Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlej ruskej trolle! Tečou ti nervy. Paráda. Tvoje PaNela s N není pravá PaMela s M
    Chlapečku máš to marný! Jsi podvodník co podvádí při hlasování.
    Děláš to moc okatě. dest bodů za vteřinu je totiž moc. Toho si všimne i poslední IQ tykve.
    Kradeš nicky. Což jsi opět potvrdil.

    Jsi multinick co zde smrdí celý den. zlej rybano juro peppone hrdino Putine BTW trolle.

    Já nejsem Simona. Takže kradením jejího nicku se mě nijak nedotkneš. Já chtěl dostat tebe troldo a to se podařilo. Jsi usvědčený lhář a podvodník. Mise splněna
    • Panela
      Anonymousi, marně se snažíš. Jsem holka a ty jen lhář a fašistický troll a neuneseš, že mě nemůžeš mít.

      Před chvílí jsi naznačoval že odcházíš, ale najednou píšeš zas a s tebou další tvé kradené nicky. Nervičky máš na pochodu a nic s tím nezmůžeš.
      • Jsi místní multinick co krade nicky a podvádí při hlasování,.

        Tvoje falešná PaNela s N nikdy nebude pravá PaMela s M. *1* *1*
  • Panela
    Tak jsem musela přerušit roznášení letáčků, abych vás sem přišla obveselit. A kdybyste to nevěděli, tak jsem holka. A Simona. A dávám zdarma všem, protože jsem demokratka.

    Zdejší naklikávači nemohou unést pravdu, že za sestřelení jsou odpovědní Ukrajinci. Celá západní propaganda sice tvrdí opak, ale pravda je jen jedna.

    Stejně jako v roce 2001 sestřelili Ukrajinci let Siberia nad Černým mořem, tak sestřelili i MH-17 nad Ukrajinou. A jako obvykle se z toho snaží vylhat a budou zapírat i přes důkazy. Ukrajincům se nedá věřit. Jsou to líní ožralové a vrazi, co střílí do vlastních spoluobčanů. Porošenko a Jaceňuk jsou masoví vrazi, se kterými bude příští Majdan naloženo podle práva.
    • ty dávat musíš protože tě nikdo nechce :))
      • Jasně. Až na to že nepsala Simona ale zlej ruskej troll co krade nicky.

        PaNela s N není PaMela s M. *15*
        • copak ukradl ti fotku a skoro jméno že se bráníš?
          • Zase vedle nulo. Já chtěl pouze zdejšího zlého trola zase odhalit jako
            multinicka, zloděje nicků a podvodníka s hlasováním. a to se podařilo . Bingo.

            J
        • Panela
          Já jsem holka. Ale tobě nedám a to tě štve.

          Pa puso.
          • Máš to marný zlej ruskej zloději nicků a naklikáváči hlasů trolle.

            Tvoje napodobenina PaNela s N nikdy nebude pravou PaMelou s M: *2* *2* *2*
  • Ch cha. Zlej ruskej naklikávácí Bohouš troll zase neudržel nervy na uzdě a prozradil se.
    Tradičních mínus deset bodů za vteřinu. Podvod .
    zlej troll je multinick co tu smrdí celý den - jako jura peppone hrdina Putin BTW a rybana.

    Vidím že došel Burlak s antiparoubkem. Užijte si ničení zdejšího troldy.
    Zdarec
    • Panela
      Anonymousi, jsi ubohý lhář.

      Nedokážeš vstřebat, že tví američtí chlebodárci se snaží rozvrátit Evropu a jen kolem sebe bezmocně kopeš. Naštěstí na téhle diskuzi je pořád víc rozumných lidí než vás trolů a deseti nicky.
      • zlej trolle a ty jsi zloděj nicků a podvodník s hlasováním.
        Ty nemůžeš rozdejchat že jsem tě tu odhalil. Cha cha
  • Ruská propaganda do včerejšího dne tvrdila, že letadlo bylo sestřeleno ukrajinskou stihačkou. Tak jak to, že tak rychle otočili? Nějak se do těch svých lží zamotávají.Smutný kúň Lavrov už neví jak má lhát. Sám už je z těch putinových teorii zmatený.Při jeho inteligenci mu je dávno jasný , že je Putin psychopat.
  • No ten hlupák co pošle civilní letadlo nad válečnou zonu moc rozumu nepobral.
    • Asi tak nějak. Nechápu tu naivitu, kdy vlastník - v tomto případě Malajsian Airlines dopustí, aby se jejich letouny pohybovaly nad válečnou zónou. Měli odklonit trasy byť za cenu hodinového zpoždění.
    • ... ty jsi hlupák :)))
  • Hm viník je skutečně jasný. A má jméno Ruská parta na Ukrajině.

    Strelkov se k sestřelu letadla sám přiznal. Když e ukázalo že nebylo průzkumné ale
    civilní okamžitě své přiznání z ruského facebooku smazal. To hovoří za vše.
    Kromě toho systém Buk byl v dané oblasti v ruských rukou. Jeho pohyb byl zmapován.
    Po sestřelu letadla byl ihned stažen zpět do ruska. Další zametání stop.
    • Simone, hlavně že v tom máš jasno ty. Na nějaké odborné komisi nezáleží viď? A tenhle nick nepoužívej, nemáš na to právo.
      • Já nejsem Simona. Marně se snažíš odvádět pozornost od tebe zlej Bohouši trolle.
        Celý den tu nesmrdí Simona. Jen vaše ruská partička. Každý si může spočítat
        příspěvky rybany jury hrdiny putina aneb zlého trolla. Jsi tu jako vždy celý den.

        Komouši! dříve jsi s ruským tankem za zády mohl poroučet. Nyní jsi jen nula
        kterou může každý poslat víš kam. Smiř se s tím.
        • Hezký příspěvek, Simone.Piš víc. Apropo, od počátku nemluvím o Simoně, ale Simonovi.
          • Máš to marný multinicku zlej Bohouši trolle. Bulíky můžeš věšet na nos zdejším
            IQ tykve. Mě ne.

            Jakpak jsi vytvořil postavičku Simon? Pochlub se!
            Tak že jsi zmrvil jméno zdejší Simoně.
            Odešla a jasně se ukázalo že tu celý den smrdí jen vaše ruská partička. To neolžeš.
  • Viník je jasný - Ukrajinci a Ukrajina. Ukrajinci sestřelili a Ukrajina neměla pouštět do nebezpečné oblasti letadla. Naopak bylo letadlo navedeno mimo obvyklou trasu přímo nad nebezpečné území. Rusko nemá systém BUK ve výzbroji od r. 2011, používá jej jen Ukrajina. Kdo zmáčkl spoušť není podstatné. Vinu nese stát, nad kterým bylo letadlo sestřeleno, protože nezabezpečil bezpečný průlet.
    • Prý odklonili letadlo kvůli bouřce 10 km nad povrchem žádné bouřkové mraky i kdyby tam byly jako že tenkrát bylo jasno už nejsou.Povšimněte si těch dveří u letadla ty jsou rozbité ale nalevo od nich není ani škrábnutí a výbuch jako by pokračoval od dveří dále takže to vypadá jako výbuch zevnitř kdy se šířila tlaková vlna z první třídy a "vyšetřovatelé kteří kamuflovali buk" si nedali ani práci s tím že spodek letadla byl modrý stejný jako Putinův takže "vyšetřovatelé" buď neexistují nebo byli vyměněni.A Rusi se s Ukrajinci hádají kdo jej sestřelil, navíc v poli kde se letadlo zřítilo bylo mnohem více plechů z povrchu letadla kde jsou také bych si rád poslechl záznamy z černé skříňky údajného rozhovoru pilota s "dispečerem" pokud vůbec existoval proč jej záměrně navedl nad bojiště více než 300 km od ideální trasy.Vyšetřovatelé i z Ukrajiny či Ruska by se měli kromě "hledání buků" zaměřit na to zdali nezůstaly v letadle zbytky po H10 nebo jiné výbušnině otvory v letadle na starších snímcích vyhnuté i ven by jim mohly leccos napovědět a jelikož trasa zbytků přídě a vyvržených zbytků "nejsou daleko od sebe" musel se letoun roztrhnout tak 500m nad zemí takže není vyloučeno že to raketa vzduch země a kulomet jistila, kdyby se pokusili přistát.
    • Proč tedy evropská letová kontrola lety nad tímto územím povolila? Ta ručí za bezpečnost civilních letů nad celou Evropou. A Rusi mají ve svém arzenálu kde co. O jejich přehledu si nedělám iluze. Bordel všude kam se podíváš. Letadlo bylo odkloněno od plánované trasy kvůli bouřce. To je normální reakce pilota každého letu.
      • Třeba proto, že ukrajinská vláda nikoho nevarovala. Mimochodem, kde sídlí ta tvoje "evropská" letová kontrola? Ty máš v hlavě opravdu dobrej zmatek čapisrale. Tvoje lži jsou na úrovni žáka základní školy.
        • Snad si nemyslíš,že evropský letový provoz řídí sám velký Putin?
    • Jak dlouho jsi na putinově výplatnici, zrádče národa?
      • Spi dál čapisralí kolaborante *5*
  • Podle zprávy nizozemských vyšetřovatelů nelze přesně určit trajektorii vypálené rakety. Ta byla vypálena odněkud z území o rozloze 320 km2. Komise tak neurčila odpovědnost za sestřelení letadla. Naopak komise část odpovědnosti přisoudila ukrajinské straně za to, že ukrajinské orgány neodklonily civilní leteckou dopravu, která tak stále létala nad nad místy bojů. Rusofobové mají samozřejmě o viníkovi jasno, (to ostatně měli ihned po pádu letadla), ale pravdu zná zřejmě jen pár zainteresovaných. To ostatní jsou jen dohady.
  • Je stále těžší být na hodinách objektivní, nestranit nikomu, ale zločiny Ruska na Ukrajině ospravedlnit nejde. Studenti si stejně udělají obrázek sami, tak jako si udělali obrázek o našem panu Zemanovi.
    • Aha! Tak odtud vítr fouká. To STUDENTI jako v listopadu budou zase soudit??
      "Ó, jak být objektivní a neplivat na prezidenta republiky"- tak to bych od učitelky nečekal.
      Komu to sestřelení prospělo?! Rusku určitě ne.
      Když IHNED BYLY PŘITVRZENY SANKCE A ihned - BEZ VYŠETŘOVÁNÍ se zvedla vlna protiruské nenávisti! A lidé jako PAN PREZIDENT ZEMAN si zachovali chladnou hlavu.
      Pohrobci Majdanu potřebovali vtahnout Evropu a USA do přímé akce .
      Zabili nevinné lidi? Cožpak to na Sarajevském tržišti bylo jinak?
      Teď musí dozrát situace, aby prozápadní poskoci neztratili tvář a pak se TO UKÁŽE!!
    • Paní - prý - učitelko. Pokud je to tak, tak dokazujete tvrzení, že učitelé jsou nejohebnější skupina u nás. Jak nařídí přemnožené ministerstvo školství, tak se učí. Vzdělávání má u nás podle učitelů zásadní problém - kolik na ruku i když výsledky práce učitelů jsou vidět na žácích a jsou horší a horší. Žáci neumí samostatně myslet, ale musí papouškovat co řekne učitel/ka.
      Z tohoto důvodu žáci absolvují v rámci různých předmětů polická školen, jakse mají dívat na okolní dění.
      Toto dokazují stále slabší výsledky žáků na mezinárodním poli. Dále třeba totalitní fraška okolo MATURIT. Také mizerná orientace žáků v technice okolo nás.
    • Studenti jsou takoví, jako jejich současní učitelé - tupé stádečko. Ne nadarmo se říká, kdo nic neumí, učí.. *5*
      • Tupé stádečko byli studenti za komunistů, dneska mají konečně vlastní názor, který není ovlivněn vstupem do SSM či SČSFP ( Svaz československosovětskofašistického přátelství), proto se takovým ruským řiitolezcům, jako jste vy, názory studentů nelíbí....
        • To víš že jo čapisrale *7*
          • student, učitelka, Marta, Petra jedno jest - tečka, Simon vystupující pod stovkami různých nicků.
            • To bys nám rád nalhal zle Bohouši multinicku trolle.
              Simona není Tečka. Ten tu byl dříve než ona. Když přišla a sebrala mu prostor
              tak se postupně vytratil. a navlékl zase nějaký jiný kabát.

              Simona tu celý den nestraší. ani její tapetky. Zato vaše ruská parta zde hnije celé
              dny. jura peppone a rybana. To vše jsi totiž ty sám zlej trolle. A každý si tvoje příspěvky
              může spočítat. To sebevětším lhaním neokecáš.
  • Vždy záleží jak má vyšetřování dopadnout.
    Dnes se nedá věřit ničemu.
    • V Rusku mělo vyšetřování na zadaní Kremlu dopadnout tak, že za pád letadla může Kyjev popř. USA či Peroutka, zkrátka všichni kromě Moskvy.....Zloděk křičí chyťte zloděje!!!
      • V tom výčtu chybí i Marta. Předpokládám, že zloděk je překlep.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit