Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1*
  • Tak SKR - Svobodná kokot(ín)ská republika jako domov svébytného národa Kokot(ín)ů a součást VRKR - Vělikoj russkoj kokot(ín)skou respubliky existovat nebude. A tamější Kokot(ín)i budou nadále úpět pod cizí nadvládou. *1* *1* *1*
  • Neměl jsem na mysli Jablonecko, ale Sudety obecně.Nemyslel jsem to samozřejmě vážně. Ale je fakt, že takovéto názory jsem už slyšel. Zajímala mě reakce čtenářů. Omlouvám se.
  • Pane Karle, děkuji za slušnou odpověď, která mně hodně říká a také vysvětluje. Ale toto vaše území. které je vašemu rodu dlouhodobě domovem, nebylo Německu ukradeno., takže není co vracet. Jablonecko bylo vždy součástí českého státu.
  • Jágr-narcis a šmrdlista s pukem-hrobař tohoto mistrovství! Když nemůžeš fyzicky,tak sedˇna (.) a házej ty tvoje trapný hlášky na facebooku! Sportu zdar
  • Žrát a brát plat jako Němec by chtěl každý český chomót *1* ...ale pokud byla prababička Němka tak bys neměl mít problém se přestěhovat do Německa i s rodinou. Dokonce poskytovali nějáké výhody na bydlení. Ale možná už to neexistuje nebo je to hodně přísné, protože toho póvl od nás a z východu zneužíval *3* .
  • Náš rod žije v Sudetech již nejméně 10 generací. Prababička byla Němka
  • Pane Karle, kdy jste se do těch tzv. Sudet přistěhoval? Odkdy v nich bydlíte?
  • tož Brno pome zas do teho včíl taky.
    s e r e m e na švédy no ni? *1*
  • Tak vida, kdo se nepodřídí zvůli mafie a gestapa je hned separatista. A dost hnojové, už dost!!!
  • V Sudetech je třeba vypsat referendum o připojení k Německu. My co bydlíme v Sudetech bychom měli hned německé důchody, mzdy i ceny. Podobně jako si polepšili obyvatelé Krymu s Ruskem.
    Když můžeme vracet církvím majetky od dob Josefa II. Tak proč nevrátit Německu, co mu bylo ukradeno?
    Nakonec polovina voličů volila Schwarnzenberka za prezidenta, který má podobný názor.
  • ostapkotab
    yes
  • ostapkotab
    ten kokotonin !
  • Hajzlové,určitě se chtějí připojit k Rusku !!
  • Větší separatisty jsem v životě neviděl...
  • starosta bude Kalousek
  • A vypsal jsi řádné referendum?
  • .........bla,bla,bla......děsný keci...
  • Já se zkoušel odtrhnout od manželky a připojit se k sousedce a dostal sem přes hubu.
  • A když se Ko*oti z Kokotína "odtrhnou" tak požádají Puťku o připojení k CCCP?
    Tak jak se teď dozvídám, Ko*oti neuspěli a zůstávají nadále součástí Jablonce. Bratrská pomoc od Puťky se konat nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit