jména protože co jsem hledal tak jsem tvůrce našel jen podle přezdívek :(
  • Přišlo to z Ruska, tak se snad není čemu divit...
  • Doba internetová je první epochou v dějinách, kdy slova idiotů jsou slyšet lépe než slova moudrých...
    A zároveň je epochou, kdy moudří spatřují, že idioti je k životu naprosto nepotřebují... Idioti si vystačí sami :-)))
  • Podobnou věc říkali o hudbě z Pokémonů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit