Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Tak jsem jiz zvykly na tyto mistry zde- muj AKADEMICKY titul Bc. z prestizny VS nic neznamena nebot kazdy zde je minimalne docent!!! Muj luxusni vuz Audi A4 neni nic kdyz tady ma kazdy aspon BMW7!!!Sunka za 800kc/kg je pry smejd obed za petikilo je pro chudaky atd.!!! Tady je kazdy minimalne milionar!!! *15*
    • Multi....... *1* *1* ....... milionář.
      • Spíš mírně vývojově zastavený *1*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Kdyby ste vy hlupci videli jak si zijeme mi PODNIKATELE tak by ste tak blbe neplkali!!! Dnes napr. byl jsem nakupovat a utratil sem skoro 9 TISIC!!! *5*
    • A není to málo?? *2* *2* *2*
  • Rusko je nejvyspělejší a nejdemokratičtější stát na světě a v mnohém předčí i KLDR. Kde se na něho hrabe USA kde mají všichni hlad
    • *6* *6* *6* *1* *1* *1*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano pratele ja se mam skvele takze je mi jedno jestli bude jeste lip -majetky mam slusny!!! *3* *5*
    • To si mnozí před tzv."Vítězným únorem" v roce 1948 mysleli taky.... a jak to dopadlo? Víme dobře. *16* *16*
    • bezregistrace
      kvák přišel už ho nebavilo se vydávat za děvčátko .... jo až zas budeš venčit těm svej ty jejich čokly tak nezapomeň opět sbírat jejich bobky posledně ti to v předklonu celkem seklo
  • Ano Babišovi a ANO palec nahoru!! *14* *14*
    • Babiš byl můj kolega v estébé, ale zas tak dobrý není
  • Takže k úplné dokonalosti už zbývá jen Agrofert přejmenovat na ANOfert. Vedoucí motto :"ANO, bude líp." může zůstat a bude trvale platné na věčné časy a nikdy jinak. *2* *2*
    Libujeme si, že jsme se zbavili ODS, TOP09 - tleskám, ještě se tak zbavit ČSSD a věčné korouhvičky KDU-ČSL a máme tu vládu jedné strany. Těm předchozím to trvalo 40 let než pochopili, že se přežili..... mám všem obavu, že ANO 2011 to bude trvat podstatně delší dobu a nebudou to chvít pochopit nikdy - peníze přeci nesmrdí, zvlášť když jsou ze státního rozpočtu a eurofondů.
    "Cui bono" - tázali by se latiníci. A Babiš by odpověděl:" Moci vládnout jen za pár koblihů - no, nekup to, když to bylo tak levné." *1* *1* *1*
    • bezregistrace
      inu v 89 se cinkalo a slibovalo no teď už mnohý nemá ani ty klíče ale sliby ty by naplnily veletok o průtoku Amazonky při záplavách
  • Tolik pitomců na jedné stránce se hned tak nevidí,jen tak dál debiilové.
    • Tak trošku slušněji by to nešlo? Určitě ano,že? Mnozí by se mohli poznat a dát si to do nicku a bylo by to tady jak v Poslanecké sněmovně. Deebil sem,deebil tam. *2* *2*
  • Nedalo ti to a zas tady bliješ výlevy chorého mozku.To je nejhorší co může být když v sobotu odpoledne si lopata od popelnic sedne ke klávesám a dělá chytrého.Ještě s takovým nickem.Ale zas je příjemné přihlížet nad tvým prskáním a bezmocí s tím vším něco dělat.
  • Babiš byl sice můj kolega z estébé, ale moc ráda ho nemám
  • Jardo už jednou jsem ti to psala ale ty jsi zbaběle od odpovědi utekl.

    Dokaž že tvůj Tečka existuje nebo navštiv psychiatra. V podobném klubu jsem nikdy
    nebyla ale ty se tam orientuješ až moc dobře.
    Pokud máš peníze jsem příští měsíc volná. Pak poprvé v životě uvidíš pěknou holku!

    Holky prostě kalhotky nosí víš. Tak se s tím smiř a přestaň závidět. *3*
    • bezregistrace
      Nesomruj on taky není na kluky
      • A protože jsem holka netýká se mě to že. *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit