Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pithart voni nejsou demokrat jestli většína rozhodla tak voni jako nedemokrat můžou jenom prskat hlas většiny hlas boží ! *11*
  • je to tak *3*
  • zrušit tu bandu zbytečných vyžírků. Jenomže to by byl Pithart už dávno v politickém hrobě. Prý zákonná pojistka, ha ha ha *5*
  • Koblihář z toho dostane infarkt... *2*
  • Já ho tedy nelituji. Na vlastní oči jsem ho viděl když těsně po plyšpuči se přijel předvést do Kuksu u Dvora Králové. Kolona vládních limuzín přijela až před hospital, ze zadních aut vyskákala horda opic, předbíhali se kdo nejúslužněji otevře dveře největšího auta, z něhož se vyvalil sám největší, nejkrásnější a nejmoudřejší Jeho Veličenstvo Pithart a spokojeně se usmívaje a obletován svými nohsledy odkráčel do hospitalu. Kam se za ním serhrabou představitelé minulého režimu...
    O tomto pánovi si myslím své.
  • Ať žije prezident Zeman, to jeho zvolení byla ta správná volba.
  • už několik let co tady vystupoval ještě pod nickem tečka.....mám z něj srandu...baví mne toho hlupáka dráždit a deptat ho logickými argumenty na které vztekle reaguje..... *3*
  • To píšeš o zrzavým Veškrnovi, viď ty tupé hovadoo Simonovo?
  • pár d..mentů typu Sajmona Kobliháře začalo lézt do análu Germánům a vzniklo "Česko" a tak se to už tisíc let s..re...nikdy jsme to neměli dovolit tyhle sajmonovské kolaboranty
  • Nenech se vyprovokovat, to je místní idioot Simon. To je blbec, který o sobě tvrdí, že je Simona krasavíca z Olomoca. Je to místní maskot a pitomec a na jeho úkor se tu všichni diskutující baví.
  • Z Velké Moravy se vyselektoval Havlstán se sídlem v práglkavclu. Takové nepovedené dítě, co škodí všem.
  • jdi s těmi tvými zeměmi koruny do píp...
  • Hele, ty Moraváku, jdi s tou vaší Moravou do "píp".
  • Už se prober čapisrale. Švarcnberk nevyhrál!
  • bez svolení občanů svévolně nastolila stranickou diktaturu svědčí o tom jak moc se obyvatelé země Velké Moravy nechali podvést
  • To že si 54 % tupých ovcí zvolila křiváka, lháře a ožralu, "bývalého" komunistu a konfidenta StB jako svůj "symbol" svědčí o tom, jak obyvatelé Zemí Koruny České poklesli.
  • To je ta veškrnovo demokracie, Pithart?
  • Zase jeden zaslepenej duševní ubožák, kterej by nejraděj vůli národa poslal k čertu. To, že Zeman obdrčžel ví hlasů než slavná koalice ho jaksi nezajímá.Ato, že národ nemá charizmatickou postavu na tuhle funkci a musí si vybárat mezi breptajícím cizákem a obhroublejším politek, tak je jasné, že vždy volí menší zlo. A nakonec se to pro národ ukázalo jako správné. Jinak by tu už umělecko pridovská kavárna dávno udělala totální bahno.Už tak je ho tu přes unijní paskvily až příliš.
  • jasně přímá demokracie je ohrožením demokracie :-P
  • demokracii tedy vládě lidu vládnou jakési malé soukromé zájmové sekty s imunitou? Nevzpomínám si že by někdy proběhlo referendum ve kterém občané předali těmto sektám právo rozhodovat o svých životech a nastolit stranokracii....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit