Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ninuska748

    Tak to jsem docela ráda, že dnešní sukně vypadají trochu lépe. Před násilníkem mě možná neochrání, ale proto v kabelce nosím kasr a chodím na kurzy praktické sebeobrany. :) A co se týče moru, tak ten se mě netýká a před Covidem mě chrání jiné věci než sukně. :) Jako historická móda je pro mě něco nepochopitelného a moc nerozumím tomu, že na ní někdo ještě tak strašně lpí a pravidelně se snaží ty trendy obnovit. :D 

  • Haha! Tak to by se hodilo i teď, aby lidé pečlivě dodržovali rozestupy kvůli koronaviru! :D Takže bychom nenosili jen respirátory, roušky a občas rukavice, ale i široké sukně. To by se teprve nakupovalo! :D Já navíc nosím dioptrické brýle, které jsem si koupila tady, takže mám teď zakrytý opravdu celý obličej.

  • Dnes je to přesně 59 let co Sovětský Svaz otevřel, pro Svět, okna Vesmíru dokořán!

    Žádný jiný počin lidstva se tomuto již nikdy nevyrovná!

    Dobrý den majore Gagarine!

    • G94003

      To je podobně pochybné prohlášení, jako že největším lidským vynálezem je pěstní klín či kolo.

      Přijdou další mety, kterých by sice nebylo dosaženo bez mnoha předchozích pokusů, omylů i úspěchů.

      Ale které budou kontextově pro naše potomky daleko důležitější.

      Jako například kolonizace Měsíce či Marsu...

  • Stále aktuální téma... Merkelová ví, že ji žádný migrační nájezdník nebude sexuálně obtěžovat...

    • Kde je v textu zminen islam nebo merkelova? Kdyz nemas co k tematu, mlc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit