Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • kdyby si krym nevzali zpět rusové,tak už by byl prašivých američanů
 • Krym byl kdysi i Turecký, to ano. Avšak Turci dělali loupežné výpady do Ruska a odvlékali ruské lidi do zajetí a do otroctví do Turecka. Nejenom odvlékali, ale přitom i vypalovali ruské vesnice a městečka a spoustu lidí povraždili. Dělali to po mnoho let, až se jednou Rusové definitivně naštvali, respektive jejich německá ruská Carevna Kateřina a Krym Turkům Rusko v poslední válce vzalo. Rusko bojovalo za Krym s Turky cca 100 let, ale pak po vítězství turecké loupežné nájezdy na Rusko a odvlékání ruských lidí do Turecka ustalo. Avšak dnes je v Turecku mnoho lidí co ani vlastně nejsou pravými Turky, ale částečnými až celými lidmi s ruskými geny. Ve většině potomci ruských žen odvlečených do otroctví před staletími a v ještě nedávné historii. Mnohé "Turky" do dnes do Ruska táhne a také s ním velice mnoho obhodují a spolupracují v oblasti průmyslu, stavebnictví, výroby zboží, potravinářství, turistice a politice.... i mnohém dalším. Za Krym padlo během staletí až po II. sv. válku více ruských lidí něž padlo všech amerických vojáků za II. sv. války. Je to město bojové slávy Ruska - Ruského světa. Na Krymu žijí schopní lidé, krásné ženy a dívky, jsou to lidé co mluví rusky, myslí rusky a chtějí být Ruskem. Jsou to etnicky poněkud jiní lidé než třeba lidé z Povolží či Karélie či od Petrohradu. Jsou to lidé přímořského typu ve kterých se mísí krev předků z Řecka a Levantu, z Byzance, z Říma, z Ruského impéria a SSSR. Lidé co jsou mnohými způsoby spojeni s Ruskem a celým ruským světem, který zahrnuje i Ukrajinu. Ale prostě už nemohli a nemohou žít pod vládou americké Kyjevské Junty co je vražedná a ničící životy tisíců lidí a která ničí města a vesnice a vymýšlí a dělá neustálé zmatky.
  • Naše rodina a 99% obyvatel Sudet byli také Němci, tak proč jsme po válce nemohli zůstat v Říši?? To je nemlich to samé, jako s Krymem, nicht wahr? Pokud Rusáci chtěli domů, tak hajdy z Krymu do Moskvy,tam odtáhněte, tak jak to udělali nám.
   • Rozdil je v tom, ze vy jste byli pozvani ceskymi krali a zavazali jste se dodrzovat zakony teto zeme a nasledne jste ji v r. 1938 zradili. Tatari prisli s Mongoly ve Zlate horde z vychodu, Krym/drive Tauridu/ obsadili a vzali jej 1244 Byzanci a Janovanum, delali z nej b.rdel v Rusku, na Ukrajine i v Polsku a po 200 letech pokojneho souziti na Krymu s ostatnimi narody se rozhodli /pri vasem nemeckem "osvobozovani" vychodu/ zacit delat bordel zKrymu znovu. Dopadli jste stejne/vy o neco lepe/- sli jste Heim ins Reich. Nemci do Nemecka, Tatari na vychod ke svym do Uzbekistanu.
 • Krym byl ruskej a bude ruskej i kdyby se všichni postavili na hlavu.S tím nikdo už nic neudělá ani američani a ani ti pitomci z tiscali,kteří už nevědí co by napsali za špínu na jejich představitele.Silně mě všichni chudáci novinářský připomínaji noviny Rudé Právo a ty jejich předlistopadové keci.
  • Krym byl turecký, doufám, že rusákům,těm fašistům , dlouho nezůstane, měli by, hoovada, vrátit sIBIŘ mONGOLŮM, TĚM TO PATŘILO PŘES TISÍC LET, ALE TO VŠE JE OTÁZKOU ČASU....
  • Krym nebyl vždy ruský, i kdyby se kolega Pytel do výšky uinterpeloval. Nejstaršími známými obyvateli Krymu byli divocí Taurové. Subtropický jih byl kolonizován v 7. století př. n. l. Řeky, založena tak byla města Pantikapaion ( dnešní Kerč) nebo Chersonésos (dnešní Sevastopol). Spojením řeckých osad na Krymu vznikla v 5. století př. n. l. Bosporská říše, která přetrvala až do 4. století n. l. Stepní část pak byla až do 4. století n. l. obývána Skyty. V antice bylo území označováno jako Chersonésos Taurský, Chersonésos Skythský, Taurika či Taurida. Ke konci starověku pak na Krym vtrhl kmenový svaz Ostrogótů, který byl o něco později vyhnán Huny. Ve středověku byl jih Krymu ovládán Byzantskou říší, některé obchodní osady založili Janované. Sever byl pod vlivem turkotatarských kočovníků.Roku 1243 vpadli na Krym Tataři a poloostrov se stal součástí tzv. Zlaté hordy. V polovině 15. století byl vytvořen samostatný Krymský chanát se střediskem v Bachčisaraji. Od roku 1475 byl jeho vládce vazalem Osmanské říše. V roce 1663 vpadli krymští Tataři se svými tureckými spojenci dokonce až na Moravu, Po vítězství Ruska nad Osmanskou říší v páté rusko-turecké válce (1768–1774) byl Krymský chanát zcela ovládnut a carevnou Kateřinou Velikou v roce 1783 i formálně připojen k Ruskému impériu.
   V průběhu ruské občanské války (1918–1925) byl Krym střediskem protibolševických sil až do roku 1921, poté připojen k Ruské sovětské federativní socialistické republice, největší republice SSSR; od října 1921 existoval v jejím rámci jakožto Krymská autonomní SSR.
   19. února 1954 byl Krym z iniciativy Nikity Chruščova vyňat z Ruské SFSR a administrativně přičleněn k Ukrajinské SSR. *1* *1* *1*
  • holt pytel, že jo.
 • Čecháčkovská lůza tíhne k té ruské, která je ještě mnohem primitivnější, takže se vedle ní české socky cítí vyspělé a kulturní. Žádný další srovnatelný putinovský buran nikde není a české socky nemají kam jít, než za Ural.

  Rakovinový nádor loupeživé, zamindrákované, burešovské a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT atd.), které vůči totalitou postiženým voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem čecháčkostánu za Ural a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap.
  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • Vy máte národnost jakou?
 • Kterému putinovskému sockovskému kádru svěří Putin budoucí čecháčkovskou gubernii ???

  Zlomyslnému a úskočnému haličskémuTatíčkovi Pružinskému se podařilo obklopit se stejnými tělesnými a duševními mrzáky, jako je sám.
  Baziliška Klause vystřídal Buran Zeman. Podobně se střídal „zlý“ estébák s „hodným“. Řídícím důstojníkem obou zůstává Putin. Klaus i Zeman zničili své mateřské partaje jako použitý a nepotřebný kondom na cestě za Ural. Na jiné vzory národ prostě nemá. Chátra si dokutálela Milouše na hrad, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický „čestný předseda“ Walter Marxkopf. Podobně je to s jeho populistickým fondem pro snížení státního dluhu. Jen blázen nebo cynický a pokrytecký populista by do něj přispíval. V adresném a zpětnovazebním systému - každý zmocnitel (volič), který se dostane do vlastního individuálního debetu (nikoli dnešního 170 ti tisícového) ale dejme tomu několikakorunového - může si vybrat mezi možností vyčkat "ve vyloučení z voleb" do té doby, až schopnější spoluobčané státní pokladnu doplní i za něj - nebo z vlastní kapsy svůj konkrétní dluh státu vyrovnat a tím okamžitě opustit "trestnou lavici" a opět volit. Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google: http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
 • Kdyz vidi, jak chochli ze Lvova, z Kyjeva a jevrejove z Dnepropetrovska !"vyucuji" Donbas tak se jin ani nedivim. Chodi mu libat ruce. *3* *5* *5* *5*
 • Rusko je jeden velký kriminál, který, jako kriminály všude na světě, ovládá mafie a dozorci. Teď jim další mafián, za vydatné podpory zkorumpovaných dozorců, umožnil zvětšit si výběh o území Krymu. Jediné řešení je sebrat kapesné, ubrat žrádla a podporovat těch pár miliónů slušných lidí, kteří v tomhle komunisty vybudovaném svinčíku musí nedobrovolně žít. *2* Mafie, ani KGB jen tak někoho ven z Ruska nepustí, pokud ovšem nemá na zaplacení astronomického výpalného *10*
  • Jdi ty brepto - PPTT, proč tedy podporujete vory v zakoně Porošenka, Kolomojského, Achmetova a další i s Julčou Tymošenkovou? To snad není mafiie a jak se USSá ve Fashingtonu zalíbila a Wall Streetu pro změnu naše mafie, Golrman Sach platí soudruha Dlouhého,, dolary jen tečou na jeho konta a nejen jeho.
   • Brežněv, že ty se v hrobě obracíš,když vidíš, jak dojjebal Rusko-Ukrajinské vztahy tavárišč Putin *1*
  • To sis spletl s Ukrajinou copate Julce a Jasenjuka: ti nedodrzuji ani dohody, "garantovane"
   zamini Nemecka, Francie a Polska/zrovinka jak Ada a ostatni "garanti" tu "mnichovskou"/. Tuhle skutecnost Karl von Schwarzenberg jaksi "prehledl"/stejne jako "prehledl" garance NATO celistvosti Srbska kdyz "uznaval" Kosovo/. *3* *4* *4* *4* *7*
  • Přesně tak, Rusko je jedna velká mafiánská rodina s Adolfem Skřetem v čele.
 • Západní soudruzi jsou nepoučitelní- na rozdíl od těch východních. Ještě zřejmě západním soudruhům a tím ani našim podržtaškám nedošlo, že oblbovat hlavy mohou pouze těm, jejichž hlavy jsou manipulovatelné primitivní, až urážlivou propagandou západu pod vedením soudruhů z USA. Nežijeme ve středověku, kde informace chodili přes pánbůh ví co. Takže dnes lidé, kteří nechtějí žít ve středověku, sledují Internet ( dezinformační prostředky, ovládané propagandou režimu těžko lze považovat za seriozní prostředek pro zjištění skutečného stavu. Takže na Ukrajině západním soudruhům a našim tmářům jaksi uniklo, že východ Ukrajiny nesouhlasil s teroristickým postupem výtečníků v Kyjevě ( jak jinak s mocnou organizací a podporou koho jiného,než našich milovaných přátel z USA a jejich západních satelitů. Vzhledem k ukrutnostem jichž se zdivočelé hordy v Kyjevě a přilehlém okolí dopouštěli, bylo celkem logické, že rozumní lidé na východě Ukrajiny hledali ochranu před řáděním band ze západní Ukrajiny. Krym se v referendu rozhodl pro přímou ochranu Ruska - a jak se záhy ukázalo dobře udělal. Na ty, kteří se neuchýlili pod ochranu Ruska vtrhli zdivočelé hordy z Kyjeva, podporované pochybnými individui ze světa. Výsledek- přes milion lidí bylo nuceno opustit domovy, devastace země a to jen pro to, že individua z Kyjeva je chtěli násilím přesvědčit o své ( tedy západní) demokracii a lidských právech. Takže asi by bylo vhodné, aby nám alespoň naše sdělovací prostředky přestaly podsouvat neudržitelné západní lži. Od těch, kteří podobná svinstva jako na Ukrajině, Sýrii, Jugoslávii, Iráku atd. vymýšlí a organizují asi těžko lze očekávat, že si posypou popel na hlavu a přestanou šířit po světě zlo.
  • Na K IV docela slušná snůška lživých fašobolševistických propagandistických pindů. Zajímavé, že dokud na východě Ukrajiny nestála Ruská armáda nenapadlo místní ani ve snu, že by se chtěli připojit k Rusákům. Neprotestovali, nežádali samostatnost, ani nevedli žádná jednání týkající se rozpadu Ukrajiny. To Putin "pouze" zneužil Olympiády, aby na Ukrajinu a Krym protáhl desetitisíce neoznačených teroristů. Najít pak nějakého vlastizrádce, který vyhlásí nezávislost nebyl nikdy v historii problém. Ti pak většinou časem skončili na popravišti, protože byli nepohodlní oběma stranám. *1* *1* *1* *1*
   • Opravdu? To je asi tak "stejna pravda" jako byste neprotestoval Vy, kdyz by Vam zakonem zakazali mluvit jak Vam zobak narost a netajili se tim, ze Vas chteji vyhubit. Nechejte uz te srandy! *3*
 • Pokud jde o vora v zakoně, tak to by měli přímo USSá a Ukrajina jásat, protože je to jejich stejná krevní skupina.
 • Nebýt toho, že Krym se dostal zpět do Ruska, tak dnes tam probíhala válka tak jako na východě UK. Rusové Krym zachránili.
  • Tak jako Hitler, kdysi málem zachránil Moskvu, že Kačulo ? *1* *1* *1* *1* *1*
   • Krym byl ruským územím, Moskva byla také ruská, Hitler neměl na tomto území co pohledávat se svou armádou. Nevím, že by prováděl Hitler nějaké referendum a občané SSSR chtěli k třetí říši, zatímco Krym chtěl zpět k Rusku, kde staletí před krádeží Ukrajinců v čele s Ukrajincem Chruščovem byl a v referendu takto rozhodli, protože po historických zkušenostech nikdy nechtěli být pod fašisty banderovci, kteří se na majdanu v Kyjevě dostali k moci. .

    Máš v tom nějaký binec a zmatek PPTT . Jsi nějaký pomýlený.
   • Nespletl sis to s Napoleonovou "zachranou Moskvy"? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit