Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A proč by to vlastně mělo být spravedlivé??? *6* *6*
  Život se přece skládá jenom ze samých "nespravedlností" *1* *1* *1*
 • Na MV si svého vlastního zástupce nevybíráte, je vám přidělen. Proč ho přesto šéf kryje, je mi záhadou - ale asi je to slušný člověk. Chtěl mu dát šanci - a teď za to pyká. Po zásluze.
  • Dobro musí být po zásluze potrestáno *1* *1* *1* *1*
 • Tak když už i na MV největší ochránce zákonnosti- šéf kontroly a auditu- je obyčejný darebák, tak to už tady opravdu můžeme zabalit !!!
  • Pepku,jak víš,že je to darebák? Co když právě není a nechtěl celou záležitost rozpitvávat? Byly peníze vrceny zpět? Pokud ano,tak je vše v pořádku a dotyčný má ještě šanci.V této zemi se krade nonstop.A nejde jen o nějakých 400 tis.Jde o rozkradenou zemi.Trestal bych především ty,co tohle způsobili.Potom ty,kteří kradou v menším.Těm ,kteří v náhlém pohnutí mysli jednali zkratkovitě,avšak poté si svůj čin uvědomili a věc napravili,bych nechal další šanci.Pokud si vezmete,že dobrá polovina tohoto národa (a to je velice optimistické) krade... je to jedno,zda na pracovišti mýdlo,toaletní papír,nebo v samoobsluze rohlík anebo se tam rovnou nají,či si přivlastní nalezenou věc patřící někomu jinému,tak nevím,kam by se včichni tito lidé vešli.A v životě to často bývá tak,že kdo řve hoodně nahlas třeba o tom,že tam ten krade,ten druhý také,tak ten řvoun z těchto tří krade a dělá zlo nejvíc.Nejdřív je potřeba zjistit skutečnoti a potom odsuzovat..... každý nechť začne u sebe:-)
  • To není žadná novinka, policajti kradli a krást budou.
   • Ne všichni, ale bohužel větší většina ano. Proto tu máme i policejní mafiánský Berdychův gang a i jiné gangy policejní. Ovšem zatím až na Ivo Svobodu a jeho spoluracovnici a Alexandra Nováka z ODS nikdo neseděl. A pak také Tykadlák, to byl největší zločinec. po sametovce, ani tak rozsáhlá Klausova amnestie se ho nedotkla.
    • Ano Tykadlák to byl přímo majstrštych policie a justice. Toho se všichni v tomto státu tak obávali a tyto represivní složky hrdinně ho zneškodnily a odsoudily , i tu amnestii mu nedarovali. Pašáci.
 • Na ministerstvu vnitra se krade, není to nádhera? Kde se prosím v tomto státě zatím nekrade, ví to někdo? Ještě , že tam nebylo těch peněz více, to už by byl na plážích v daňových rájích a vysmátý od ucha k uchu. Hlavně, že policie i justice tvrdě vždy zakročí u takových těžkých zločinců jako byl Tykadlák, protože ten by naši republiku úplně položil na lopatky, kdyby neseděl. Prostě kapitalisticko-demokratickou společnost si rozvracet nenecháme těmito Tykadláky, jasně stanovila pravice. a represivní složky konají na stoprocent.
  • No jasně - a co teprve atentátník, kterej zastřelil pana prezidenta plastikovejma kuličkama z dětský pistolky! Tomu měli dát trest smrti!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit