Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano i v žárovce můžete koupit skrytou kameru. Podívejte se na stránky obchodu https://www.spyexpert.cz/ Je to obchod, který se specializuje na špionážní techniku, takže tam najdete kameru ve více předmětech. 

  • I v žárovce? A kde bych mohla prosím vybrat skrytou kameru třeba v té žárovce? Kam bych se na to měla podívat prosím? 

  • Skrytou kameru do místnosti můžete vybrat třeba v žárovce  nebo taky v hodinách na stenu. Mohu takhle mluvit z vlastní zkušenosti, protože jsem to řešila, když jsem si myslela, že je mi manžel nevěrný. 

  • Potřebovala bych se trochu poradit prosím, jak mám vybrat dobrou skrytou kameru do místnosti? Máte někdo zkušenosti s výběrem? Na co a kde se podívat? 

  • Tak se mrkněte na obchod 1obchod.com, tam mají spoustu špionážní techniky :-)
  • Potřebuji ji do firmy, kvůli krádežím ve firmě
  • A jakou nebo na co to potřebujete? je jich více druhů
  • Ahoj, nevíte kde koupím kvalitní skrytou kameru?
  • Za dob rude mafie byly kamerove systemy pouzivany komunisticko-estebackymi zlocinci proti obcanum, dnes jsou pouzivany proti zlocincum. Nemam si tim absolutne zadny problem. *1*
  • žákyni 3. B lze blábol tolerovat
  • Text Vašeho příspěvkuJe v tom podstatny rozdil. Za dob rude mafie byly kamerove systemy pouzivany komunisticko-estebackymi zlocinci proti obcanum, dnes jsou pouzivany proti zlocincum. Nemam si tim zadny problem. *3*
  • O carinthiu přece tady vůbec nejde! Tady jde o monitoring lidí a to je nebezpečné už nyní! to tady zdůrazňujte všichni, že s tím nesouhlasíte, enbo se budete za pár let divit, co se z nás stane. Loutky v rukou manažerů nadnárodních a českých firem! nebudeme mít žádnou svobodnou volbu! Budete jen předmětem zisků firem a studia vašeho chování budou nejdůležitější věcí pro mnohé firmy. Už teď jsme všichni v ovládacím režimu, kde největším ovládadlem jsou peníze a zisk!
    nebe-lidem.cz
  • Ať je ta situace jakkoli směšná, přece je zarážející, že lidé ani nemají potřebu se bránit, že je někdo neustále šmíruje a dohlíží na jejich konání a chování. Je to sprosté a nemá to v demokratickém státě žádné oprávnění být jakkoliv tolerováno! Když se toto dělo za komunistů, tak se kvůli tomu lildé bouřili a vyšli do ulic. Tajní jsou dodnes propíráni a hanobeni, jako nějací zločinci! A dnes na vás koukají najatí muži u obrazovek a ještě se vám to zdá, že jde o pokrok technologie. A dotyční se ještě u toho tváří, že právě zabránili terorismu I. stupně! Je to hnus, když vás někdo někde pozoruje a ještě u toho kamerou natáčí k pobavení ostatním, nebo k manipulaci s těmito údaji! A to se tu děje ve velkém se všemi námi! Manipulace s vaším chováním. Záznamy z kamerových systémů se odprodávají manažerům velkých firem, kteří si rádi připlatí za studia vašeho chování!
  • Překlady se často dějí přes Slovenské tlumočníky. Vyjde to sice levněji, ale potom obzvláště v překladech televizních programů slyšíme bláboly, že se nestačíme divit.
  • Nemohla, paní překladatelka vystudovala nedělní prázdninovou turbo jazykovou školu ODS v Plzni a z jazyků zná czesky, englicky a émericky, dále jazyk telecí a vepřový na smetaně.
  • Já šmírovat nechodím a také nejsem závistivý.Držím se křesťanské zásady,že vždycky je to vůle Boží,když si člověk zasouloží.
  • Má alespoň doklad že občastńovanou to ženštinu neznásilnil aby byl následně odírán *1*
  • Pan/í překladatel/ka by mohl/a ještě popřemýšlet, co by asi tak mohla být ta rakouská Carinthia. Česky se tomu říká Korutany.
  • No jo, když někdo v lese souloží, tak neví, jestli na něj nekouká medvěd nebo kamera. S tím se holt musí počítat. Anebo souložit doma v teplé a suché posteli.
  • nežvan klasi chodíš šmírovat,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit