Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem od letošního roku připraven dost. Nechal jsem si udělat totiž retenční nádobu od firmy https://retencninadrzhned.cz/ Díky tomu teď zadarmo zaléváme, splachujeme a vodu používáme i na praní oblečení. Ono se tak dá ušetřit opravdu dost peněz za vodu. 

  • s tím nic nenaděláte
  • proč tobě nedá Tiscali trvalý BAN, to fakt nechápu... *7*
  • bingo *15*
  • U nás v Rusku jsme v cajku, poručíme větru, dešti, vy češi si strčte okap do rici *7*
  • Zachycujte vodu ze střešních okapů, dokud je to u nás povoleno.
    Není to všude taková samozřejmost.

    Nějaké dva nebo tři dvěstělitrové sudy či plastový kontejner 1000 l nejsou řešení, voda se v nich kazí a líhnou se v ní komáři, kteří vám v místě dokáží řádně znepříjemnit život.

    Po zavedení kanalizace jsme u RD svedli vodu z okapů do již nepotřebného a vyčištěného septiku o objemu 13 m3.

    Voda v něm zůstává chladná a čistá, naprší ji u nás dost, výpočtem z plochy střechy a v místě statisticky obvyklých srážek získáte neuvěřitelné hodnoty.

    Zalévání, mytí auta, bazén....po jednoduchém přefiltrování i splachování WC, vodovod užitkové vody v domě.
  • obloha je podmračená, oblačno, semtam zahřmí ale spadne deset kapek a hotovo. Tak buď ať je slunečno a teplo anebo zataženo a leje třeba týden vkuse ale takové pod mrakem a déšť nikde (ani kočka ani pes) to stojí za kulové
  • A já bych zavedl novou daň z deště nebo rovnou zdražil vodu. Ono to lidi pak odnaučí ji používat a bude jí zase dost.
  • vanhorne
    Tam funguje vsechno skvěle,tak jak to skvěle fungovalo za panovani skvěleho lidumila batušky Stalina.Urcite 150 % skvěle to bude az konecne dokonci tu patou petiletku,kterou zacali v padesatych letech minuleho stoleti.
  • Na nic, nikdo nepočítá, že by tento spolek ještě v brzké době existoval, alespoň podle chování politiků to tak vypadá.
  • Matko-kundoliz, teplej Semjon Gayínek je prej Novorosijec, no vidíte kam až se probuzíkoval!!!

    PCHE !!!
  • No copak, ta panna si nakonec zvykne. Ale ke každé panně je jedna tchýně. A šedesát tchýní... *1* *1* *1*
  • ... zase ten rumajzl, pako?
  • ... to si piš, na primitivy funguje i průměrné IQ :)))
  • ... je to smutné, ale levné šoty v televizi třeba na Nově jsou k ho*nu, nezájem :)))
  • ... jako by ses podíval na sebe do zrcadla, že, pitomečku :)))
  • v pohodě, však jsme Novorosijci *3*
  • geniální, blahopřeji rusům za tuto myšlenku *3*
  • Jak dlouho se chce Česko ještě připravovat ? 100 let ? Jenom se kecá a skutek utekl.
  • *15* dobrý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit