Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale ja se vubec nezajikam zlosti, neb jsem v klidku a pohode...

    A o me agresivite nemuze byt rec...

    Toho maleho skreta si odpust - merim skoro 180 cm...

  • Koloběžek je jen takový periferní plantala. V nabídce má směšné a trapně obehrané výpady. Nikdy nic nevymyslí. Jen se tady celé měsíce zajíká zlostí. Takový malý neškodný agresivní skřet.

  • KIMCID

    Ano pokud ti to tu chybí seber se a jeď do Japonska

  • KIMCID

    nějak to prosím podlož?

  • Babis pracuje pouze ve svuj prospech...

    Obcane, volici mu jsou u zadku...

  • KIMCID

    něco k tématu nebo by to bylo na tvou mozkovou buňku moc?

  • Babiš je jediný schopný a pracovitý premier,který pracuje ve prospěch občanů.Předchozí pravicové vlády,

    zejména ODS,akorát rozkrádaly stát.Doufejme,že tyto zlodějíčkové se už nikdy nevrátí..

  • Vtip je v tom, že kolega má pravdu. ANO je nejlepší z nejhorších variant. Zatím nemá konkurenci. A ti normální lidé z těch opozičních a žurnalistických blábolů jsou natolik otráveni, že příště dostane ANO více než těch 78 mandátů. Staré struktury ODS, TOP09, STAN i lidovců dohrály.

  • Ano jindrich2309, já se tady pokouším se kázat o slušnosti a o morálce, ale jak sami viděj, za těch třicet let jsme s ní moc nepohnuli. Holt, starého psa novým kouskům nenaučej. ☹Musej to zkusit u těch malej, ale budou se asi muset držet zásady "škoda každé rány, která padne vedle.", tak jak to bylo za našich dědečků.😠

    Všimli si, že když oni mi vykaj tak že já jim onikám.To ze slušnosti. Ale kdyby chtěli, abychom byli přáteli, můžeme se tykat. 😉 

  • Existuje země, kde by stačilo jen malá část toho, desetina toho z čeho je obviňován Babiš. Takový člověk by vstal před východem slunce, vykoupal se oblékl bílé kimono, vystoupil na posvátnou horu a při východu slunce by spáchal harakiri. Jedině tak by očisti čest svou a své rodiny.

  • ObcanHaveI

    Shodit Babiše?

    Kdo? Jak? Ti samoserové z tzv. opozice?

    Těžko!

  • Jsi chudák, se kterým se nelze bavit o ničem.

  • Ať ti nerupne cévka, cvoku rudej.
  • Tam už jezdí Eman z Hradu.
  • Také bych chtěl jednou rozumět tomu, co provádí Babiš, jako ty. Popiš své vzdělání a svou kariéru.

  • Ty se vrať do Uzbekistánu za svými přitroublými předky, dementními pasáky velbloudů.

  • Aaaaaano to je pravda.Mě taky cenzoři z tischcali neustále vychovávají smazáním nebo odstřihnutím od diskuse.Holt kdo nečchie s kavárnou čchie proti ní.   

  • Jooo souhlasím

  • Joooo svatá pravda

  • KIMCID

    Tebe asi rovnou do Bohnic.Soudce z ulice má opravdu každý rád.Víš o kauze ouno jako 90% tohoto národa ale soudit to ti jde na jedničku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit