Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vám napíšu čerstvou informaci.Jsem spokojen,že jsou ještě u nás lidé s normálním rozumem.Např.ředitelka SZŠ v Ruské ulici,které jsem fandil,protože neustoupila nátlaku dvouch muslimek,které se tady chtějí roztahovat,že budou nosit do školy burky.Ona velmi dobře argumentovala,že chodí na praxi do nemocnice a také porušují školní řád.Jejich kecy ,že se nemůžou učit atd,když je nemají.Kdo je sem zval?Byla to ta slovenka,která dělá aktivistku v ČR?Její vyjádření o nedemokratickém jednání atd.Nevím co tady dělá?Nechť si je vezme na Slovensko.Ptám se?Došlo k rozdělení nebo to byl stejný sametový podvod,že jsem si všíml,že se tady mluví i ve sdělovacích zprávách víc slovensky než česky.
  • Již dlouho říkám: "Sociální sítě vedou k asociálnímu chování."
    • To bych neřekl, ale je to droga a jak říká sestra od zakladatele Facebooku, odvádí to mladé lidi od reality žití, od čtení knížek, vzdělávání.
      Zakazovat to nemá cenu, jen vysvětlovvat proč je dobré kliknout na tl. "odhlásit" a následně "vypnout".
  • Co to je ten Facebook ? Na to mohl přijít jenom blbec.
    To nikdo ani nemusel vymýšlet, hovadský nápad pro nic.

    Milan
  • Facebook je na nic :)
  • a co takhle vypnutí facebooku to by nebylo řešení stejně to jenom k*rví zdraví a hlavně vztahy
  • Sama ať se vypne *7*
  • To je výborná rada pro tečku aby tady neplevelil diskusi!!
    • Ale prd.Nic nechápete.Tohle je vážná věc.Lidi opravdu neumí žít svůj život.Žijou životy všech ostatních,jenom ne ten svůj.
      • Mám stejný názor, zrovna tohle už jsem několika lidem říkal.
      • zajímavá myšlenka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit