Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoho Dezidera z pod Tater jsme se zbavili a už instalujeme dalšího. To je zase výhra. Seděl do teď na zadku v záložně a teď rozumí průmyslu? Rozumí tak koze od ocasu k noze. 

  • Super,to je ten hlavní problém,celý průmysl padá na hubu s ohledem na drahé energie  a místo toho aby to ministr řešil prioritně,tak se hrabe v dotační historii, je vidět,že má smysluplný směr a cíl.

    • Také mě to napadlo. Pokud je tohle kardinální problém pro tuto figuru, tak asi ještě vůbec netuší, proč tam je. 

      Tahle problematika spadá snad do kompetence jiných ministerstev a jiných úřadů, které na to máme. 

  • Asi jdou na jistotu. Raději, než kontrolovat financování linek na pečivo, bych kontroloval problém na Bečvě s důsledkem sebevraždy člověka. A toho bezpáteřního Brabce bych za to vystřelil na Mars. 

  • Ano jsem pro revizi všech dotačních titulů:  Rybníků Schwarzenbergů. Jurečků v zeměděllství. Státních zakázek pro Omnipol kamaráda od Kalouska , Bém Opencard atd.Jen chtít!!!!

    • Rybník nikdo neodnese a plní nezastupitelnou úlohu v krajině.Jed se podívat k Pacovu,kde v současnosti vzniká velké množství rybníků.Naopak od tebe si vážím lidí ,kteří tvoří trvalé hodnoty, na rozdíl od Babiše,Tomana a jim podobným,kteří jsou přisáti k EU dotacím jak k vemenu.Když jsi přesvědčen o Kalouskově vině,podej trestní oznámení. Tady čtu,že Schwarzenberg je vlastizrádce.Za tento výrok patříš na psychiatrii.Kdyby jsi toto řekl před neboštíkem Pavlem Ladovským,tak by ti dal po hubě.

      • Pokud by Landovský nebyl na mol jako obvykle, tak bych možná sním vedl diskuzi na téma peníze od feudálů, kteří si platili tuto skupinu kolem Havla aby záhy po převratu dostali zpět své zabavené majetky na základě Benešových dekretů. Na psysch. si zajdi sám a nevkládej mi něco do úst.

      • Nebožtík, pan Landovský, alespoň pro mě, není žádnou morální autoritou.

        Trvalé hodnoty? Výraz jako z učebnice za totality. Podstata je, že ty hodnoty nesou zisk jenom někomu. 

        A dotace? prostě je zrušit. Kdo umí, tak umí a kdo ne, tak ať jde dělat něco jiného. 

    • .... to už je promlčeno. Vlastizrádci Havel a Schwarzenberg prolomili Benešovi dekrety. A to jsem do určité míry Havlista, alespoň co se týče svobody bez amnestií.

  • A já si myslel že když už se dostali podvodem k moci,tak dají pokoj. No je vidět že v těch palicích nemají nic jiného než ten antibabiš. A co ty sponzorské dary,to je v pořádku?

    • V těch palicích to mají z toho důvodu, že při příštích volbách by to mohli projet a potom by byl jejich totální konec, proto musí celý Agrofert i z Babišem co možná nejvíc zašlapat do zěmě. Kdyby to Babiš tušil, tak by šel po koalici v minulém volebním období tvrději. Tvrdě pracoval pro stá a také trochu pro sebe, a to se mu úplně nevyplatilo. Myslel jsem, že vyhraje volby, udělá čistky z bývalými ODS, ČSSD a potom ať mu zkonfiskují majetek a třeba zavřou. Nepovedlo se, ale už jsem byl názorově velmi blízko. Už jenom to, jak se dostal k penězům a sloučil se s komoušema mě nedělalo dobře.

      • A nyní je be hře korespondenční volba , to je taková mantra pro demokraty=neomarxisti.

  • Hledání . . . proti panu ing. Babišovi se stalo novou disciplinou

    vládního sportu...- ty dotace jsou v prospěch Česka, to si bude

    kálet do vlastního hnízda? 

    Kdyby se raději starali o nesmyslné zdražování v obchodech...

    • Ty dotace byly hlavně ve prospěch kobliháře...

      Zdražování nastartovala právě jejho vláda...

      • Někdy je mlčeti zlato, že? Vy máte o dotacích patrně přehled. 

      • Skutečně?

        Vláda pod vedením pana Petra Fialy zahájila činnost 17. prosince 2021

        "Zdražování" začalo zhruba v půli ledna 2022...

        A dotace byly ve prospěch firmy PENAM..., 

        nikoli pro pana ing Babiše osobně. 

        Jen díky nim může PENAM dodávat na trh pečivo...

        • Zdražování začalo podstatné dřív, než v půlce ledna 2022...

          .Pennam patří koblihářovi...

          Já osobně pečivo z Pennamu nekupuji...

      • Žádná vláda nárust cen nenastartovala. Zdražovala se energie, doprava a následně vše, co je s tím spojené. Za nárustem cen vládou je pouze úrok "nezávislé"ČNB a to je diskutabilní "chyba". Výše inflace je zčásti v této době pozitivní, ale nesmí jít za nekontrolovatelný spirálově vyšroubovaný index. Většina služeb se s tím veze a nelogicky nepodloženě zdražuj pouze ve vlastní prospěch. Energie a ekologové jsou příčinou zdražování, ale zřejmě zčásti opodstatněně.

        • Nárůst cen energií měla minulá vláda možnost regulovat...

          Což neudělala...

          • Do určité míry, a to pouze poslední období před volbami, a to bylo sebevražedné, to by neudělali snad ani komunisté. To podělal státní energetický regulační systém a energetický burzovní systém.

  • Snad ty dotace někdo schvalovat v ČR? A toho by bylo třeba vzít po nose, pokud něco nebylo v pořádku. Jeden subjekt je žadatel a to může být každý Jouda. Druhý subjekt je ta autorita, která žádost posoudí, zamítne nebo schválí. 

    • Jenže tady u nás to fungovalo dosud tak že "jedna firma" žádala o dotaci a "stejná firma" ve vládě nastavovala podmínky a zákony pro  čerpání dotací  a ve finále je potom "ta stejná firma" ve vládě i sama sobě schvalovala...

    • Někteří lidé dokážou něco kloudného udělat a jiní si vystačí s poukazováním na nedokonalost druhých. Po těch prvních něco zůstane, po těch druhých akorát chaoz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit