Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Senátor Doubrava ví o čem mluví ,ale mluvit do duše cikánům je jen plýtvání slovy. V praxi by to chtělo zavést strop na soc.dávky na jednu rodinu bez ohledu na počet dětí jak to už dávno zavedli Slováci.Tímto opatřením se mohlo už dávno zabránit jejich exodusu do Čech a vyžírání našeho soc.systému. Jinak s nimi nic nehne a budou se vysmívat gadžům že jsou hloupí že chodí do práce.
  • dopis od jeřábkové adresovaný velkostatkáři prasnic,: protože už mně nebaví dělat práva,nemáte náhodou nejakou práci kde je vícečuněk já je ráda budu krmit mýma hlodama, jaké mám znalosti práva ,také mám znalosti v pravopyse ,ale to je tím že už jsem dlouho ze školi,tak ale tohle vám snad nevadý. dyt ja jen budu krmyt čunky máte tu prácy ?odepyšte děkujy, Jeřábková
  • ježíšku děkuju, ted je na řadě kocáb a spol, tu znáte jdou dva cikani kolem díry s vápnem, a jeden spadne a hned řve , co mám robit co mám robit, druhý říká ku,va deset vteřin jsi bílý a už se ptáš na rootu
  • to je fůrt dokola.
    cigoš bude fůrt cigoš a hákovat nebude.a proč?kdyz je lehčí něco ukrást.
    a naše sociální zabezpečení jim dává vše co potřebujou.
    jak dostat ze státu nějaké peníze navíc v tom jsou mistři jako právník v paragrafech.
  • Já znám taky jeden vtip: Ráno o páté všichni Romové vstali a šli radostně se zpěvem do fabriky makat. *2* *2* *2*
  • Pane senátore, ze srdce se k vašemu vánočnímu přání Romům připojuji. PF 2012. POCTIVÝ A PRACOVITÝ NOVÝ ROK - HODNĚ PRÁCE A POCTIVÉ, GÁDŽŮM ZA STEJNOU PRÁCI ROVNÉ VÝDĚLKY VÁM VŠEM.
  • Děkujeme a co si ganža nehlídá určitě to nepotřebuje a tak vlastní prací mu od toho pomůžeme v v novém
  • Hezky ukřápli diskuse pod Havlovými články. Chce se mi zvracet milá redakce...
    • Doporučuji přečíst si v pondělních Lidových novinách novoroční projev V. Havla z 1.1.1990 "Naše země nevzkvétá". To byl morální přístup a program V.Havla. A co my jsme z toho udělali...
      Jsou ovšem tací, kteří to nedokáží pochopit.
  • O Havlovi se nesmí diskutovat,jelikož diskuzní příspěvky byly většinou negativní byly zastaveny,až se naučíte mluvit o něm jen v superlativech možná se obnoví.
    • Na iDnes zavedli tzv. "moderovanou diskusi " = cenzuru!. *16*
    • Hloupá, závistivá lůza není schopna pochopit, že V. Havel je osobnost, kterou uznává celý civilizovaný svět. Proto je dobře, že svými plky je odkázána do hospod 4.cenové skupiny.
  • Na fotce je vidět transparent "Děkujeme za svobodu"ovšem vyjádřit svůj názor nesmíte,opravdu zajímavá svoboda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit