Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem ale šikovná a bohatá. Zase za dva měsíce nuly,. Jsem ráda že se užíráte vzteky i závistí

    americká filcka Semjon Gayínek
    • BTW nervíky, nervíky ?
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/417327-svet-miri-do-nebezpecnejsiho-obdobi-nez-byla-studena-valka-tvrdi-byvaly-sef-mi6.html
  • Rusko a Egypt jednají o pronájmu egyptských vojenských objektů Moskvě, včetně sovětské letecké základny ve městě Sidi Barrani. Předpokládá se, že základna bude zrekonstruována k roku 2019. O tom informují noviny Izvěstija s odkazem na zdroje v zahraničněpolitických a vojenských kruzích.

    „Jednání o ruské účasti na obnovení egyptských vojenských objektů na pobřeží Středozemního moře v oblasti Sidi Barrani probíhají docela úspěšně. V případě, že budou obě strany souhlasit s podmínkami, může základna začít svoji činnost už v roce 2019. Káhira je připravena souhlasit s jejím pronájmem Moskvě k řešení prvořadých geopolitických problémů, které odpovídají zájmům i egyptské strany," citují noviny slova svého zahraničněpolitického zdroje.
  • RF a Turecko podepíšou 10. října mezivládní dohodu o projektu plynovodu Turecký proud, oznámil novinářům šéf Gazpromu Alexej Miller.

    „Mezivládní dohoda, která bude podepsána, předpokládá výstavbu dvou nitek magistrálního plynovodu po dně Černého moře, kapacita každé nitky má činit 15 miliard krychlových metrů plynu", řekl Miller. Jedna nitka bude určena pro dodávky plynu bezprostředně na turecký trh, a druhá — pro dodávky plynu tranzitem přes turecké území do evropských zemí. V mezivládní dohodě je také určen termín výstavby obou těchto mořských nitek, je to prosinec 2019", dodal. „Právě teď má být dohoda podepsána za přítomnosti prezidentů", odpověděl Miller na otázku, jestli už byla dohoda podepsána.
  • Ten článek je reklama na Killary !
    • BTW za to ty jsi reklama na sovětskou morální i finanční bídu, blahopřeji
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/pracovala-pro-pet-americkych-prezidentu-proc-bude-ted-volit-trumpa-3121
  • Komu sloužíte ubožáci Tiscali???? Multikultu? EU propagandě, iluminátům? NWO? Jste ubozí, nikdy nestraní, ubožáci.
    Pokud vyhraje Killary, naše civilizace bude mít nakročeno ještě hlouběji k sebezničení. Kráva, kt. podpořila rozvrat Libye, Sýriem Iráku si nezaslouží vládnout USA a dávat rozkazy vazalům EU. Horší s.ňka se k moci nemůže dostat.
    • myslím že slouží vrahům z volstrýtu a kulakům *3*
      • a americkým revanšistům ale pan Putin jejich plány zhatí
        • ještě že máme prezidenta Zemana, který společně s hasiči natrhne přistěhovalcům zadky, byl to dobrý nápad, povolat dobrovolné hasiče na ochranu hranic, snad nebude zrovna nikde hořet *9*
      • osle
  • Ta bába buď smrdí, nebo je to chcíplá mršina, když ji už žerou mouchy!!!

    https://thenytimnews.wordpress.com/2016/10/10/flys-bug-hillary-clinton-during-dabate/






    PCHE !!!
  • Pánové o sexu se ženami často přehání,kdo je tzv.samec s velkým "S",tak o tom nemluví,ten ví své.A jestli se s tím p.Trump někdy chlubil,tak to ještě nevěděl,že bude kandidovat na prezidenta.Ona měla svůj románek snad i p.Clintonová,ale ona se tím nepochlubila.Přesto-ten sexipíl p.Trumpa by neměl být tak velkou závadou být prezidentem.Ať si to přeberou samotní Američané.
    • Koho si Američani zvolí, toho budou mít. Clinton není žádná výhra, ale je stokrát lepší než ten Putlerův kolaborant Trump.
    • sovětský samec
      • ty si český blbec *15*
    • já su taky samec *13*
      • Moravské sovětské samec s velkým "Č".
  • Komedie made in USA. To že vůbec někdo stojí za takovou, jako je s. Clintonová, vypovídá mnohé o tom kdo za ní stojí a kdo by snad byl i schopen ji volit. A to si o Trumpovi nedělejme žádné iluze, ale v normálním světě by Clintonová stála před několika tribunály typu Norimberku. Kdy zase vytáhne dojemnou scénu otkoukání hlavy o sanitu? Jejich slavné CNN se mohlo strhat, když si garnitura Clintonové zbourala baráčky. A úplně vypovídající bylo, když v době, kdy nám předváděli zbourání jejich baráčků (jako pomůcku pro vyvolání antiteroristických nálad), tato "dáma" se starostou New Yorku se procházela po té spoušti -pusu rozjásanou od ucha k uchu. Pieta, smutek- nic takového. A snaživé CNN se mohlo přetrhnout s manipulací s davem. Stejně jako obdobné všelijaké ČT24 a ČT u nás dnes.
    • Nevím, kde by stála Mrs Clinton, ale Mr Trump by se v normálním světě léčil v psychiatrické léčebně. A pokud jde o Putina, ten by v normálním světě seděl v kriminále.
      • Já jsem použil výraz s. Clintonová, tak neurážejte Mrs.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit