Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • oni se totiž moc a moc nazlobili přátelé startých pořádků. zavedené penězovody mají najednou díru. Prstem lze ukázat na darebáky třeba z ODS kteří dlouhé roky pouštěli státu žílou a nyní mají hubu plnou demokracie.Stejně i socani. Kdyby alespoň drželi hubu. Nemluvě třeba o nákupu sebevražedných padáků pro armádu za 150 mil. Jen tak bez výběru. Made in Kalousek.Takže pane premiére v klidu. Oni rádi dolezou. A když ne, tak u dalších voleb vyfičí úplně.
  • Ale, ale, podvodník na úrovni EU, hlasatelé rudého fašismu KSČ(m) porušující svou existencí zákon o protiprávnosti komunistického režimu SPD-Sozialistische Partei Deutschlands - OkatáMůra hlásající vlastizrádné názory v parlamentu a sprosté ožralé na hradě... To je snad to, na co by obyvatelé Zemí Koruny České měli být hrdi?
 • Proboha už mu za ty bláboly přestante platit a pošlete ho k vodě.Těma kecama rozeštvává lidi,za bolševika to mněl v popisu práce.
  • Nejlepší je to, co podepsal ten jégl vůbec načíst.
 • Tak jsem si zase početl v blábolech jéglových, nezklamal, neumí být nezaujatý. Ale zachází do vulgarit a neschopnosti se vyjádřit dobře. Divím se redakci!!!!
 • Další Jéglová sci-fi vize. Na řešení problému "vláda" je vícero dalších možností a Jégl vědomě nepočítá s dalšími. Co takhle třetí kolo? Co případné předčasné volby? Co potom, když se poměr sil změní opět v prospěch Babiše? Co když se potom do Parlamentu nedostane povícero stran, které jsou teď jenom zátěží řešení situace a pouhými vyžírkami financí státu? No, a než by se uskutečnily předčasné volby, bude Babiš "vládnout" podle svého. I tak bude dostatečná doba zjistit, zda se mu dařilo, nebo ne. Jistě bude, jako dosud, potom bych chtěl vidět povislou bradu "rozumbradu" Jégla *5*
 • Když si představím, že pokud by se Babiš pokoušel vleklými jednáními dát dohromady většinovou vládu hned po volbách a ve vládě (v demisi) by ještě pořád seděli "podvodný plzeňský rychlostudent" Chovanec, neschopný podrazák Sobotka, uřvaný Zaorálek, věčně kličkující poťouchlý Bělobrádek (na speciálně pro něj zřízeném teplém místečku "odborníka" na vědu a výzkum) atd., tak mě jímá hrůza. Zaplaťpánbůh, že interval mezi volbami a jmenováním první (menšinové) povolební vlády proběhlo nejrychleji jak bylo možné a výše uvedení se museli odebrat (z teplých vládních míst) do politické bezvýznamnosti. Teď bude doufám dost času na to, aby proběhla potřebná jednání o kompromisech, a země přitom byla spravována funkční a pracovitou vládou.
  • Soudruh si asi myslí, že lepší je premiér vyšetřovaný za podvody na úrovni EU a hlásající fašismus (řídit stát jako podnik), v poslanecké sněmovně smečka bývalých komunistů a podobných darmožroutů Ano, členové rudofašistické KSČ(m) a vlastizrádná OkatáMůra. A na hradě samolibý vulgární ožrala, který mluví na veřejnosti sprostě (řízek bubble bum, k.ndy sem a k.ndy tam), pohrdá zákony a voliči, kdo s ním nesouhlasí je podle něho swině a měl by být zastřelen, a zaprodává nás na východ do CCCP (asi je vydírán za svou minulost agenta StB) a do Číny (asi za bakšiš).
 • 5:30 - Budíček, vstávat, do tepláků, rozcvička na dvoře! *16* *16*
  • A až se zase převexluje čas jako v blbákově, tak bude budíček ve 4:30. *6* *6*
   Jedině snad, že by mezitím šel do těch tepláků sám Čapisrál. *1* *1*
 • Články tohoto dementa nečtu, podle nadpisu už vím, jaký se ukáže autor.
  Od teď budou moje píspěvky vypadat takto:
  *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • ... naprosto přesné :)))
 • "Čiň čertu dobře, pekle se ti odmění."
  "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."
 • Co potřebuje v této době ČR?Pořádnou vládu.Ta předešlá byla velmi dobrá,než se začaly ozývat potrefené husy,obávající se,že je prostřední,koaliční partner v příštích volbách převálcuje.Nejhorší ale na tom je,že došlo v tomto boji ke spojení všech proti jednomu.Připomíná to volební šarvátku v USA,i když ve velikosti nepoměrnou.V ČR i kdyby byl v pozici p.Babiše Kristuspán,tak nemá šanci,neboť kdo by se nechal jen tak nechat odvolat nějakými,přízemními voliči?! A předčasné volby?Byly by,ale to by musely mít ty potrefené husy jistotu výhry.
  • A co je to "pořádná vláda"? Vláda složená z lidí, pro které čest a morálka nejsou jen sprostá slova. To co tam je to si česká lůza zvolila "představitele" k obrazu svému.
   • Pořádná vláda?To by musel být min.financí opět Kalousek,min.vnitra p.Chovanec,min.dopravy Stanjura,min.spravedlnosti Chvojka,min.Obrany ta paní z ODS a šéfoval by tomu Fiala.To je ten základní kádr,přes to by neměl jet vlak.Ostatní ministry si dosaďte sám,p.Bubblebume.
 • Rozhodně se ale nebude domlouvat s populistickým žvanilem a absolventem VUML Fialou,
  se zlodějem Kalouskem, křiváckým podrazákem a lhářem Bělobrádkem. Ti všichni žvanilové
  si pořád myslí jak budou ve vládě, ale Babiš to má velice dobře "přichystané". Jen do času.
  Patrně se budou všichni divit. Potom jde hlavně o jedno: odkrýt ty podvody ODS,ČSSD,
  TOP09,STAN a poslat všechny aktéry těch po-převratových sviňáren do nápravného zařízení. *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit