Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá jako zík.!!
  • Blahopřeji soudruhu cenzore, tím jako jste to tady "protřídil" už konečně začínáte dosahovat požadovaných kvalit žvástala z pomateného lživého plátku zločinecké party (KSČ) tzv. Halo novin.
    Ještě chvíli až už budete zralý na to dělat pobočníka ovčákovi u hradního ...píp,píp,píp.... .
  • Já tomu nerozumím. Z rozsekaných černých skříněk to víme za tři dny, a z ukrajinských nepoškozených skříněk nejsou informace ani za tři čtvrtě roku. To samé s komunikaci s letovou věží.
    • No to je přeci velmi jednoduché. Tady je našli a vyhodnocují lidé.
      Na Ukrajině se jich zmocnili komoušské rusofilní bestie - řiťolezci kremelského skřeta putina a ten přece sám na sebe nepráskne, že letadlo sestřelili jeho bolševičtí poskoci.
      • Nesnaž se psát jako " soudružka pusinka" je to trapné.
        • Trapný jsi pouze ty otrapo. Proč bych psal jako nějaká pusinka a ještě k tomu soudružka. To jen vy komušsko-fašističtí vypatlanci se musíte za někoho skrývat aby jste mohli útočit - loupit a vraždit ze zálohy.
          • Ulevilo se ti, povolil ti svěrač? Tak to bude ještě nářez.
  • no nevim...,myslim si ze letadlo,ktere narazi do pohori je sice rozbite na maderu,ale prece jen velke kusy draku,by se mely najit, stejne tak casti letadla,ktere nejsou zase tak moc exponovany pri narazu,napr cela, nebo rozlomena smerovka, atd. Fotky,ktere jsem videl z mista havarie(pokud to bylo skutecne toto misto) vypadaji tak ,ze je letadlo rozsekano na mnoho malych kousku a nikde jsem zadne extra velke kusy nevidel........Takze se spise klonim teorii,ze je zde opet neco shnileho ,stejne tak jak to bylo se sestrelenym letem nad Ukrajinou, ci jeste drive zmizele letadlo Malaysian Airlines. Treba piloti stavkuji zrovna proto, ze nemusi mit rizeni letu v ruce zrovna ,"kdyz se nechce"...???!!!(moje teorie) A treba letadlo spadlo z duvodu magneticke anomalie zpusobene zkratem na rozbijeci castic v Cernu....???!!! take moje teorie......Kazdopadne tomu co rika mainstream uz neverim......a nejen v tomto pripade.....
  • daň za svobodu,každý je neznámý osamocený vlk
  • Andreas schon vor vier Jahren konvertiert zum Islam. *16*
  • kdyby to byl muslim, názor byste měli hned - terorista, že to muslim nebyl je to snad jiné? byl to terorista tak jak tak.
  • Nevyluxoval cenzor "soudružku" ? *11*
  • Tak to vypadá zase na ty IS, mají asi dlouhé prsty.
  • a to nebyl terorista? i když byl patrně křesťan, terorista byl rozhodně taky, zabít tolik lidí, tolik dětí může jen teroristický útra chyl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit