Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sociální demokrati se projevili transparentně a dokonce se omluvili. Jste na tahu - modří ptáci. Rath nás možná okradl, ale jsou tady taky i jiní - sedminuloví. Tak hrrr na ně. A Ty - národe se rozmysli, než začneš soudit (myšleno volit). Media nám nepomůžou -to už víme.
  • Vy jste ho držel za ruku, nebo sledoval? Podle té mediální kampaně to byla akce modrofialové totality, nebo věříte na nezávislost médií? Tyhle kydy si nechte na masopust
  • To, co tu všem vadí je, že když rozkrádá vládní trojka, tak neprobíhá takové divadlo na veřejnosti. Tyto informace jsou velice dobře zmanipulované a to bez ohledu na skutečnost, zdali kdo přijal, či nepřijal úplatek. Jen tu říkáme, že je tu veřejně popraven další politik, a to na zakázku někoho třetího.
  • Tady nejde o to ve které sektě byl nalezlý, ale o princip. Padni komu padni. A ruku na srdce, zkorumpovanych hajzlů je plný parlament a nejen ten *16*
  • já už to pomalu začínám chápat, jako Jidášovi vám stačilo, aby Ráth slíbil vyplacení 30Kč za poplatky a za to ho milujete a volíte. Jenže on si na tom ve funkci, do které byl zvolen nadělal 30mega do vlastní kapsy...teda podlahy a celkem to tady nikomu z diskutujících nevadí. Voláte tady v diskuzích po právu a potrestání zlodějů a když někoho chytnou /pěknou velkou rybu/ tak místo uznání, že policie a systém zapracoval, tak jen napadáte ve smyslu "chytejte zloděje, ale toho né, ten byl náš straník, chytejte jenom ty modré!! Není nikomu ani trochu blbě z toho, že kradl peníze nás všech??? Nebo špatně čtu zprávy a něco mi uniklo a Vondru chytili s krabicí s milióny tak jako Ratha nebo Vlčka s igelitkou? Už odložte ty svoje stranické dresy a uvědomte si, že zloděj a korupčník je zloděj a korupčník a je jedno jaké má triko.
  • Pletu se,ale mluvilo se o 7 milionech v krabici kterou nesl Rath a dalších 30 milionech pod podlahou ve vile,tedy suma sumárum 37 milionů celkem,V článku se to smrsklo již na 24 milionů,to si již Sokol vybral zálohu? Tak se plácá a zakrývá díky kolaborantské spolupráci medií, propad ekonomiky,okradení důchodců na valorizaci atd.Tímhle jednostranným lovem jen levicových úplatkářů si ODS a TOPka více rozumných a soudných voličů nezíská,spíše naopak.
  • No, někde se musí začít. A že to byl zrovna Rath, to je možná náhoda. Rath je mi sice nesympatický, ale jinak mně může být ukradený.
  • Určitě si mnoho lidí vzpomene,jak Ráth prohlašoval,že jeden z platů dá na charitu.Jako vždy jen velká huba,dneska jeden z těch socanských zlodějíčků,který se chytil do sítě.Jen si vy všichni blbkové přiznejte,kdo by z vás měl na obhájce,jako je Sokol.Já teda ne,tak na jeden týden a šel bych bankrot.
  • Rath spadl policistům do klína, původně sledovali někoho jiného-novinky na Seznamu,jasna polit.objednavka bliži se volby
  • Aldisi Vaše úvaha je klidně možná. Možná jste detektiv ale řekněte mi proč si ty peníze bral, proč šel na nějakou schůzku a proč ty peníze odnášel? Zdá se mi že vidíte marťany a neje vy! Logicky když se nechci chovat jako h a j z l, neboť mne volí daňoví poplatníci, a jsem jejich zástupce, nehledám jiné cesty k bohatství? 6ádná objednávka nad vlastní svědomí.
  • Kubiceho je potřeba umlátit železnými tyčemi!
  • Vůbec to není na objednávku,akorát se nějak zapomělo na Promopro,Opencard atd.
  • Ostatně byl vzat do vazby i ten, co nabídl nejnižší nabídu. Tedy to bylo pro stát nejvýhodnější. Proč?
  • A do by a za co dával nějaký úplatek? Úplatek může dávat, do by měl za něj nějaký prospěch. A ta Kladenská nemocnice je státní. Jaký prospěch by z toho měla ředitelka. To dávala ze svého, když nemocnice patří státu? Není to nějaká pitomost? Osatně o finacování kraje nerozhoduje Ráth sám, ale celá rada. Jak by ji mohl nějak zvýhodnit. To je přece blbost.
  • Kubice zničil Paroubka a nyní RÁTHA,vše bylo na objednávku té modré chátry.
  • Já si také myslím, že co je milionář, tak že to je zloděj. Ale podívejte se, kolik milionářů tady žije bez nějakého šetření, jak se majetku domohli. Teď je v očích pozorností Ráth a nasazují jen jemu psí hlavu, ale zapomínají na presumci viny. Jako by to byl jediný, kdo tu má nějaký majetek. A také se podívejte, jak třeba v Řecku lidé vybírají vklady z bank. To samé může potkat i nás. Co je na tom divného, když Ráth měl peníze doma. Podívejte se na jiné milionáře - zloděje. O nich se nepíše. Chtějí jen umlčet opozici a dál všechny občany v republice bez nějakého problému okrádat. Lidé bděte! Chtějí, aby se na jejich aféry a na jiné zločiny vlády zapomnělo.
  • Rath je proti Vondrovi úplný břídil,kdy ten půjde do vazby?????????????
  • vstal bys pro tenhle drobek z kanape ???
  • Policie pracuje na objednávku mafiánů z ODS, takže pokud žádné nesrovnalosti s financováním kraje nezjistí, tak je prostě vyrobí!
  • A kde je těch 30 mil, co našli v podlaze? Nějak jim ty počty nesedí. 30 v podlaze a 7 v krabici se rovná výsledných 24? Celé je to od začátku podvod na Davču, protože je před volbami a Modrému peklu hrozil debakl. Proto znovu použili osvědčeného a všehoschopného zločince Kubice, který to udělal ještě důkladněji, než v předešlém případě, kdy rovněž před volbami potřebovali srazit Paroubka.

    Davčo, drž se! Je to komplot!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit