Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli to není tím jak mocní slibovali, že tam bude policie posílena. Jen aby místním občanům zavřeli huby. Pak si za ten slib rozdali odměny a nechali to vysílat v TV pro obdiv občanů jak jsou vstřícní k jejich ochraně!
  • Nechali jste si nalézt do republiky všechny cikány ze Slovenska tak se nedivte a smiřte se stím pryč už je nedostanete.
    • Pravda pravda Mečiar jin za to dával každému 10 000 SK. A naši slavní politici nic proti tomu nedělali a proto, že tam jsou do dnes tak ani nedělají
    • To za vlády polocikána Paroubka se jim cpalo horem dolem. A ve volbách jim za hlas pro oranžové dávali tři stovky čistá ruka.
      • Petře, no vono je to jedno mají zase jiný fígl, dávají své děti do pěstounské péče vlastním rodičům aby se narovnal ten rozdíl v dávkách, jako důvod uvádějí že nemají dostatek finančních prostředků aby se malá cikáňata uživila.
  • Cyklon B
    • I pro tebe blbe,i pro tebe..... *3*
  • Cikáni jsou čím dál troufalejší a státní moc placená z našich daní nekoná. Takovéto situace obvykle vedou k velmi tragickým koncům když lidem dojde trpělivost...
    • Proto se snižují mzdy policajtům na ulici a i jejich stavy se snižují. Za to na krajích jich je stále dost . Velení přebrali čerství absolventi VŠ . A nikomu z mocných nevadí že jsou hloupí a ničemu z policejní práce nerozumí. Hlavně, že mají VŠ vzdělání
  • Cikáni přeci nekradou,jen přemisťujou a nebo alternativně nakupujou !!!Kam deš Fero?Ále koupit košili.Hele když tě nechytnou tak mi kup taky jednu.
  • Když jsem viděl v TV toho vysmátého "frajera", chce se mi zvracet z toho, jaké máme u nás zákony. Ten spratek moc dobře ví, že Policie je na něj krátká a že mu nic nehrozí. Měli by ho
    na služebně přivázat k topení a pořádně zřezat.
    • Svatá pravda ale řezal bych je preventivně dva krát denně.
  • No to ve Šluknovsku zase začíná, kdyby se zase naši spoluobčané ze solárka rozjeli a lidi si to pak nechtěli nechat líbit, tak okamžitě tvrdě zasáhnout, žádný rasismus se tu trpět nebude. Vemte si jak strašně naši solární spoluobčané trpí, do práce je nikdo nechce, nemůžou chodit do školy, berou malé sociální dávky, co jim chudákům zbývá?(větší sarkasmus neumím)
  • No tak pánové novináři vykašlete se už na tu směšnou politickou korektnost,vždyť stejně všichni ví,kdo to byl.Děláte před svými čtenáři ze sebe akorát šašky.
  • Nechapu,proc autor clanku pise o lidech.Copak cikan je clovek?To za chvili bude i potkan clovek?
    • a ty si člověk ? podle toho co všude píšeš , budeš nejspíš lidoop ... *7*
      • a ty prasivej cikan.kdyz uz ses nam tak krasne rozepsal,tak jeste napis-kolikrat si sedel,a hlavne za co.z ceho dnes zijes. *12*
  • A že ti mladíci ze Šluknova byli hodně opálení?
    • Hmm, a to jsem napsal příspěvek dřív než jsem si to celé přečetl.
      • Neva...To se stane,ale hlavni je to,ze jsi okamzite vedel,ze se jedna o cikany!
        • Potěšilo mě, že mám dobrou intuici, dobrý cit na ty hnědé potkany. *1*
        • Kdo jiný by to byl ty pologramote, který neumí ani psát česky.
          • Obcane,ted jsem si vsiml Tveho prispevku.To si myslel vazne?Ty jsi obcan CR-a jakych predku?Ze by cikan?Vypada to tak,kdyz neumis cist...Takze si zaloz nakou www.cikanoblb.ro a nevotravuj tady.Bezinteligente stupidni *12*
          • Občane, chápu tvůj rozhořčený hněv, ale ty jsi vůbec spasitele nepochopil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit