Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidi ale nejedí základní živiny, ti jedí jídlo...
  • dzixy
    Já si myslím, že potravinu "třetího tisíciletí" nechme budoucím generacím. Ale kdo má na to chuť, stačí si zajet do Afriky a tam sarančat nasbírá kolik chce. I když ne všude, přece jenom ve světě je ještě pořád dost potravin, kde je dost základních živin k nasycení.
  • Slyšel jsem, že Putin od mala trpí komplexy méněcennosti pro svou zakrslou postavu. Proto se prý začal učit judo. A teď pro něho museli vyrobit zvláštní vysokou židli, aby mezi ostatními nevypadal jako ze třetí obecné. Televize ale nemůže ukázat celou jeho postavu, aby nebylo vidět, že nohama na té židli nedosáhne na zem. *15*
    • tebe pan Putin bere, že. A teď si představ, že tě budou vyvážet z LDN pro psychiatrické pacienty na projížďku na vozíku kolem jeho bronzové sochy *15* *15* *15* *15*
      • *1* *1* *1*
        Napoleon, Sarkozi-frantíci a taky nebyli obři Kolodějové...Havel, také nebyl jistě "velikán". Jedině Zeman, to je kus chlapa. *1*
        • no prosím vás, jak vás mohl napadnout Havel, taková nula, když je řeč o panu prezidentu Putinovi? nepil jste?
        • A když mu pes shrnul koberec, tak skončil na vozejku. Tedy Zeman, ne ten pes. *1* *1* *1*
          • já tu nemoc znám, není jednoduchá, představte si, že pořád chodíte na tajkových nohách, které jsou přesezené, tedy necitlivé, proto není divu, že zaškobrtnete, ovšem ten, kdo pochopit nechce, nepochopí
          • Tak shrnutý koberec od domácího mazlíčka mám pomalu každý den. A to teď fakt nekecám. Proto té variantě docela věřím. A když bych šel v noci, bez rozsvícení, tak nevím, zda bych i já sebou nepraštil.
          • Na vozejku neskončil, chodí s holí. A kdyby skončil, tak smát se tomu může jen duševní mrzáček. Apropos, to onemocnění nohy má i jedna má příbuzná, starší paní a občas o něco nevědomky zakopne, nebo i spadne. Psa taky má, ale koberec ji nehrne. Takové cyniky tvého formátu by ale možná nakopla vědomě. *16*
            • Zeman po určitou dobu jezdil na vozíku. Teď chodí o holi, ale nevím, jestli je to následek toho psího incidentu. Jsou i mladší lidé, kteří špatně chodí a padají a nebo jsou trvale na vozíku. To samozřejmě vůbec není k smíchu, i já tak mohu skončit. Zeman však tvrdil, že upadl proto, že mu pes shrnul koberec. *3*
  • druhý somálský dítě má břicho jak tlustoprd američan, oba jsou "bohatí", ale jen ti první jsou inteligentní!
  • Rusofilové nadávají že Američané jsou tlustí a přecpávají se.

    Takže přiznáváte že nejsou chudobní. Chudobný člověk totiž netloustne ani se
    nepřejídá. *15* *15*

    Ta vaše propaganda je opravdu hloupá. KGB vám škrtne prémie. *15*
    • Ta o prémiích je fakt vtipná- vlastní zkušenost, soudružko? Nu vot, Putin dal, Putin vzal. *1*
    • chudý člověk, pokud má přístup k potravinám, jí ty nejlevnější a tedy především ty, které tloušťku způsobují, to víš, z kaviáru nepřibereš, ani ze značkových vín.... *3*
  • Oblbováním se blivase budou vydávat za mňamku a Ušáci budou mlaskat ! *12*
    • protože oni věří všemu, co jim jejich panstvo nakuká
  • Hladomor vládl v SSSR v letech 1932 až 1934. Zabil až 8 milionu lidí.

    Ten hladomor byl chladnokrevně připravený Stalinem který v dobách míru
    dlouho před Hitlerovou invazí vyvraždoval národy SSSR.
    • hladomor je katastrofa, možná zapříčiněná i špatným řízením a rozhodováním, a co ty hladomor v Indii, Africe (tam jsou i dnesú zapříčiněné blbostí bývalých kolonizátorů - taky jim to přištěš k tíži?
      Jo, mimochodem i u nás byly hladomory...
      • Nepřičte, za to není placen. Koho dolary bereš, toho pomluvy šiř.. *1*
        • Jsem holka. Oslovování v mužském rodě si nech pro své kumpány z hospody.
  • oficiálních statistických dat USA - během hladových let 1932-1933 v USA zemřelo na 7 mil. lidí.
    Zřejmě ještě neuměli pěstovat brouky, filcek měli dost, ale ty jsou malý!
  • Jinak si soudruzi z KGB v té vaší hloupé Puitinovské propagandě udělejte pořádek.

    Když nadáváte tlustým Američanům a současně tvrdíte že je tam bída tak si
    značně odporujete. *2* *2*
    • ba ne, je známo a prověřeno, že chodí lidé, kteří se krmí levnými kaloriemi, bývají tlustší než ti bohatí. Ti, kdo se živí rohlíky, chlebem a to patrně bez příloh, tloustou, ti, co si dávají drahé dobroty, ti netloustou tolik.
    • ze smletejch igelitovejch pytlíků je sice velice levnej, a pak vidíš co to dělá s prasatama, co je žerou = vyžranýho amrdóla!
      Tahle jejich výživná strava má i jiný důsledky:
      https://www.youtube.com/watch?t=21&v=1ubKeu59H_s
  • V Rusku v době Sovětského hladomoru jedl lid zatoulané psi a malé děti.

    Zloději nicků najdi si konečně vlastní jméno - třeba Putinův rudý pohádkář.
    To je jméno pro tebe. *1* *1*
    • no, amíci si dalí raději nějakého toho švába... jen , bude-li jich dost?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit