Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud nadával na komunisty, je to blb!!
    • Poku by je chválil, byl by to blb ještě větší.
  • Zdá se že šlápl politikům na "kuří oko". Pro pravdu se každej nejvíc zlobí! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1* *14*
  • Pan Gazdík se spletl. Landa si může říkat, co chce, i když ho publikum poslouchat nebude.
  • Panáci v kravatách šílej. Landa totiž nehraje jejich komedie kdy se na sebe před kamerou všichni usmívaj a tleskaj naučeným nic neříkajícím frázím. Jak je poznat i z reakcí zdejších provokaterů PRAVDA může opravdu křiváky bolet.
    Lando drž se.
  • Bylo to nešťastné vystoupení a upozornění na problém ve společnosti. To že se tu volí komunisté i přes to co tu před 22 lety dělali, nad tím musí slušnému člověku rozum stát. Mnoho lidí si neuvědomuje, že komunisté poslali celou naší ekonomiku do p....e, ale že to jsou pořád ti samí lidé co před 22 lety nechávali lidi zavírat za názory které projevili. Copak chceme to, že naše děti se nebudou moci svobodně rozhodovat, že studovat bude moc jen ten kdo dobře politicky smýšlí a že ten kdo se dře víc než ostatní aby něco měl bude ten špatný? To že Landa ze sebe udělal b…e to je jeho problém, ale upozornil na problém který tu je.
    • Souhlas s petanx................Pana Landu mám ráda,ale při jeho projevu jsem si chvíli myslela,že mu hráblo.........ale ne,využil svého práva,říct svůj názor......my,generace,která jsme chrastila klíči,úpřimně............tohle jsme chtěli???Zpátky komunisty????Nestačí vám,že spousta lidí žije na hranici bídy,páni politici,policie,justice,poslala náš český národ do kopru,a představa,že k tomu všemu se může opět přidat,mučeni,zavírání a pronásledování nevinných lidí.............Hrůza.Ano naše země má problém.,,,,,,,,,,,,Jája
    • Pan Landa řekl veřejně jak je mu tady z toho na blití a proto je blbec??? Blbci jsme my všichni, kteří si toto necháme od těch zlodějských šmejdů nahoře líbit.
    • ... ano , to je pravda, bohužel u pana Landy zvítězila forma nad obsahem
  • Politici vyznávají demokracii a souhlasí, aby si každý řekl svůj názor. Pokud se ale týká jich, a navíc kriticky, tak je to názor špatný. Naprosto si protiřečí. Není divu, demokracii si představují podle sebe a svých korýtek a více možností, než mají ostatní. A pořád u nich slyším lživé formulace, jako za komunistů, že mluví za celý národ. Kdyby se každý, kdo s nimi nesouhlasí na ně vy..al, byli by všichni pod velkou vrstvou hezkého lejna.
  • ... id*ot přitahuje idioty :))))
    • Koukám že jsi tu...
      • ... děkuji, koukej :))))
        • Tak to dopadá když dva lidé lidé kterým rozum schází debatujou *1* *1* *1*
          • .... pravda, příjde třetí, kterému nedochází, že to píše vlastně o sobě :))))
    • Ale je krásný že vola jako jsi ty spolehlivě odpuzuje *1* *1*
      • ... nevadí mi, že jsi bystrý hoch, posluž si :))))
        • Ano rozumu mám dosti. Ale kde jsi se nám flákal ty když se rozum při stvoření naděloval to je mi fakt záhadou *1* *1* *1*
          • ... ono těch záhad pro tebe bude hodně, nemáš na to, abys mě vytočil :))))
  • Já teta Landu neposlouchám, jeho svérázné vyjádření nespokojenosti je jedna věc ( o tom tenhle článek není) ale druhá věc je ta jak politici reagují na jeho slova.

    1. je to asi jediný co tam vystoupil "něco" řekl a o tom se mluví i pár dní poté. Ostatní sice taky "hlásali" ale jsou jen do počtu. ikdyž jsem rád i za ty dopočtu.

    2.Ty vaše zlodějiny by možná taky šli klasisikovat jako "zakomplexovaný jedinec který cítí svou maličkost tak malou oproti velkým ve stádu již zahrnutých že si snaží své nedostatky dohánět na penězích".... řečeno jinak: "ježiš já su takojev trotl a nic neumím ale když budu brát také peníze jak ten kdo něco umí tak to bude vypadat že taky něco umím" :D... jenže v tom stádečku neumí nikdo nic ani neumí říct "tož to už je moc peněz". Pokud někdo v tom stádečku takový je už dávno by byl na hradě.
    • ... ano, teto :))))
  • Jen řekl pravdu a to jak známo se u nás neodpouští. Ano náš národ je národ ovcí kterej brblá a volá po změně ale nic pro ní není ochoten udělat. Jen čeká a doufá že se najde spasitel co za ně bude bojovat a jim pak spadne lepší život zdarma do klína.
    A dnešní komedianti to je hnus. Berou miliony a přitom to jen chlastá nebo paří na večírkách od rána do večera.
    100 000 dávaj ženský za šatičky na jeden večer. Kde to jsme? proboha.
    Poslat je makat do továren za 8000 kč a uvíidíme jak pak budou spokojení se životem a jak si naspoří na luxusní život. Sportovci herci a komedianti jsou přepláceni nehorázně.
    Co to je za svět kde 20 holka zavrtí zadkem pro pár fotek na kalendář a má větší peníze než lékař nebo hasič kteří dělaj nebezpečnou a pro společnost důležitou práci.
    • ... a ty jsi vyhlášený ovčák :))))
  • v.kubica
    Jasně že má pravdu. Postižená husa nejvíc kejhá. Politici by měli držet huby a ne kritizovat toto vystoupení, protože jestli je někdo odtržen od reality, tak současní politici. Ti si vůbec neuvědomují, že je tady nikdo nechce.
    • ... ani tebe nikdo nechce, kejhadlo :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit