Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Pravda a láska !" , není autorem někdo jiný, třeba Máhatmá Gandhí ? *1*
  • Havel - rozmazlený synek bohatých rodičů
  • a Havel ještě žije já myslel že je po smrti.
    • V očích některých je jako Lenin - věčně politicky živí s odkazem o pravdě a lásce
  • Už jsem z toho fakt znechucený.Co je to za bandu, kdo to platí?Někdo určitě!Když jsem slyšel první projev Havla jako presidenta, tak mě to dostalo, a nenechám se opít jen tak nějakýma kecama/aspoň si to myslím/. To že pravda a láska zvítězí, o tom jsem přesvědčený.....ale asi už ne v této společnosti.Bez lásky a pravdy se ženeme do pekel, to nemůže jinak zkončit... a je to tak jednoduché...
    • *1* *1* *1* . Na to se snad nedá ani reagovat....
      • mate pravdu, neda...a to na vasi slaboduchou nenavistnou snusku pomluv, mozna si toho nejste ani vedom, ale mluvite jako kdysi komunisticcti pohlavari...
        • ..no z vás je mi teda fakt nablití paní billo, no jak vy jste zfanatizovaná to lze vidět leda tak ve filmech typu "Jak se kalila ocel".
          • me by zajimalo, kde berete vsechny ty zarucene informace - je to vsechno jenom jedna pani povidala - ocernovat je snadne, ze? a osobne napadat, to vam jde celkem taky...koncim v teto diskusi, rekla jsem co si myslim, a o cem jsem presvedcena, placejte se v tom sami....
    • .. a za co bychom ty podfukáře asi tak měli milovat? že by ze soucitu? tomu se ale říká faleš a farizejství *5*
    • souhlasim...
  • Ale já znám přímo lidi, kteří seděli s Vaškem a viděli, jak s bachařema jezdí do Rakouska za kamarády.
  • *1* Havel nemohl být určen k likvidaci, protože s ním bylo počítáno na funkci prezidenta. Byl takzvaná kádrová rezerva. Kdo by nám potom prezidentoval? *1*
    • Již v roce 1984 bylo na západě veřejným tajemstvím, že Havel bude presidentem. Tehdá mi bylo řečeno v Norsku, cituji: Vy se tam poserete, až bude Havel presidentem. *6*
      • ..Chá chá, tak tady je vidět jak blbý jme národ, spolkli jsme to v 89´aji s navijákem a jak vidno dodneška se někteří fanatičtí "big fans" neprobudili. Takže milá Blilo, běž za roh a liskni si, třeba se v mozečku něco rožne a začneš se zápalem fantit třeba Lunetikům *1* *3*
  • Na jedné akci odbojářů mi v podstatě něco podobného (ohledně domluvy "chartistů" s režimem) řekl jeden plukovník z bývalého 3. odboje.
    Je v tom namočeno hodně současných mocipánů, včetně nejvyšších, proto se o tom nemluví, protože by to bylo "celospolečenské trauma" z rozčarování. :)
    • A nebylo by načase se konečně probudit a pochopit že jedině přiznáním si pravdy, byť hořké a bolavé a nebojím se říct i hodně zapáchájící, jedině tak jsme ale schopni se tady z toho pseudodemokratického marastu dostat. Přestaň už konečně obelhávat sám sebe Národe Český!!!
  • Havel seděl v Heřmanicích kde vězni museli fárat do dolů.Kdyby byl Havel MUKL čili muž k likvidaci tak by ho nechali nuceně fárat.On však nikdy nefáral byl prominentní vězeň co si vykuřoval Malborky a taky práskač což mnozí spoluvězňové potvrdili.O jeho pravém charakteru svědčí to že jednou rukou místo podpisu kreslil srdíčka a druhou nabádal k"humanitárnímu" bombardování, a taky to že bez rozmyslu vypustil ve dvou amnestiích na svobodu i těžké kriminálníky. *12*
  • .. a co byste očekávali od buržoazního synka který sedával "strýčkovi" Goebbelsovi na klíně? Já si o něm iluze nedělal nikdy ostatně již hned po sametovém podvodu se něktěří členové disentu vyjadřovali v podobném smyslu jako pan Wolf a mimo jiné upozorňovali na velkou velikou mocichtivost pana "dramatika" čemuž tehdy nikdo nechtěl uvěřit protože byli všichni omámení asi jako tady ta "bia" *1*
    • tahle diskuse se opravdu rozrostla do obludnych rozmeru - zavist, nenavist a intolerance, uboha dekadence...mluvite jako kdysi komunisticcti pohlavari, je to hnus...
      • Paní bia, zeptejte se ještě dnes žijících bývalých náčelníků pankrácké věznice. Ti Vám řeknou jaký to byl prominentní a všemi chráněný vězeň. Jeho cela měla téměř stejné vybavení jako cela Pitry ve Švýcarsku.
    • *1* *1* Pozor netykat.
  • Proč až ted!Zbabělost nebo kalkul?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit