Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O obranu našeho státu a našeho bezpečí měli největší péči Němci a Sověti. Ti nás osvobodili dokonce dvakrát. Neváhali za nás položit životy a chránit náš majetek. Naposledy se Hytler ze Stalinem shodli v rozkaze pro Ostravskou operaci. ,,Nestřílet proti vysokým pecím".

    Pochopitelně že obě vyžírky to dělaly pro blaho občana ČR nezjištně a vůbec nás za to nevyžíraly a nezotročovaly..........

    Někde jsem slyšel že k vitěztví zla postačí aby dobří lidi nic nedělali.
  • S ministrem obrany je to prej špatný, rupla mu Žilka v hlavě!!!
  • Jak vidět komediant Žilka v režiji svých chlebodárců vymysleli další kulišárnu-mohou být nasazeni v zahraničních misích...chytráci:-(((
    Jinak řečeno hledají se hlupáci co půjdou zemřít za cizí zájmy...
    Armáda ČR má střežit hranice ČR a bránit český národ,to je její poslání řekla bych...
  • Bez ohledu na zahraniční či politickou situaci.
    By bylo v rámci vzdělávání přinejmenším rozumné kdyby se mlaďoši odlepili na tři měsíce od máminy sukně a někdo je naučil že se musí umět o sebe postarat sami. To že v případě nouze budou umět manželce nebo dítěti nasadit plynovou masku už bych bral jen jako bonus.

    To by bylo slz, kvílení, fňukání večer pod peřinou. To by bylo keců o porušování lidských práv při skládání oděvu do komínku ve skříňce nebo mytí podlahy. To by bylo vážných neznámých kožních onemocnění kterým se dřív říkalo mozoly. *1* *1* *1* *1*

    Ale jsem v klidu pro tuhle ztracenou zmlsanou a línou generaci je to neřešitelné. Jen sem se dobře pobavil při té představě. *1* *1* *1* *1*
  • nemám problém. Půjdu do armády a první věc jak dostanu zbraň do ruky, začnu bojovat za demokracii a nahánět všechny vrahy zloděje a gaunery.....
    • blegh
      Malý Johnny říká svému otci, že bude výjimečný. Jeho otec mu odpovídá: "To budeš. Přineseš světu demokracii!". Johnny se nechápavě ptá: "Co je to demokracie?", aby mu otec vzápětí odpověděl: "Nikdy mi to nebylo jasné... Má to ale něco společného se zabíjením lidí, a o to se musí postarat ti mladí, kteří jdou do války, kde se zabijí navzájem." Zmatený Johnny se ptá dál: "A staří, ti se už nezabíjejí?". "Ne, ti musí chránit majetek a domy," dostává se mu odpovědi. "A mladí to nemohou dělat?," pokračuje ve vodopádu otázek syn. Otec na to: "mladí nemají zkušenosti ani majetek. To je to proč odcházejí do války." Johnny: "Až přijde můj čas, budeš chtít taky abych šel do války?". Otec: "pro demokracii by dal každý otec i svého jediného syna." Johnny: "Já ne."
    • v případě války bych v první řadě postřílel všechny velitele kolem sebe
      • V případě války by jsi seděl pokaděný ve sklepě a modlil by ses ke všem svatým aby tě nenapadl pavouk nebo nezhasla svíčka. Modlil by ses a aby pustili elektřinu a ICQ. Ňoumo. *1* *1* *1* *1*
  • Mladí, blbí a arogantí zobáci, je mi vás skoro upřímně líto, ale kašlu na vás..
    Co takhle napsat nějaký (nejlépe smysluplný !) vlastní názor na věc ?! No jo, vy vůbec nevíte co, že ?
    Ale ono je lepší a zejména pohodlnější jen hloupě mínusovat, to chápu. Ovšem (hlavou na krku) nemyslící zobáci, tím jste se sami sebe tzv. hezky proflákli. Ale to jste určitě nechtěli. Jenže stalo se.
    Děkuji za vaši nekonečnou hloupost - a jen mínusujte dál, přidejte, jinak toho moc neumíte.
    Je totiž očividné, že opravdu nejlepší bude nahnat vás tzv. dobrovolně-povinně do vojenského khaki "zeleného". A těším se na dobu, až na to dojde. Na "vojně" totiž nebudete mít žádnou příležitost debílkovsky mínusovat někde na internetu. Tam vás totiž budou nadřízení (to je hrůza, co !?) pěkně nahánět, až se z vás bude kouřit.
    Hodně štěstí ... *2*
    • Hele já bych na vojnu klidně i šel, k armádě jsem se zkoušel i dostat ale i přes mou velmi dobrou fyzickou kondici (přijímací fyzické testy celkem hodně jednoduché, co toje 60klinů, ať daj 20 shybů :D ) neprojdu přes psychotesty a na zdravotním prohlídce mám problémy se zrakem takže mě by asi nechtěli ani kdyby to bylo povinné :D.
      • Víš proč tě nepřijmou, protože bys měl v Rusku nebo na stř. východě horší vidění.
  • Už to není jako v dobách, kdy nás ovládali fašisti z kremlu!
    • To není názor vlastence ale hlupáka.
      • Sám jsi hlupák bez pojmu historické zkušenosti.
  • Mně se hlásí do armády dobrovolně všichni. Dostanou nažrat a ještě si můžou za moje peníze zajet na dovolenou na Ukrajinu.
    • Tam to tak fungovalo vždyck. Chceš se nažrat? Chceš se vyhnout gulagu? Drž hubu a spolupracuj!
  • pro tyhle špíny vedené kašpárkem a šedivákem a řízené zrůdama z USA je škoda položit život,tím spíše ,že by to nebylo za vlast,ale za multikulti svět
  • V čele Strupnický s Žílou na krku a hurá na Bělehrad!!! *15* příští vol.období by to mohl po něm vzít Jim Carey,tomu bych věřil víc,že to myslí vážně *1* Blbý a blbější,návrat po 25ti letech *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit