Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Revolucionářka Pajerová promluvila. Snad si ještě pamatuje že ti její studenti se před lety zasloužili že od té její revoluce v zemi vládnou gauneři co by v normální zemi šli před soud. Krátkozrakost Pajerové nemá mezí.
 • Tahle bývalá studentská revolucionářka je jinak sestra Kačenky Jau Jau. Obě mají to žvanění na veřejnosti v krvi! Nicméně dáma skutečně stála na počátku naší "velké majetkové revoluce" v roce 1989. Potom jela na dlouhou dobu "za odměnu" odpočívat do francouzského Štrasburku. Jinak v roce sebeupálení JP jí byly tři roky. Bohužel interpretuje pouze cizí myšlenky. Na feldě v roce 68 studovalo kolem tisícovky lidí a většina z nich přiznává, že tehdy řadového studenta JP vlastně ani neznali. Naštěstí existují skuteční pamětníci, kteří svá obsáhlá svědectví o duchu doby kolem roku 68 obsáhle podali, naposledy třeba na www.blisty.cz Těm je třeba naslouchat! Dáma, která v té době asi skutečně tahala pověstného kačera, nám tu dobu skutečně objasňovat nemusí! To už před ní učinili ti skuteční pamětníci! Nicméně je třeba s nimi natočit co nejvíce obrazově-zvukových záznamů, dokud ještě žijí. Jsou skutečně třeba originální svědectví, nikoliv médium Pajerová.
 • Ta paní by se měla uklidnit. Palach zemřel, když ona ještě nebyla na světě. Nejen Palach, ale i drtivá většina lidí tehdy chtěla nikoli kapitalismus, ale socialismus s lidskou tváří, tak se to nazývalo. Palach nebyl žádný antikomunista, jeho čin byl odporem proti okupaci. Paní Pajerová překrucuje dějiny stejně jako Grebeniček, nemají si co vyčítat...
  • Tak je to vždy, nejvíc keců mají Ti, kteří prděli do plínek a po létech jasně vše vědí jak to bylo........... a to jsem dnes slušný.
 • Probudila se nám nová Anna proletářka, plamenný pohled, oheň v srdci a ostrý jazyk. Nebo, že by inkvizitorka ?
 • Palach byl především hlupák,který si myslel,že takto změní tok dějin.Poslední jeho slova na veřejnosti byla ta,že křičel na nádražáka,aby na něho hodil kabát.To je portrét dnes údajného hrdiny.
 • Mluví 6 jazyky? Na vy-ly-zo-va-ni amerického kone-čni-ku a vocasu jí stačí jeden. Tak vo co gou? *1*
 • To děvče bylo v roce 1969 nějakou zdivočelou spermií, která dnes bude tvrdit, že si to "vše pamatuje". Zřejmě jejím rodičům bylo tehdy dvacet a mohli by mluvit za ni. Nevím, proč je najednou tak důležitá a redakce jí dává prostor. Je zajímavé, že se tisk vůbec nesnaží o vyváženost svých "zaručených" zpráv. Redakce dál masíruje lidi a snaží se jim do hlav natlouci jenom lži a lži! To je demokracie jako blázen!!
 • Podle výrazu jejího ksichtu se dá usuzovat, že je šílená a neukojená kraava.
  • podivná familie, babička bude nejspíš Mašínová. Hysterie v očích. Nechtěl bych ji ani za domovnici. Na takové vleze jen cizák, zvyklý z E55.
 • Sama Pajerová, její rodinka a kamarádi jsou a byli vždy pro tuto zemi škodnou. Ale redakce ji zřejmě považuje za nějakou autoritu, když tady prezentuje její hysterické výlevy. *5*
  • fanatická hysterická špína. Nula. Tupá Mony. Howgh.
 • Fanatický výraz Moniky Mac Donagh, s pohledem šílence Pavky Korčagina z "Jak se kalila ocel" hovoří sám za sebe. Jan Palach neměl ani páru pro koho, pro jaké lidi se obětoval aby mohli se předhánět v nesmyslných žvástech a ve zrůdném překrucování jeho názorů a skutečností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit