Přejít na výpis diskuzí

Škárka: VV by měly být vpravo od ODS i TOP 09

12.12.2010 10:53
  8 příspěvků

AKTUALIZOVÁNO Zatímco většina členů Věcí veřejných podporovala v projevech na víkendové ideové konferenci směřování strany spíše do středu, ozývaly se i výzvy k výrazně pravicové orientaci. Jedna od výkonného místopředsedy. VV se také prezentovaly jako ekologická partaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tento výkonný místopředseda dnes prohlásil:" ČR není tak silný eknomický stát, aby měl na
  každém rohu nemocnici, nebo školu a aby do každé vesnice zajížděl autobus nebo vlak."
  Mohl by mi, prosím, někdo napsat, co jsme to za národ, že takovou stranu volí 11 procent
  lidí, když jejich místopředseda považuje ve 21. století za vymoženost dopravní spojení každé
  vesnice z okolím!
 • Nějaký Škárka, kde se to vylíhlo ? On pitomec neví, že před volbama se VV hlásila jako strana spíše od levé ke středu ? Volební program zahodili jak kus toaletního papíru. To, že je vzala ODS a TOP do trojkolky bylo jen proto, aby bylo 118 a mohlo se válcovat a nenakupovat draze Melčáky a Pohanky. Co to bude zase za exotického hajzla ? Dopadnou jak minule zelenáči, ale aspoň stačí za 4 roky nahrabat.
 • Pěkní blbci,Škárka zatím vede.
 • Co to je za poďobaný debilek, toho neznám?????
 • Směřování strany Věcí (vajec) Zkažených bych viděl dva a půl metru k zemskému jádru a troškou vápna překrýt. Trojsebranka ( VV, ODS, TOP 09)pěkná klika a mnohokrát horší soudruha bolševika.
 • Kam bude směřovat tato strana je už vlastně jedno. myš s hlasem tygra zůstane vždy pouhou myší. Jinak Kohnovi by slušela čapka s rolničkami.
 • Pokud by se tato strana,výrazně podepsala na dalším zbídačení této země,tak je pravděpodobně,že by jim pak kati pětikilovou palicí,upravili hubu do správné polohy i kdyby byla extremně pravicová.
 • VV a ten Vandasův skorobratr by měly být už dávno v Řitce! *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit