Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obyčejně mám z vyhlášení pana Ovčáčka legraci nebo husí kůži. Tentokrát s ním ale musím souhlasit. 

    Parta kočičí pracky v Senátu se zoufale snaží získat pozornost médií. Když to nejde jinak, tak budeme žalovat Slunce, že svítí!!

    Kam až spadne snad solidní kriminalista, když mu jde o korýtko. Škoda Lásky. 

    • V jedné loňské televisní debatě týkající se jiné příležitosti to soudruh Vystrčil z ODS řekl jasně: děláme to jen proto, abychom odstranili Zemana.

      Držet Senát pro tento účel je ovšem poněkud neužilé.

      Zmíněný senátor bere plat a náhrady, a to i v době nemoci, ale hlasoval proti zrušení karenční lhůty lidem, kteří ho ze svých daní platí. Charakter.

  • Senátoři potvrdili nadbytečnost Senátu. Nyní přidávají škůdcovský bonus k nadbytečnosti Senátu.
    • Škůdcovský bonus - o čem to prosím je řeč????

      Senát konečně začíná plnit svoj i úlohu, tu hnídu z pražského hradu je třeba nenechat páchat další zvěrstva.

      I když u něčeho takového jakou ta podlá, prolhaná -pííííp- zeMAN bezpochyby je je námaha v té věci vynaložená téměř nadlidská. Zastřelit se to nedá, zavřít do cvokárny je zbytečné, tak nezbývá než ještě chvilku počkat až tento problém za nás již brzy vyřeší "nejvyšší" a ta hradní -píííp- se bude smažit v kotly pekelském.

  • Znal jsem otce p.Lásky a nestačímse divit. Považoval jsem jej za rozumného. Co se sním děje, že chystá takový nesmysl?Jeho táta by s tím asi nesouhlasil. Ten senát je opravdu jenom na problémy a neřeší potřeby lidí. Platíme zbytečné odložené mrtvoly.

    • vanhorne

      "Platíme zbytečné odložené mrtvoly."'

      Zajimave, ze nejake odlozene mrtvoly vadi, ale mrtvola ktera se povaluje na Hrade uz nekolik let nevadi. Nebo ona si ten pobyt plati?

      • KIMCID

        on je pan kníže,na Orlíku :D

        • pavel.zajda.7
          Ten ožralec Zeman se nechá titulovat  "kníže" ? To už je fakt za hranou, už ať je obviněn ! A co by dělal na Orlíku? Pan Schwarzenberg by ho nejspíš shodil ze skály!?
          • KIMCID

            SS Schwarzenberg je opilec a hradní pán tak že jsi psal o něm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit