Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cituji: "Situace v Sýrii se kvůli zapojení Ruska do konfliktu stává komplikovanou. Na své schůzce to řekli ministři zahraničí Spojených států a Británie, John Kerry a Philip Hammond." Čtyři roky je Rusko nechalo situaci vyřešit. A výsledek? Statisíce mrtvých a miliony uprchlíků. Vivat Amerko, vivat Anglie. Je to stejné jako před 2.SV. Utrpení jiných národů se Anglie i USA netýká. Rusko snad přispěje k tomu, že se zastaví nesmyslná emigrace. Můžete souhlasit, nebo nesohhasit, ale to je asi tak vše, nic se na tom nezmění.
  • Fašista Putin nebojuje proti IS. Pouze se snaží zachránit před pádem
    Asada. Loutku kterou si Kreml léta platí.

    Asad sponzoroval a rabské teroristy útočící na Izrael. Takže islamismus byl
    v oblasti dávno před příchodem USA. Takže Putinoidé držte rudé prolhané zobáky
    • bezregistrace
      Zimoné ty si chytrý jak trolovo kakádes ... a stejně zatouchající ...
      • Nevím kdo je tvůj Simon ani tvůj Tečka psychopate.

        Já tu zaznamenal jen holku Simonu
        • bezregistrace
          co se do toho sekálíš ... pokud seš zapáchající Simonoviš lopatovič Trubkov tak užívej pravý nick pokud ne kušuj a vrať se k protahování tojaletních odtoků
          • Já neznám tvého simonoviče. Už jsi s tím nálepkováním jenom trapnej.

            Já znám jenom holku Simonu. A nemám potřebu ji komolit jméno jako ty.
            Ty sám budeš nějakej vadnej
  • A který Hamond? Ten z Top Gearu? No kdo jiný by takovou šaškárnu podpořil?! Rozesírači světového míru USA mají držet pysk, nebo přes něj brzy dostanou. Těch rozeštvaných národů je tolik, že být Američanem, tak to všude raději zapřu.
  • Hlavně že to nekomplikují USA.Rozeštvali celou Afriku a uprchlíci jsou toho příčinou.
  • Ten Asad nemá co vyjednávat ,je legální prezident a má i přes kvičení nějakých též lidí dělat pořádek.
    • Ale jak je vidět, tak legálně zvolenej prezident pro amrdóly nic neznamená!!!
      Jedinej legálně zvolenej prezident je ten, co si ho zvolí sama vojenská mašinérie jůesesej!!!
  • Měj se tu pěkně zlej ruskej dědečku, Zase za týden ju,

    Zase jsem tě zlobila viď. Sorry brouku ale já už jsem prostě taková.
    Ale ty jako velký fanda SSSR máš přeci rád Pavlova. Co si zaexperimentovat?
    Jsem divoká tygřice ale třeba bych se změnila na přítulnou poslušnou kočičku domácí

    Máš pohodlnou cimru s lůžkem? Ráda bych přijela. Jenom napiš adresu ju.

    Měj demokratický tedy krásný den.
    Tvoje Milka Bůůů Simona *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Lojzo, nikdo nemá zájem o tvé homosexuální nabídky. My jsme normální. Ve všem.
    • Simonko, tak to si zajeď do té rakouské obce, ve které se přes víkend objevilo 20 tisíc afrických práce chtivých lékařů a inženýrů. Protože přijeli jaksi nezvykle bez žen, tak o tebe bude rvačka. Než se zjistí, co jsi zač. Pomni, Arabáči za to řežou údy, tak bacha, Simčo!
      • Jdi se léčit holkofobe.
    • To je hezké, že jsi konečně pochopila, že patříš do chlíva a ne mezi lidi, ty bůůů. *1* *1*
    • هدنة بأربع بلدات سورية بعد تقدم المعارضة بإدلب
      هدنة بأربع بلدات سورية بعد تقدم المعارضة بإدلب
      جيش الفتح شنّ أمس هجوما واسعا على بلدتي الفوعة وكفريا

      أفاد المرصد السوري لحقوق الإنسان وتلفزيون المنار التابع لحزب الله، بالتوصل لهدنة في بلدتي كفريا والفوعة المواليتين للنظام بإدلب، وبلدتي الزبداني ومضايا المحاصرتين. وذلك بعد تقدم المعارضة قرب الفوعة وكفريا.
  • 李克強在深化國有企業改革和發展座談會上強調
    以深化改革的紅利增強國企活力和競爭力張高麗出席
    9月18日,中共中央政治局常委、國務院總理李克強主持召開深化國有企業改革和發展座談會,並作重要講話。中共中央政治局常委、國務院副總理張高麗出席。
    會上,國資委及中國電子資訊產業集團、國家開發投資公司、中國鐵道建築總公司、中國郵政集團、濟南二機床集團等中央和地方國有企業負責人發了言,談了企業當前運作、調整結構、改革創新的情況和面臨的突出問題,提出了相關建議。李克強認真聽取他們的意見,不時插話與大家討論。
    李克強說,國有企業是黨和國家事業發展的重要物質基礎和政治基礎,為推動發展、改善民生、提升國家綜合實力作出了重大貢獻,但也存在體制不順、機制不活、管理不善等問題,今年以來受各種因素影響,又出現總體利潤下滑、虧損增多。要充分認識國企改革發展的重要性、緊迫性,準確把握和認真落實黨中央、國務院關於國有企業改革和發展的有關精神與部署,堅持社會主義市場經濟改革方向,著力推進國企改革,完善國有資產管理體制、現代企業制度和市場化經營機制,堅持和完善基本經濟制度,毫不動搖鞏固和發展公有制經濟,毫不動搖鼓勵、支援、引導非公有制經濟發展,推進混合所有制改革,促進相互融合、共同發展。
     李克強指出,國企改革要以解放和發展社會生產力為標準,最終成效也要體現在提高發展的品質和效益上。國有企業要把深化改革與穩增長、調結構、惠民生有機結合,圍繞經濟建設這個中心,主動擔負起促進產業升級、擴大有效需求、提升經濟競爭力等重任。要做好增量、盤活存量、主動減量,優化國有資本佈局結構,推動企業兼併重組,抓緊處置“僵屍”企業、長期虧損企業和低效無效資產,提高國有資本配置和運作效率,加快技術改造和內部挖潛,減少虧損、擴大盈利,增強企業活力、競爭力和抗風險能力,確保國有資產保值增值,創造更多社會財富,促進宏觀經濟運作的整體改善。
    李克強強調,要堅持創新驅動發展戰略,把國企改革與大眾創業、萬眾創新緊密結合。“雙創”不僅是個體和小微企業的興業之策,也是大企業特別是國有企業的興盛之道,是我國經濟持續健康發展的新動力之源。要依託“網際網路+”,打造眾創、眾包、眾扶、眾籌等平臺,匯聚企業員工和全社會創新力量,通過生產方式和管理模式變革,使企業創造活力迸發、創新能力倍增。要健全激勵約束機制,弘揚企業家精神,壯大企業家隊伍,依靠廣大員工共同努力,推動國有企業在改革創新中實現更大發展
      李克強說,要以高水準對外開放促進深化國企改革。國有企業要抓住國家推進“一帶一路”建設和開展國際產能合作的機遇,充分利用中國產品性價比好、建設能力強等優勢,主動對接國際市場需求,積極參與全球競爭與合作,在競爭中創出品牌,在進一步擴大開放中加強合作、拓展空間,實現企業發展水準躍升。
    李克強指出,國企改革涉及面廣,要加強和改進黨對國有企業的領導,充分發揮企業黨組織政治核心作用。各地方各部門要共同營造良好環境,正確處理政府和市場關係,持續推進簡政放權、放管結合、優化服務改革。國有企業首先是企業,要落實《公司法》要求,推動完善企業法人治理結構,提高各類監督和監管的有效性,防止國有資產流失,使企業真正成為自主經營、自負盈虧、自擔風險、自我約束、自我發展的獨立市場主體。要加快制定貫徹《中共中央國務院關於深化國有企業改革的指導意見》的配套政策和鼓勵企業創新發展的舉措,對需要試點的應支援企業積極探索,建立合理的容錯機制,分類推進,因企施策,形成合力,推動國企改革發展取得更大進展,為保持經濟中高速增長、邁向中高端水準作出新貢獻。
    馬凱、楊晶、王勇出席座談會。中央和國務院有關部門、部分中央和地方企業及金融機構負責人參加會議。
    • Nekraď nick zlej trolle.
      Nikdo jiný než ty tu tohle písmo nepoužívá
      • Ty seš blbá jak daleko vidíš. Nechápeš, že zkopírování čínskýho článku je jednoduchý jak facka, ty bůůů. *1* *1*
  • Česká ekonomika roste, Rusko ničí sankce

    Hrůzostrašné scénáře stoupenců ruské agrese na Ukrajině a nepřátel Západu se ukázaly jako báchorky a lži. Český průmysl výrazně roste, rychlým tempem přibývají i nové zakázky. Naše podniky ruské sankce neohrozily a ani jihočeská Madeta nebude propouštět. A její zaměstnanci mluví o Putinovi a spol. velmi neuctivě. Kdo se ale potácí v problémech, je právě Rusko.

    Ta čísla nelžou, česká ekonomika nabírá obrátky, a růst se očekává i do budoucna. Letos vzroste naše HDP cca o 2,5%, což je dobrý výsledek. Ukázalo se, že ti, co strašili dopady ruských sankcí, velmi mírně řečeno neměli pravdu. Naopak ti, kteří říkali, že podíl Ruska na našem zahraničním obchodě činí pouhých 4% a tak to nebude tak horké, se trefili.
    • A proto se našim sedřeným důchodcům přidá 40 kaček na měsíc. Hm, divná propaganda, Simčo. Však počkej, v lednu si za těch krásných 40 kaček nekoupíš ani celej chleba.
  • Kreml vyhrožuje válkou jako nacisté v osmatřicátém

    Poradce prezidenta Putina pálil ve švédské televizi silnými slovy na adresu Estonska a Lotyšska, že prý Moskva nebude tolerovat špatné zacházení s tamní ruskou menšinou. Vypadalo to jako vyhlášení války. Pamětníci mají jasno, stejně takhle hrozili němečtí nacisté Československu na podzim 1938, kvůli údajnému útisku Němců v Sudetech. A že on český teror vůči svým soukmenovcům trpět nebude. Inu, ruští vládcové kráčejí ve stopách hákového kříže. Na Kremlu by mohl viset nápis: „Adolf Hitler, náš vzor.“

    jak nacisté, tak nyní Rusové zneužívají národnostních menšin k hrozbám brutálního násilí vůči malým sousedním zemím. Je to stejné, jako kdyby násilník přepadl na ulici dítě, vyhrožoval mu, zmlátil ho, oloupil a přihlížející mu k tomu ještě zatleskali. Přesně tak se chovají Ti, kteří Putinovy násilnické choutky obdivují.

    Rusové mají v Lotyšsku i Estonsku zajištěny standardní lidská práva, existují tam školy s vyučujícím ruským jazykem, neomezeně vychází jejich tiskoviny.
    • je v pořádku, že se tzv, neobčanů zastal nakonec totéž udělala Evropská komise.... o ruských školách si mohou nechat jen zdát.
    • Táhni už ke všem čertům, ty amrdólskej odpade!!
      • Já jsem holka tedy ta.

        až si Tiscali koupíš Ruský fašisto můžeš si rozhodovat kdo tu bude a kdo ne,
        Dříve ne. Toto je veřejná tribuna pro všechny občany a občanky ČR
        • Ty máš teda v té jímce na krku vyluxováno. *1* *1* *1*
          • Závidíš protože nejsi holka.

            Na věčný čas a nikdy jinak překrásná simonka *14* *14*
            • Pořád stejná kr @ va.
  • Tiscáliči proč platíš pisálky? Stačí udělat diskusi bez článků a imbecil Semjon si vystačí sám!!!
    Ušetříš!!! *1*
    • Zlatíčko já jsem holka tedy ta Simona.
      Nejsem nikým placena. Ty jen nesneseš jiný než Kremelský názor
      • Jasně Lojzo z Uherského Hradiště. Ty nejsi Simona a jsi Simona. Všichni to chápeme, bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit