Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tohle, jeden nečadil, od chvíle kdy ratha sebrali, toho kolem toho napsali tolik, že začínám věřit tomu, že osobou ratha polapili krvežíznivýho masovýho vraha typu Jack the Ripper alias Mackie Messer *1* *1* *1*
  • Někdo majetek převedený všelijaké obrazy, šperky, tak proč by nemohl mít Ráth peníze v doma v hotovosti? Já, kdybych měl nějaké peníze, tak bych je bankám nesvěřil. Co kdyby zkrachovali jako předešlé. Co je doma to se počítá. Málo mají lidé lpeníze doma v trezorech? Jak je jinak bezpečně ukrýt před nevítanými návštěvami? Teď mu je policie ukradla a všechno dávají do souvislosti s úplatkami. Zjistila nějaké nesrovnalosti s financováním kraje?
    • Já si také myslím, že co je milionář, tak že to je zloděj. Ale podívejte se, kolik milionářů tady žije bez nějakého šetření, jak se majetku domohli. Teď je v očích pozorností Ráth a nasazují jen jemu psí hlavu, ale zapomínají na presumci viny. Jako by to byl jediný, kdo tu má nějaký majetek. A také se podívejte, jak třeba v Řecku lidé vybírají vklady z bank. To samé může potkat i nás. Co je na tom divného, když Ráth měl peníze doma. Podívejte se na jiné milionáře - zloděje. O nich se nepíše. Chtějí jen umlčet opozici a dál všechny občany v republice bez nějakého problému okrádat. Lidé bděte! Chtějí, aby se na jejich aféry a na jiné zločiny vlády zapomnělo.
    • Policie pracuje na objednávku mafiánů z ODS, takže pokud žádné nesrovnalosti s financováním kraje nezjistí, tak je prostě vyrobí!
      • Aldisi Vaše úvaha je klidně možná. Možná jste detektiv ale řekněte mi proč si ty peníze bral, proč šel na nějakou schůzku a proč ty peníze odnášel? Zdá se mi že vidíte marťany a neje vy! Logicky když se nechci chovat jako h a j z l, neboť mne volí daňoví poplatníci, a jsem jejich zástupce, nehledám jiné cesty k bohatství? 6ádná objednávka nad vlastní svědomí.
        • Vy jste ho držel za ruku, nebo sledoval? Podle té mediální kampaně to byla akce modrofialové totality, nebo věříte na nezávislost médií? Tyhle kydy si nechte na masopust

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit