Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem nedávno koupil synovi kolonožku a baych pravdu řekl, tak nechápu proč tyto hračky někteří lidé do města vůbec nosí. Je to vhodné spíše na různé blbnutí na volné ploše či hřišti a ne, aby to někdo používal v davu lidí.

  • Choďte pěšky, je to zdravější.
  • já to říkám pořád, je to o lidech. Když chceš jezdit, zaplatíš si člověka co poběží s praporkem, a koštětem, co bude zametat hřebíky. Možná si zaplatit zvláštní stezky, a tunely! Za peníze všechno!
  • Praha pitomců ráj. Opět jste v něčem světový unikát. *15*
  • Konečně - toto trvalo než úřednická vrchnost "vypotila" to co mělo platit od samého prvopočárku.
    Jak uvádějí předdiskutující - chodník od slova chodit.
    • A silnice je od slova......slinit či slintat
      • Chlapče, chlapče, vy jste ale exot.
        Nejste vy "náhodou" z té novodobé kategorie - být za každou cenu IN, ......
        • Ne, nejsem. Ale u vás mám silný pocit, že tam spadáte.
  • Jen zakazujte a zakazujte. Je to IN. A vždycky budou lidé, kteří zákazy nadšeně přivítají

    Mimochodem na tom "stroji" jsem v životě nejel a ani se na to nechystám.
  • Nechapu tu debilitu proc se to furt resi CHODnik je proste pro CHODce. Cokoliv jineho na nej nepatri at je to kolo,kolobezka, skateboard nebo segway ci hoverboard!
  • Turisté toho sice nestihnou vidět tolik, ale centrum Prahy bude alespoň klidnější. Stejně jsou uživateli Segway ve velké míře mladí lidé, kteří to zvládnou.

    Otázkou je, kolika provozovatelů této dopravy zažaluje Prahu za ušlý zisk...
    • Ono nejde o to všechno vidět. Ono je také třeba ta historická místa si projít, zamyslet se nad historií, která tam probíhala, dát si někde kafe a v klidu si ho vypít a to všechno má větší cenu než to rychle projet na segwayi.
      • Pro někoho.
        • Ano, pro někoho. A samozřejmě kdo to chce rychle proběhnout a historie ho nezajímá, má na to právo. Nemá ovšem právo omezovat a ohrožovat chodce na segwayi.
          • Omezovat a ohrožovat? Hmm, to je zaklínadlo doby, kdy můžete zakázat skoro vše.

            A zákazy a příkazy jsou jsou módou této doby. Čím víc, tím lépe....pro někoho. Možná by stálo za zvážení i zakázat provoz kol na silnicích. Mnohdy omezují auta a člověk je na kole mnohem zranitelnější, než v autě, tzn. případná nehoda má daleko horší následky, než kdyby jel dotyčný autem. On si vlastně ty větší následky způsobil sám, podobně jako řidič, který si v autě nevezme bezpečnostní pásy. Takže když zakážeme jízdu na kole, zachráníme tím mnoho životů. A chápete že o to by mělo jít především, že?

            Nevěříte?

            V r. 2015 bylo usmrceno 68 cyklistů (stanovený předpoklad překročen) a 394 cyklistů bylo těžce zraněno (stanovený předpoklad překročen)

            http://www.ibesip.cz/cz/statistiky/statistiky-nehodovosti-v-ceske-republice/dopravni-nehodovost-v-roce-2015/cykliste *1*
  • A to se muselo teprve něco stát,m aby ouřada začal pracovat.
  • chodník se tak jmenuje proto, že se tam "chodí" a nejezdí a nesegwayuje.
    • Na kolejích se kolejuje, na silnici se silnicuje a v dolech pracují dolníci. tedy vlastně horníci. Je v tom nějaký binec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit