Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID

  Všechny udělali kariéru přes postel.Ještě před Mee Too chodili na večírky a Oskary div ne nahé.Tak ať si teď nehraji na cudné a ublížené!

  • Odposlechuto:"Co není na prodej, nevystavuj!"

   K tomu: staročeština, asi nejen náhodou, používala pojem "vnady".

   Není snad nutno dále rozvádět.

 • Obviňování MeToo se týká jen bohatých, na kterých lze něco trhnout. Určitě nebude obviněn bezdomovec v exekuci....

 • Slováci říkali:

  Svet sa točí okoli p.či a kokotom je podopretý.

 • To svědčí o naší normálnosti.

 • Pokud je ten sex s kvalitou na tom stejně jako nové Mercedesy tak to si ti chudí moc neužijou....😀

  • Spíš je to gradovaný omyl. Pokud před lety MUDr. Radim Uzel v zábavném televizním programu řekl, že:"...sex je golf chudých.", domnívám se, že typ automobilu na mysli neměl.

 • Mám celoživorní smůlu...je mi 77 roků a ještě mě žádná žena neznasilnila...a asi se toho již nedočkám...

 • Ono vždy je třeba mít na mysli, co je pro koho ono sexuální násilí. Vpodstatě je to výmysl právníků, kteří si na tom mastí kapsy, místo aby řešili miliardové zlodějny. Raději se hrabou v intimnostech. A každý rom vám to potvrdí. U nich totiž mnohdy není ono sexuální násilí ani pár facek či nářez na holou, ale  mnohé jejich ženy to považují spíše za projev lásky a přízně. A jesliže se na rozdíl jinde považuje za ono násilí třeba dotek ruky či pohlazení po rameni, jako je tomu v oné pseudomoderní Evropě, tak se těmhle číslům nedivme. On ten odpor i proti těmhle věcem se vždy řešil jinak. Buďto žena jen otočila hlavu a neucukla, či ucukla, a nebo přímo dala facku. A to prosím beztrestně a třeba i multimilionáři či panu prezidentovi. A při hrubším násilí přišel mazec od manžela, otce, či milence a nebo celé rodiny. A taky beztrestně. Ovšem ona obří nevýhoda pro EU tu je. Právníci jsou tím pádem v těhle věcech skoro bez práce......🤮🤮🤮

 • "Jsou Východoevropanky méně ohrožené, tolerantnější, nebo se prostě jen bojí?"

  .

  Škoda že autora nenapadla ještě jiná varianta, která se sama nabízí. Co když jsou východoevropané k ženám méně vlezlí a obtěžující, než muži Západu?

  Ale zároveň chápe, že v dnešní době uvažovat o nějakém chválení bílého muže a ještě postsocialistického, to by bylo fakt politicky nekorektní

 • "" Jsou snad Východoevropanky rozumnější a nepropadají zbytečné hysterii? ""Myslím že jsi autor odpověděl sám.....Oznámit položení ruky na koleno po dvaceti třiceti letech ,to už je dotyčná paní tak odkvetlá že jí zřejmě na koleno nikdo ruku dávat nechce a proto se mstí... Kromě toho kde mají podobné věci řešit muži, kteří se stali obětí nátlaku ze strany ženských nadřízených?A takové případy nejsou zase tak řídké jak by se na první pohled zdálo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit