Přejít na výpis diskuzí

Skauti nevymřeli: V Česku jich je téměř 65 tisíc

7.6.2019 15:23
Petr Sobol 9 příspěvků

Současná generace dětí vyrůstá v online světě. Neví, jaké to je existovat bez mobilních telefonů a neustálého připojení k internetu. Řadu věcí, které fungovaly dříve, už neznají. Skauting však žije dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Lesní moudrost je to, co měl skaut znát a jsou zásady, kterými by se měl řídit. (já vím, je to archaismus).

  Protože potřebují k činnosti korunky jejich náčelníci se snaží politicky se zavděčovat. 

  Politické znásilňování organizací dětí a mládeže není ničím novým a docela jistě to neskončilo v minulém režimu. Jen se to jinak obléklo.

  Moderní ekologičtí teroristé a neomarxisti vyhnali středoškoláky místo školy skandovat za klimatické změny. 

 • Jo bývali kdysi skauti - Junáci slušná partička. Nicméně jak se člověk podívá kam všude se nyní snaží propasírovat, tak je až na blití.Sice se ještě drží to zdravé jádro které politikou opovrhuje, ale někteří už se snaží začlenit.V hlavě zmatek ale transparent už to unese.

 • stejně jako hitler , havlofašisti zneužívají politickou nezkušenost dětí vymývají jim mozky  vyrábějí z nich havlofašiistické zrůdy 

  Lojzo zaštěkej! Hodnej lojzík, na máš mňamku., 

  https://www.hlavnespravy.sk/unikatna-politicka-pedofilia-na-vaclavaku-upozornujeme-ze-prilozene-video-moze-otriast-osobami-nad-dvanast-rokov/1780612

  • Stokrát opakovaná lež se stává pravdou, že soudruhu. To říkal stranický soudruh Parteigenosse Goebels jak se to naučil od Džugašvilliho poskoků v CCCP.

   • KIMCID

    Džugašvilli nojo co čekat od Gruzínce

 • Jsou činěny pokusy zpolitizovat skauty a tuto organizaci přeměnit k obrazu svému. Skauti by měli zůstat důsledně apolitičtí a měli by důrazně odmítnout jakékoliv pokusy o ideologickou infiltraci. Skauti by neměli být ideologickou záložnou jedné politické strany.
  • žádné pokusy, skauti už jsou na úrovni hitlerjugend , zmanipulovaní zpolitizovaní , naočkovaní nenávistí vůči nepřátelům válečných zločinců a masových vrahů usa číně, rusku, kubě, venezuele, iránu, komunistům ,  

  • KIMCID

   Takhle měli by jsme být vlastenci, ale politiky se vystřihat.Bohužel už zblbli i ty děti.

   https://navratdoreality.cz/skauti-vs-babis-7581.html

 • KIMCID

  Jednou skaut pořád skaut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit