Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem rád že dokážete domyslet několik věcí .Máme piloty kteří mají málo nalítené.Kdy jindy mají možnost dostat se do vzduchu než při příležitosti cesty hlavy státu.To že si prezident vezme na palubu hosti je ve světě normální a u nás by to taky mohlo být.Je to výhodnějí společná cesta než když si poslanci z Ostravy do Prahy letájí samostatně(za naše kačky). *13* .Nemluvě o Topolánkově cestě za Berluskonim "mejdlo". *3*
  • není to ten co hned po demonstraci proti vládě šel s Kalouskem na pivo? A nejspíš si mezi sebou říkali "tak Míro dostali jsme nespokojené Občany skrytě pod naši kontrolu. Ty budeš předstírat rozpočtově zodpovědné vládnutí a já budu předstírat odboj proti tvojí vládě. To zase z lidí uděláme pěkné voly"
  • Jestlipak tě taky zajímalo, kdo financoval Topolánkovy lety vládním speciálem např. za Dalíkem do Alp.
    • Před Alpami zjistil pilot že má málo benzínu,tak musel přistát
  • Tento bezmozek, Pišta Žiga žije sám v polorozpadlé barabizně velmi jednoduchým životem, jednou za čas vyleze ven a jde si nakoupit cikánské speciality, zatím na ně má, ale blíží se doba že mu střihnou dávky a bude žrát jen co někde ukrade, rodinu nemá žádnou protože se k takovému individuu nikdo nehlásí, většinou kikáni drží pospolu ale jelikož se nad své soukmenovce povyšuje, nemají ho rádi.
  • Pokud se v čele pracujích deklarují tací lidé jako Zvadil, Sobotka a Hašek tak jsem velice obezřetný, protože to je přesně ten typ lidových vůdců, kteří dělnickou a pracující třídu prodají za sud piva. Přípomínají mi sociální demokracii v německu, kde umožnili Hitlerovi nástup k moci právě svou přezíravostí a jistotou vítězství jako by jediné levicové strany.
    Za války na místo aby Benešovi pomáhali v obnově Československa, oživovala jedna část soc. dem v Londýně návrat sudeckých němců. Při sestavování Košického vládního programu nebyli vůbec připraveni a neměli žádný program obnovy státu.
    Keci o nereformovatelnosti KSČM a blamážích v krajských zastupitelstvech jsou absurdní, protože v československu ještě nic pořádného neudělali jen posadili svou rozhádaností a korupčními skandály pravici do sedla jako v německu Hitlera.
    Co umí bravurně je likvidovat své předsedy strany !
    Lezení Zemanoovi do zadku je skutečně pro pláč.
    • Souhlas, takhle vypadá polibek smrti. Ztracenému synu se odpustí, kmotr ho políbí. Je mu odpuštěno, jen se musí zbavit špatných kamarádů. Ti jsou postupně nahrazeni dobrými kamarády. První byl JDM, další bude Zaurválek. Končí to v sudu na dně přehrady.
      No a co Zakadil a vrtulník? Pejsánek dostal kostičku a už vrtí ocáskem a ňafe na koho páníček ukáže.
    • To vlk: Souhlasím. Jen dodávám, že u nás nejde o pravici, ale TAK ZVANOU PRAVICI. Pravicovost je dána smýšlením, názory a chováním, nikoli "pravicovým převlekem.
  • Domnívám se, že strana LIDEM s předsedkyní Karolinkou Peake je jedna z lukrativních stran. Podle počtu členů tam zřejmě jsou jen funkcionáři a nemá tedy řadové členy. Takže je to tolik koryt, že to přípomíná vepřín.
  • Zeman je naše hlava státu a president!!
  • Zavadil je zase jednotka hulváta.
    • Zavadil alespoň na rozdíl od Karoliny Peake neudělal žádné škody.
      • Ale právě že udělal svou liknavostí a nečinností,chce to taky v klidu doklepat do důchodu,tam musí být rázný a moudrý člověk a ne taková kreatura,co dovede jenom kecat a nic nedělat.A tvářit se co všechno nedělá,pokud nezačne s tvrdými kroky proti této vládě,tak tam už nemá co dělat,to jsou takové ty silácké řeči ale jak na něho dupneš tak zaleze jako myš.
      • Ten škodí už jenom tím že existuje, zm.d komoušský.
        • sám jsi zmrd, *12*
  • Mám dost!
  • Sháním pilota ke svržení napalmu nad bradavicí !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit