Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tohoto podporovatele islámských radikálů v Čečensku je potřeba poslat do první linie proti Talibanu v Afganistanu v barvách USA s pasem prominenta bývalého SSSR.
 • Pravicový politik=zloděj a *12* !
 • Štětino to je teprve začátek, čekají vás všechny horké chvíle a těžké časy za to co jste provedli poctivým lidem. Rozkradena republika. Děkujeme panu Zemanovi, že to vzal za správný konec.
 • Mám dojem, že v ohrožení není demokracie ČR,ale spolek kariéristů,zlodějů a podvodníků z TOP a ODS. Za to že jste zničili životy lidí a přivedli republiku svou nenažraností a arogancí na mizinu - do pekla s vámi, nic jiného si nezasloužíte. A Kalousku pamatuj ... kdo lže, ten i krade. *16*
  • Pane Karle to není dojem, ale skutečnost.
 • Ten člověk který se měl za vlády KSČ jako prase v žitě by měl držet hubu a ne urážet pana prezidenta, inteligencí panu prezidentovi nešaháte ani po kotníky.. Chce se mi z vás soudruhu Štětino zvracet.
 • ....na kolik měsíců to plánuje??? To není snad pravda. Jsou oni pánové tak imbecilní, nebo to jen hrají? To přece ví i ten poslední retardovaný občan, že do té doby, než budou volby. Ty předčasné - pak se dají měsíce spočítat, anebo řádné, a do té doby úřednická vláda pomocí ústavních metod vydrží. Ptají se jako schizofrenici, ale je to jen na nich. A jestli si myslí, že za toho púl roku zmasírují občany, jsou na velkém omylu. Tak krátkou paměť zase žádný nemá.......
  Notabene ono těch jejich průšvihů může vyplynout za tu dobu daleko víc.
 • Pro tyhle co tam jsou.. platí na hrubý pytel, hrubá záplata..a stejně tvrdá odpověď v tom, že...jestli tento díky nim..nestandartní krok je "puč".., tak to co tam prováděli dosud ti chytráci co roky ignorovali přání a signály většinové společnosti by se dalo úplně v klidu nazvat vlastizradou !!!
 • Asi v ODS se všichni zbláznili. Jak můžou dnes dovolit vystoupit Nečase na televizní obrazovce a nechat jej vyprávět bludy.
  Tohoto člověka by měla ODS zamknout do tresoru a nedovolit mu vůbec nic. Vždyť se jedná o člověka, který to všechno způsobil. Skutečně chcete aby lid této země se naštval a začal dělat pořádek. Neprovokujte a řešte to co jste způsobili. Mne to osobně uráží, když zloděj křičí chyťe zloděje. Nechte mne v klidu žít. Co si vůbec o sobě myslíte. Jestli na tom archu se 101 poslanci máte i podpis Nečase, tak jej rovnou zahoďte. Nemá žádnou hodnotu, je to cár papíru.
  • Šartmantní odporná Nagyová je v basě a Nečasovi leze nedostatek sexu na mozek. A chybí mu dovádění na Úřadu vlády,kde se bavili za státní peníze, jako stříkání po sobě šlehačkou a špinění stěn a koberců. Tak se choval otec 4 dětí a křesťan. Dováděl se šartmantní děv..., která ho odvedla od rodiny a zaslepila natolik, že ho využívala .
  • Zbláznili se, když ho opakovaně volili do čela strany. Tenhle člověk zdiskreditoval pravici na řadu let - a to dokonce proti vlastnímu programovému prohlášení. Během vlády neudělal jediný krok, který by byl ODSce ku prospěchu. Byl to slaboch, který otrocky podléhal kalouskovi a nagyové. Kdyby ho vyhodili dřív, nemuseli být teď v tak prekérní situaci.
 • teď je potřeba přitlačit a ty co si to zasloučí do tepláků, proto tak řvou tuší, že se začlo dít.
  ten kdo je čistej se bát nemusí holt od žlabu se těžko dobrovolně odchází,jen tak dále pořádek
  musí být. *3*
 • Štětina- zase jeden z těch , které měl táta nastříkatkoze do pití.A mohl tam přistříknout i justicia. Ten určitě si myslí, že můžou komunisti i za to, že se menůže vysr.t.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit