Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • TAK TADY VIDITE DALSIHO BLA.NA! Cur.k co dela takovej v politice??? TAK to je jen na smich ! Takove mame politiky nevidi si na nos a rozum simpan.i
 • Pane Kubero jděte si raději pod stůl zakouřit..Populismus před volbama se hodí.Že??
 • Jakási "svoboda" mohla možná platit někdy před 500lety,když vznikal kapitalismus ale dnes při hustotě osídlení a počtu obyvatel jedině nejenom právo na práci ale POVINOST PRACOVAT !!! Znova musí platit staré komunistické heslo "Republice více práce to je naše agitace"!!!
 • A co At si založí svůj cikánský stát někde daleko a vedou si ho v jejich duchu? *16* Třeba na madagaskaru *16*
 • A co senátory a ty duté hlavy z parlamentu? Do ulic a trestat a trestat
 • Ryba smrdí od hlavy. To je stará věc, a když se nechá dlouho uležet, tak zasmrádne celá. V prvé řadě by si pánové nahoře měli udělat pořádek a to nejen na stole, ale i pracovní povinosti rozvrhnout v celé šíři. Podle ministerstev se starat o občany této země, a nevymýšlet ptákoviny. Je áž zrůdné jak s námi nynější garnitura zachází. Ty, dalo by se říct, hloupé nápady, které z naší milované vlády vypadnou jsou kolikrát nápadem dětí chodících do pomocných škol. Ať už se jedná o sociální a zdravotní pojištění, tak i o vyřešení národnostních sporů většiny a menšiny. Když se na to člověk podívá lépe, tak mi to připomíná doby za první republiky o kterách mi vykládal děda. Ne všechna řešení vyhovují současné době. Některé "nadčasové řešení" je opravdu píseň o daleké budoucnosti. Ne všichni jsou nefachčenkové, ale jsou lidi, kteří o práci dovedou i krásně mluvit. Stížnosti na vysoké nájemné v různých ubytovnách je scestné. Jen se podívejte na domy v nichž žije část obyvatel. Vysoká amortizace je nasnadě, pokud nechtějí aby jim dům spadl nahlavu, tak musí opravovat daleko častěji, než je zvykem v těchto končinách. Represe a zase represe to pánové nahoře umí. Jen si nejsem jist zda to je účinné. Máme příklad z minulosti, kdy udržení moci vedlo k těmto opatřením, a jak to dopadlo. Je zvykem v evropské kotlině jednou za dvacet let měnit stav země. Tak už aby to nebylo letos.
 • Kubera mele jako blb.Komunisté dali cikánům ubytování a práci.To stačilo aby se začal rasismus zmenšovat a cikáni se začleňovat do společnosti.Za uvedený nárust rasismu by bylo třeba pozavírat všechny politické lunpy,kteří se od údajné revoluce dostali k moci.Též znárodnit majetek jejich celých rodů.Ti ve snaze po komunistech vše přeorat udělali z pracujících cikánů stádo povalečů na podpoře.Ještě tak hloupě nastavili dávky pro cikány,že těm se vyplatilo,pobírat sociální dávky,vyrábět masově potomky,s tím,že stát je od toho,aby jimi vyrobené potomky živil.Nyní,když po více než dvaceti létech toho má většinová společnost dost,tak to nám vládnoucí banda lumpů řeší tím,že slušné lidi,kteří demonstrující oprávněně, začíná rozhánět vodními děly.Příští rok dodržovat zásadu,že pokud někdo zbídačoval tento národ,tak znárodňovat majetek jeho celého rodu.To,aby takto nejvíce zbídačil své nejbližší a státu se něco vrátilo.A všechny pak postavit před lidové ,nebo revoluční soudy.
 • Téměř doslovný přepis výroku předneseného předsedkyní trestního senátu v listopadu 2010 :"...dne 29. 4. 2010 v době od 13.00 hod. do 16.30 hod. poblíž nádraží ČD Bohosudov v obci Krupka ... jej odvedli k Unčínskému potoku a odsouzený pod pohrůžkou zbití jej donutil, ač věděl, že je mu12 let, aby si klekl a sál mu pohlavní úd, také štípl nezjištěnými kleštěmi poškozeného do malíku ruky proto, že nechtěl i jeho nezletilému spolupachateli sát pohlavní úd. Nakonec to ze strachu poškozený učinil a musel spolknout jeho ejakulát, následně mu nařídili, aby se plazil, svlékl do slipů a vlezl do potoka, kde musel dělat kliky, stojky, po první stojce jej kopli do hlavy, aby další udělal o kus dál. Nařídili mu vylézt na můstek vysoký 150 cm, strčili ho a on spadl do potoka... na okraji pole mu odsouzený nařídil, aby běžel, zakopl a upadl na zem, tak i dvakrát učinil, nejméně třikrát chlapce vzali za ruce a nohy, rozhoupali a z výšky ho nechali dopadnout na zem. Poškozený musel nejméně dvakrát zvednout dřevěnou desku 1 x 1 m, tloušťky 2 cm, váhy 1,5 kg a pustit si ji na hlavu, podráželi mu nohy. Následně v úmyslu jej usmrtit ho společně fyzicky napadli střední až velkou intenzitou tak, že jej bili pěstmi, šlapali na něj, kopali do žeber, dalších částí těla, v průběhu napadení se jej mladší útočník zeptal, "zda ví, co dělal Hitler za války s cikány v koncentráku, že to budou dělat s ním, protože je bílej", musel se opřít o strom, sundat si slipy a tepláky a švihali ho páskem s kovovou sponou na holé části těla i do zad, udeřili jej klackem do zad a tímto jednáním poškozenému způsobili zlomeninu 7. žebra vpravo se zavzdušněním pravé pohrudniční dutiny, nalomení 10. žebra vlevo se zakrvácením levé pohrudniční dutiny, trhlinu sleziny s krevním výronem, pohmoždění levé ledviny, pohmoždění břišní slinivky a jater, tržně zhmožděnou ránu pravé čelně-temenní krajiny hlavy, mnohočetné pohmožděniny trupu, hlavy i končetin. Při pohmoždění svalů prodělal i mírnější formu tzv. crush syndromu... Musel být hospitalizován od 29. 4. 2010 do 13. 5. 2010 v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, z toho 10 dnů na jednotce intenzivní péče...Také prodělal akutní reakci na stres, která přešla v poruchu přizpůsobení a posttraumatickou stresovou poruchu ... i v současnosti musí pravidelně užívat antidepresiva..."
  • a adresa soudce,co těm cikánům snížil trest by nebyla??
   • Souhlasím,že by národ měl znát adresu soudce,který cikánům trest snížil.Stále se více ukazuje,že stávající soudy a stávající zákony,nahrávají lumpům a slušným lidem škodí.Proto bude záhodno příští rok vykročit do ulic a začít v tomto,přes dvacet roků budovaném kapitalistickém svinčíku,dělat pořádek.
 • Ano,lidé u nás znají jen teror,proto ho chtějí uplatnit proti lidem,kteří neseženou práci pro svou barvu pleti.A jestli si někdo myslí,že třeba v Německu není diskriminace lidí je na omylu.Známá,která pracovala na kontrolní věži letiště v Ruzyni se provdala za Němce.Když chtěla jít pracovat a projevila zájem pracovat na stejném pracovišti v Německu bylo jí po odpovědi čím je manžel,že je dělník,tak pro ní mají
  jedině koště.Při soukromé návštěvě v USA jsme viděli v Oaklandu naproti SF černošská gheta obehnaná dvojitým ostnatým drátem jako bylo používáno v koncentrácích.Obdobně bohatí žijí v sídlištích obehnaných 3 až 4 metrovými zdmi.Ano,to je segregace a je to přece stejný přístup k lidem jako u nás přístup k cikánům.A řešení silou?Vidíme to na imperialistickém chování USA ve světě.A nejen ve světě i doma-známé občanské nepokoje s ničením majetku.Nakonec stejně prohrají a utečou.......vždy zdůvodní,že zvítězili.
  Chystáte větší nepokoje i u nás?Snadno se najdou lidé,kteří půjdou a budou vykonávat lynch.To je řešení?
  Nezapomeňte na odplatu.
 • Překvapilo mě, že ve čtvrtek vynesl odvolací Vrchní soud v Praze rozsudek, podle kterého sedmnáctiletý cikán z Krupky nepůjde sedět na 10, ale jenom na 5 let do vězení. Nebyl uznán vinným za rasově motivovaný pokus o vraždu, znásilnění, vydírání a loupež. Dopustil se "jenom" Vydírání a znásilnění. Považuji to za lidské i profesní selhání vrchního soudu. Jsem rozhořčen tím, jak se soudní vrchnost vypořádala s rasistický vražedným útokem. On totiž vrchní soud za takovou "maličkost" nebude přece cikánského vraha soudit jako vraha. Přitom sedmnáctiletý cikánský útočník ještě s jedním mladším cikánským klukem málem ukopali k smrti dvanáctiletého chlapce jen proto, že ho náhodně potkali a proto, že "byl bílej".. Jen shodou štěstěny chlapec přežil. Jenom IQ 111 mu pomohlo, že se zorientoval a došel si pro pomoc.Chlapec byl mlácen, kopán, sexuálně zneužit, okraden. Trestní senát ústeckého krajského soudu správně posoudil tento útok jako rasový, a jako pokus o vraždu. Bohužel, vrchnost v Praze má jasno. Když obětí není Rom nebo cikán, ale je naopak útočníkem, raději případ posuzovat opatrněji, aby se o vrchnosti neřeklo, že je proticikánsky zaměřena, a nelétali potom na koštěti kolem vrchního soudu aktivisté za všelijaká práva s bičem v barvách EU.Dvanáctiletý chlapec měl tu "smůlu", že do něho oba útočníci nebodali. Protože v takovém případě se lépe prokazuje, že bylo jen shodou náhody, že rána nožem nešla kousek vedle - a přišla by smrt. Když "pouze" do něho velmi dlouho kopou a mlátí ho, raději Mávne soudní vrchnost rukou, a smete pokus vraždy ze stolu? Jo, kdyby chlapce skutečně ukopali k smrti, a zemřel by na vnitřní krvácení, to by asi cikánskému útočníkovi trest příliš nesnížili. Naskýtá se závažná otázka. Jak dlouho a kam až budeme této komunitě ustupovat?! Tak totiž hodnotí rozhodnutí vrchního soudu mnoho občanů na severu Čech. A já také.
  Jaroslav Doubrava, senátor Parlamentu ČR
  • Skutečně někteří současní soudci jsou větší dobytek,než někteří kteří proti stávajícímu svinčíku protestují a pak jsou před tyto soudce stavěni.Není divu.Do funkcí je jmenoval buď prolhaný Havel,nebo prolhaný Klaus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit