Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo?? Nebo jen tak plácáš aby jsi ukázal co jsi za bolševického vypatl..nečka.

  • fašisti

  • Europarlament je - v podstatě bezzubé - shromáždění bez valných pravomocí. 

    Podstatná je EVROPSKÁ RADA, složená z šéfů států EU – což je ta pravá pojistka zájmů členských států (v podstatě „Senát“ EU).

    Protiváhou Rady, a tedy i protiváhou šéfů členských států - a zároveň strážcem zájmů EU jako celku - přesněji řečeno toho, co by v Unii mělo být co nejméně pod vlivem národních států, je EVROPSKÁ KOMISE.

    A právě šéfka této Evropské komise, pani Ursula von der LEYEN představuje profesionálního politika nejvyšší úrovně se znalostí nejvýznamnějších resortů každé vlády. Naposledy ministr obrany SRN, zná i problematiku rodin, seniorů a mládeže, práce a sociálních věcí - kterážto ministerstva rovněž vedla. 

  • Zajímavé, že tenhle pán nebyl dost dobrý jako starosta Říma, ale pro EU má všechny předpoklady.


  • Marcelskrc

    Ale pindáš blbě jako když jo

  • Marcelskrc

    Use nikdy nebude

  • No, já naštěstí žádné voly nevolím. 😉

  • Ty jsi v CCCP nebo dokonce KLDR?😯 Tak to se vrať rychle do EU, budoucích USE, v rudofašistických zemích bys mohl přijít o rozum nebo dokonce o život. 😱

  • No to nás tedy potěš. Jestli byl pan Zahradník druhý a ta fanatická ekologická fanatička třetí?! 

    Jak asi musí přemýšlet vítěz?

    Vím, že je to moje chyba, ale nic podstatného o tom pánovi nevím. 

  • hnus hnusů, rychle pryč z fašistické unie

  • I v Bruselu platí rčení "Voli volili voly".
  • Spitzenkandidáti se dostali mimo hlavní módní vlnu. Naši čtenáři by měli dostat informace o poslancích za ČR, kdo z nich jak a koho volí, resp. volil. Třeba jak volí pánové od Okamury (David - bývalý ministr zdravotnictví a další europoslanec - známý pan generál). Dobře, že státy V4 nepropadly defétistickým náladám a odhodlaně odmítaly ortodoxního eurohujera Timmermanse. Zdá se mi, že v temném eurohujerském tunelu se na jeho konci objevilo malé světélko naděje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit