Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A chudí jsou kteří? V porovnání s oligarchou Babišem? U nás si vyskakujou na zákazníky i osmnáctileté prodavačky v mekáči, když je dle jejich názoru neslušně nepozdraví jako první a dokonce po nich chce hambáč. Ty mají myšlení jaký? Podle nich je majitel firmy zřejmě bezďák nebo co. A redakce jsou co? Protože jejich vnímání časové posloupnosti je velmi, ale velmi problematické, dalo by se říci, že v současnosti jsou v období paleolitu. *15* *15*
  • Dá se to v podstatě říct takhle:
    Bohati vidí každy výdaj jako investici. Chudí vidí každy výdaj jako ztrátu.
  • Co to znamená chudý, nebo bohatý.
    Pokud se jedná o peníze, já osobně když jsem měl pár korun, tak jsem je bez rozmyslu utratil.
    Peníze mají kolovat ve společnosti a ne je schromažďovat. Čím více člověk dá tím více dostane.
    Když si vzpomenu na naši vládu jak naslibovala možné i nemožné, Babišovské hnutí jak je pro důchodce Kalouskovo navýšení důchodu o 40 Kč. ponižující, tak co udělal Babiš naprosto to samé. Přidat lidem co poctivě pracují 40 Kč. je hnus do nebe volající. Nedávno si vláda přidala desetitisíce. Teď Babiš dostane ochranku za cca. 310 000 Kč měsíčně. To je jako kdyby 7 800 důchodcům přidal 40 Kč. Vláda si mohla schválit navýšení o 40 Kč. a důchodcům mohly přidat 1 000 Kč. Babiš na to svoje čapí hnízdo dostal od EU miliony Euro na co? Takto se choval Hitler kdy si postavil orlí hnízdo.
    Musí přijít diktátor, který toto jednání snad zastaví. Pokud ne, tak jedině bůh musí strestat tuto nespravedlnost. Toto pomalu přijde už příští rok, kdy nebude voda a stromy budou usychat ve velkém. Pýcha zahubí člověka.
  • Já tvrdím,že bohatí jsou především egoisty a zloději !!!
    Jsou sice profese kde si vyšší finanční ohodnocení zaslouží a i úctu ostatních ale většina jak jsem říkal.
    • Typický názor závistivého nýmanda který kromě plivání kolem sebe nic neumí./ani dělat ani krást/
  • Opsáno z amerického časopisu pro tamní střední školy...
  • Ten článek není tak hloupý...znám lidi, co si "musí"
    půjčit na šílený úrok na zbytečné kraviny...
    A taky jak říkám....nikdo kdo kouří a chlastá
    není chudý..
  • Toto netřeba komentovat,článek napsal úplný blb co ví o životě kulový.
  • Například je pro nás nepřijatelný obraz bezdomovce vlastnícího "chytrý" telefon. Přitom z logiky věci je to pro něj nezbytná věc, která představuje nejlepší investici, jak se z chudoby dostat. tohle byla taky perla
    • no vis bez telefonu ti nekdo tezko zavola ze protobe ma brigadu/praci, jako jak bys asi jako chtel ziskat praci nez shanenim prilezitosti, ale jaksi predstava, ze nekam prijdes a oni ti reknou tak jo hned se do toho dej, tak to asi ne co? Ikdybys shanel jen praci popelare....proste bez telefonu si nahranej
  • Musíte kupovat potraviny za plnou cenu, protože je v daný moment potřebujete, takže nemůžete čekat, až budou ve slevě........ tím pádem jsem rád že mám v bance dostatek peněz a vůbec nevadí že mám hlad v klidu s i počkám až budou mít někde slevu na nějaké potraviny jen doufám že neumřu hlady ale proč taky když mám ty peníze že, Ježíš Maria co to je za bláboly tohle to psal někdo kdo má asi taky prachy v bance a kecá už z hladu nebo co *1*
  • Je to neuvěřitelné, ale, jak vidno, jsou i takoví p a b l b o v é , kteří jsou schopni napsat tuto z h o v a d i l o s t nebo za peníze v Praze dům?
    • je to vidět, co to je za p a b l b a :
      "Bohatší spoluobčané rychleji splácejí dluhy, takže ušetří dost úroků z půjček. Nemusí chodit dennodenně nakupovat, protože mají v ledničce a ve spíži prázdno!! A ušetří nakupováním ve velkém!!, protože využijí množstevní slevy".
      Asi žijí tedy ze vzduchu, když nekupují denně a lednička je "prázdná!" *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit