Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už si nedáváš plusové body,hovězí oháňko?
  • ... aby psali o tobě, chudáku :))))
  • ... metáč?
  • opr.: zakomplexovaný
  • ... pokračuj, zalomplexovaný blbečku :))))
  • ... těžké sousto pro tupce jako ty :))))
  • Kozomrd je Pišta Žiga alias tečka, alias Komunisti jsou zločinci.
  • Stačí se podívat na jejich morbidní seriály, všechno se točí kolem mrtvol piteven vražd a podobných věcí Sběratelé kostí, Vraždy na pitevně atd. je to hnus velebnosti, lidé kteří toto konzumují už nemůžou být normální, je to prostě stát bláznů.
  • Kterého kozomrda máš na mysli? Pištu Žigu či "tečku", nebo antiparoubka či jiného zmrda?
  • no a před koncem jsem to zase přepla, abych věděla který z těch bývalých kamarádů to přežil. Závěr filmu mne dostal , úplně symbolický. Právě mu v kostele farář dával rozhřešení se slovy" Můj synu netrap se, udělal jsi co jsi musel". Odcházející mu tam za očištění svědomí nechal kufr plný ukradených peněz...... Opravdu hapyend po americku,,,
  • no jo ale pak by neměla všehoschopné mladé bezskurpulozní žoldáky, pro které život druhýách nic neznamená a kdo by ve světě rozšiřoval jeji "slávu". Hmm
  • Takové tragedie jsou pro novinářské hyeny pravým požehnáním.Vždy jim jde o co největší čtenost svých plátků a to znamená velké peníze do svých kapes.Novinářskou etikou se dnes už nikdo z nich neřídí,prachy mají přednost.
  • Ucta a litost jsou dva diametralne odlisny pojmy. Uctu si musi clovek zaslouzit, ale to ty nikdy nepochopis. *7*
  • Tak dostupností zbraní určitě, ale i jejich zákaz situaci jenom poněkud omezí, ale nevyřeší. Zbraně se dají sehnat na černém trhu a kdo ji chce mít, obstará si ji. Myslím , že větší vinu na tom nese americká spotřební kultura, vynášející jako hrdiny brutální zabijáky, akční filmy i preference bojových sportů mezi mládeží. USA točí filmy o sexu, nikoli o lásce. Ale filmy o lásce by neměly být "červenou knihovnou" ale o životě a jeho starostech. Pro peníze se točí takovéhle svinstva a pak se nelze divit....A právě vojenská agresivita USA a jejich filmy, vychvalující jejich úspěšné vraždění dětí v Srbsku a všude jinde na světě s požehnáním církví je vydáváno za světový trend. Příklady Lybie, dnes Syrie a dalších jsou jen pokračováním amerického státního terorismu. Amerika sama plakala při útocích teroristů 11. září, ale svoje zabijácké akce s miliony zavražděných prohlašuje za demokracii. Souhlasím s tvým názorem, jen jsem jej doplnil o zbytek problémů, byť nedostatečně...ono by toho bylo na knihu nejtlustší na světě.
  • Tak kolik dni nas tim jeste budete krmit? Zitra prijdou na radu zivotopisy kazde z obeti, pozitri jaky meli plany do zivota, dalsi den pohreb a zlomeni pozustali? Hnus *12*
  • Seznam obětí šílence: 12 dívek, 8 chlapců, 6 žen.
    Vypálených ran: asi tak 230. Že by byl dobrý střelec, se nedá říct. Z kroužku střelců byl loni vyhozen pro neefektivitu.
  • Kdyby se USA tolik nezajimala o zbrojeni a svetovy mir pod pojmen ,,ropa" a zamerila se konecne na udelani poradku ve sve zemi,pak by treba nemusela mit kazde 4 mesice tyto zpravy o masakru.Kazdy 7 pripad je ze sveta,zbytek USA.Necim si to delaji sami,mozna tou jednoduchou dostupnosti zbrani a streliva pro vsechny???
  • Samé špatné zprávy o zemi zločinu, kozomrd už ani nezapíná PC, aby ho neklepla pepka!!!
  • Jak tak koukám, citlivá NOVA vysílá opravdu vhodný film... ZPOVĚĎ ZABIJÁKA tam těch mrtvých už při třech nakouknutích bylo víc....a PRIMa nezůstala pozadu... hmm
  • Jsi kretéén ! Jen tak na okraj pro tebe BLBEČKU.

    Ty jsi placenej provokáter. Mám to zjištěné z kruhů, o kterých se ti nezdá.
    Dobře se vyspi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit