Přejít na výpis diskuzí

Senátoři vybídli Babiše k rezignaci. Mohl by ovlivnit vyšetřování, zdůrazňují

15.11.2018 17:20
6 příspěvků

Senát označil za nepřijatelné, aby premiér Andrej Babiš (ANO) s ohledem na nová podezření zůstal ve vládě do vyšetření kauzy Čapí hnízdo, v níž je trestně stíhán kvůli dotačnímu podvodu. Senát se na tom ve čtvrtek shodl v usnesení, které podpořila i většina senátorů vládní ČSSD. Zástupci ANO se hlasování zdrželi,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Když tito "ctihodní" kmetové - podpořeni 10% voličů promluví, vždycky je to na zváženou, zda je v Konírně dostatek inkotingenčních pomůcek.

  Že to z nich padá jinudy, než obvykle.

  Senát je většinou občanů republiky považován za zbytečný a opovrženíhodný appendix.

  Kvičíme nad trestně stíhaným premiérem (trestně stíhat mohou kohokoliv z nás i když nic neuděláme), ale výraznou osobností Senátu je např. pravomocně odsouzený korupčník - velkopodnikatel pan Valenta.

  Díky za takovou "morální autoritu."

 • Ano ano senátoři mravní pilíře státu. Namátkou známý senátorský kriminálník Čunek. Prokazatelně na kontě miliony, ale nebylo zatěžko čerpat podporu v nezaměstnanosti.K a ž d ý jiný by musel všechno vracet a doživotně by od státu neviděl korunu. A tady místní gauner? Nic vyklouznul, vykecal se z toho.A tady tato smečka zparchantělých staříků se hlásí o slovo? Komedianti z Prahy.

 • Senátoři se presentují ze 70% jako senilní individua, 

  odkojená bolševismem 1948 - 89!


  Tento Senát opravdu není representativní složkou tohoto státu 

 • dzixy
  Senát by se opravdu měl zrušit. Naprosto tuto potřebu dokazují pořád kdejakým svým usnesením a svou naprostou zbytečností. Po tolika výzvách ke zrušení by konečně měli vyhlásit referendum, aby se ukázalo, co si národ o Senátu myslí. Snad jenom samotní senátoři a jejich rodiny, kterým takto zabezpečuji slušné živobytí, nebo pár lidi z neziskovek, pravdolaskaři a sluníčkáři, si mohou myslet, že Senát je k něčemu dobrý. V současnosti, kdy nemohou nic prosadit, protože je může pokaždé přehlasovat Parlament, jsou  kecalové, jenom tak, do vzduchu, kdy jejich štěkot není slyšet dále, než po dveře Sněmovny. I jejich poslední křečovitý výkřik o Babišově vině je toho ukázkou. Zákonodárný orgán, který by měl beze zbytku respektovat zákon o presumpci neviny se zachoval tak, že Babiše obvinil, odsoudil a posílá do politické výslužby. Takový ochránce práv všech občanů je Sněmovna.
 • Termiti v senátu mohou maximálně vybídnout uklízečky aby jim tam vytřeli zem. Hysterický křik parazitů na systému působí úsměvně.Tak tyto mravní pilíře společnosti se hlásí o slovo? Každého z nich, slovy každého když novináři pogrilují tak nevyleze čistý. Taková je to smečka profesionálních darmožhroutů.Třeba nějaký Wagenknecht - dosud bezvýznamný šmudla který se nově vetřel do senátu. Jeho předcházející zpackaný život ministerského úředníka přímo vybízí podívat se na některá jeho "originální" rozhodnutí.Uvidíme uvidíme ....

 • senátoři ....ukázaná platí ..tak něco ukažte dokažte ,ať pod tíhou důkazů Babiš senior lehne ...)))))...kecy v kleci ..))ha ha ha ,čtěte chytré lidi jako Schneider Jan .jináč Senát zrušit nač platit tolik peněz za blbost?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit