Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiš, už jsem se lekl, že nazvali věci pravým jménem : "Kalouska zařadila na dělené první místo v kredibilitě". Bohužel, četl jsem v debilitě.
    • To se stává nedostatečně vzdělaným, nebo přímo nevzdělaným jedincům.
  • Pan Kalousek je opravdu dobrý ministr a vy písálkové na vše jen koukáte a nadáváte
  • Prosila bych Tiscali, aby přestalo prodávat IP adresy. Mám už těch nevyžádaných prapodivnosti akorát dost. Jinak budu muset prajít jinam......
    • pani ŠVEJKOVÁ--celý život budete prosit--udělejte něco aby ste nemusela *3*
    • Já bych poprosil pro změnu vás, abyste nepoužíval/a výrazy, jejichž pojem je vám neznámý, například "IP adresa".
  • Mirí je pomyslně až na bramborovém stupni? To je opravdu škodááááá...
  • Kde udělali britští novináři chybu? *1*
  • Podvod ! Kalousek měl bejt jasně poslední. V okolních státech je na tom ekonomika lépe než u nás. Tady se jen pořád zdražuje a stejně furt nejsou peníze. Ani nemůžou bejt když stále si z nich berou kmotříci a tzv. podnikatelé svůj žold za sponzorování těchto politickejch figur.
    Kalousek a Topolánek: žádná ekonomická krize není a nás se ani tak nemůže dotknout.
    A dnes se všichni zaklínaj krizí a sváděj na ní zlodějny a neschopnost.
    • Pokud to berete směrem ven, tak ano, ale bohužel se to hodnotí z druhé strany a jeho místo je přímo ůměrné tomu, co tahle bestie umožní kapitálově ukrást do zahraničí *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit