Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pavel_Jegl
  Válečnická hysterie v ČR: Rusko jen konstatovalo fakt. Novičok se u nás vyrábí.
  Bude Zeman obžalován za to, že chce znát pravdu? Kavárna ztrácí příčetnost.
  Obviní Kalousek s Farským BIS z napomáhání Putinovi?

  http://www.protiproud.cz/politika/3701-valecnicka-hysterie-v-cr-rusko-jen-konstatovalo-fakt-novicok-se-u-nas-vyrabi-bude-zeman-obzalovan-za-to-ze-chce-znat-pravdu-kavarna-ztraci-pricetnost-obvini-kalousek-s-farskym-bis-z-napomahani-putinovi.htm
  *5* *6*
 • Dobrý text, mix pravdy, neověřitelných tvrzení a snad polopravd, nechci tvrdit že přímo lží. Čtivě napsáno. Autor nemusí mít obavy o svou budoucnost. Někteří primitivní současní politruci by se k němu měli jít učit.
 • Je samozřejmě pravda, že i takové Spojené státy toho mají na triku požehnaně. Ať už tajná vězení pro teroristy zřízená po útocích z 11. září, lži ohledně údajných zbraní hromadného ničení v Iráku, na jejichž základě tam poslaly armádu, či používání dronů, které si vyžádalo řadu nevinných civilních obětí.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Hezký výčet, jedna drobnost však chybí. Řízená demolice dvojčat a vražda vlastních lidí, s jejíž propagandistickou oporou v zádech napadly USA Afgánistán a doma schválily takzvané "protiteroristické" zákony jinými slovy zákony diktatury a sledování vlastních lidí. Jó pardon...já zapomněl to si vlastně Amerika neshodila sama, nato má konspirační teorii o pár afgánských analfabetech kteří popřeli zákony logiky i fyzikální zákony a baráky prý shodili oni..... *6* *3*
  • Jasně a země je placátá *15* *15* *15*
   • Tvoje gumová panna pláče,protože je plná vole a tvoje máma je placatá alkoholička.
   • nebudu ti tvou víru vyvracet.... *1* *2*
 • Šíření fake news je čistě americká záležitost. Už ten název! *14*
 • Strašíku chytni Jégla za ruku a mazejte do Bohnic tam vám určitě uvěří.Vy rusofobové a milovníci judeameriky.
 • strašík nás zase straší
 • Dokud ve světě i u nás nevyhrávali volby ti správní kandidáti a partaje, tak se něco jako fake news vůbec nepoužívalo. S tímto vynálezem přišli až "demokrati". To oni se nemohou smířít, že prohráli. Všichni ti LGBT CTHH, Clintonová, Schwarzneberg, Kalousek, Drahoš a další gauneři. *12* *16* *12*
 • Vzhledem k hysterické reakci mainstreamu a většiny evropských politických elit to vypadá, že otrávení Skripala byl v řadě další inside job, jehož smyslem je vytvořit atmosféru, v které všechny evropské země mají demonstrativně deklarovat svoje podvolení a loajalitu jednotné politické linii. Jde vlastně o test či mapování politických nálad v jednotlivých zemích, aby bylo jasno, kde má propaganda přidat na efektivitě, kterým zemím se má více věnovat pátá kolona politických neziskovek v rámci jejich stěžejního programu indoktrinace a na které aktuální politické vedení v jednotlivých zemích je spolehnutí. Zhoršit již tak špatné vztahy s Ruskem a konkretizovat a iniciovat případný válečný střet, je samozřejmě další smysl tohoto inside jobu. Prostě zapláclo se více much jednou ranou a to se počítá.
  A vezměte v úvahu takový Brexit! A další exity, které jsou na spadnutí! ONI tam nahoře v politbyru to vidí také. Ale jak to celé procedurálně zastavit, když rozpad prohnilé mašinérie je v dohledu.A ejhle, válka! Když ne skutečná, tak alespoň řádně přiostřit tu studenou. A budeme se muset všichni semknout. Oni nás ty exity přejdou!
 • Ono je totiž sporné,jestli vůbec tzv Novitčuk existuje.Vysoce hodnotný západ se opět vyznamenal-napřed rozsudek a pak se budou "hledat"důkazy.Známo s MH17 a Litviněnko.
  Nestojím na žádné straně ale co je moc je moc.A to vše má samozřejmě důvod a směr.
  Většina lidí se dívá na manipulované zprávy a berou věc hotově.Mám pocit,že se nikdo nezabývá vchodem do WK3.To ovšem nebude hra v PC.Bohužel tu komentuje spousta lidí s plochým rozumem.
 • bude svetova valka a to bude posledni v nejbliši dobe co zazijem.budeme tak provokovat rusko az se nastve .a nic z nas nezbude.vubec bych se jim nedivil.blizi se konec sveta.kdo to nevidi je hlupacek....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit