Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.servit.9
    Tady si někdo koleduje.Není to ten ublížený absolvent PUTINVUMLU Jégl a spol.??
  • Konečně zase můj oblíbený Jeg !!Kdy jde na léčení-lidi ty žvásty už se nedají číst. *3*
    • proč to čtou když se jim to nelíbí? A voni, dochtor, by posílali někoho na léčení když sami viděj, že má pan Jégl pravdu a proto se jim a ostatním zemano-komunisto-rusofilům pění krev. *3*
  • Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.

    Čecháčkovská jelita si to při volbách opět pos.ala jako už nejednou v historii. Učte se azbuku, budete ji potřebovat. A také čínské znaky.
  • PhD. A. Krnáčová, ing. A. Babiš, ing. A. Udženija-Peciš by tedy měli podle slov "pana presidenta" z české politiky zmizet!

    "Česká politika patří Čechům, imigranti by se do ní neměli plést." hlásá tento "všelidový" president.
    • Nečiníte tedy rozdílu mezi člověkem získavším občanství a zapojivším se nějakým legálním, byť odpudivým, způsobem do fungování státu, a člověkem přisavším se na sociální cecek bez snahy se zapojit alespoň v mezích obyčejné slušnosti?
    • Na seznam přidat chytrou Džamilu, doporučit jí uplatňovat svá moudra v rodném STÁNU
      • víme sajmon, STÁNU
  • Jégle ty nechutnej tendenční pisálku, jdi se vys.. ať nemáš pnutí.
    Občanský fórum bylo plný takových jako jsi ty, proto tam nikdo slušný po počáteční euforii nezůstal.Prezident je zvolený, tak už to skousni ty "demokrate". Neexistuje žádný prezident na světě, který by se zalíbil všem. Měl jsem výhrady ke každému, ale toleroval jsem to.Přežil jsem dvě volební období Klause, kterého jsem bytostně nesnášel.Bylo to o to horší, že jsem neměl ani možnost hlasovat proti němu.Je zajímavé, že patříš do kategorii pravdy a lásky, ale v tvých příspěvcích se objevuje pouze tvoje pravda a lásku jsem tam nenašel vůbec. Ty budeš spíš ignorant nebo houvído.
    • vanhorne
      "Neexistuje žádný prezident na světě, který by se zalíbil všem."
      Nevim co se rika o presidentech,ale jiste prislovi rika:" Neni na svete clovek ten, aby se zalibil lidem vsem". Nikdo se zdravym rozumem to po nikom ani po presidentech nezada.Ten tvuj president urcite neni to, co by se melo normalnim lidem zalibit. Ten by mel nosit cedulku " Ja jsem president ", aby lide vedeli s kym maji tu cest. Podle jeho chovani a sprostych reci, by si hodne lidi myslelo, ze potkalo a posloucha nejakeho priopileho a vulgarniho vagabunda. Jeho jednani se muze libit skupine lidi, kterou tvori jeho verici a oddani poddani. Ta zbyvajici skupina obyvatel kterou podle jeho vlastnich slov(Liberecky kraj 2017) tvori" Patologicka sedlina lidske spolecnosti" nevidi v jeho pocinani nic cim by se clovek a zvlast PRESIDENT mohl chlubit. Clovek jeho kvalit by se mozna uplatnil pred sto lety v Portugalske Angole nebo Belgickem Congu, jako nacelnik nejakeho domorodeho kmene.Ti hosi dovedli jak chlastat, tak likvidovat sve odpurce drevenou palici.Tam by dosel takovy clovek vysoke ucty a obdivu.
      • V ČR byl demokraticky zvolen, takže je to náš prezident - přijmul jsem to a to je celé. Zajímavé, že nazýváš hlavu státu vulgárním vagabundem a přirovnáváš ho k pralesnímu náčelníkovi a to je slušnost?
        Odpůrci Zemana mu vyčítají sprostotu, ale v zápětí ho nazývajího ovarem, ožralou a podobně. Nejsmutnější je to u novináře, který má zachovávat úroveň a objektivitu.
        Při předchozí volbě byla zmiňována též slušnost v podání pana knížete, který při jednáních i na mezinárodní úrovni opakovaně spal.Několikrát se pomočil do kalhot a veřejně se producíroval se šlapkou, přestože je ženatý. Jeho artikulaci, která by měla u politika být slušná ani zmiňovat radši nebudu.Nic naplat ani Ondra Vetchý další komunisto bijec mě svým spamem nepřesvědčil o Karlově slušnosti.
        Je pravda, že Ondra bojoval proti komunismu tak statečně, že nehrál před revolucí v žádných filmech ;-)
        Pokud nebudu rozhodnutý pro žádného kandidáta, tak je pro mě dobrým ukazatelem showbiz.Přesně ten kandidát, kterého podstrkují není ten správný !!! Komedianti dávají svému kandidátovi polibek smrti, stejně jako "objektivní" média.
        • vanhorne
          "přirovnáváš ho k pralesnímu náčelníkovi a to je slušnost?"
          Vidim, ze jsem to prehnal s tim prirovnanim. Nacelnik kmene Zulu, by tomu kdo se mu znelibil rozbil na miste lebku ironwood kyjem. Zeman ten by jen zahulakal " Vyzente ho ven, nebo ho zabiju".Loni ve Strasburgu takovy varovny vykrik pouzil a tim dokazal, ze neni zadny pralesni nacelnik, ale president.
    • Jako člověk by to možná skousl, ale jako vazal pražské kavárny si to nemůže dovolit skousnout.
  • jégle když Smetana kreslil těm, vašim mafiánům, kalouskům, íčkům,nečasům a podobným zrůdám tykadla, tak by jste ho nejraději pověsili, kdyby to šlo a tady děláš reklamu na počmáraného pana prezidenta ty dobytku
    • Ahoj Juro,víš že Jegl vlastně neexistuje, je vymyšlená kreatura Pražskou kavárenskou,protože se to bojí podepsat svým jménem. *14*
      • Já se obávám, že skutečně existuje a je na sebe ještě hrdý. Za komunismu jako každý zde slintající komunisto-bijec rozvracel systém zevnitř tak, že lepil známky do členské legitimace doufaje, že při vylepení celé knížky dojde ke zhroucení systému.
        Vlastně se vůbec divím, že tu ten zrůdný komunismus mohl existovat 40 let, když tady vidím ty počty hrdinných odbojářů.Cca 30 let od revoluce a stále za vše mohou komunisté. Když si vzpomenu na majetky tehdejších pohlavárů a těch dnešních, tak se musím smát. Komunisti byli zlodějíčkové začátečníci. Milouš Jakeš, když s ním dělají rozhovor, tak na něj zvoněj v paneláku. Tady to začíná kdejakým oblastním darmožroutem nebo vekslákem a musíte si pro něj dojet do Chorvatska na jachtu.
        Krásný příklad pan Zdeněk Svěrák, který podepsal Antichartu.Za komunistů tvořil vesele.Po revoluci se omluvil za zbabělost a tím to bylo vyřešené - je čistý jako lilium.Teď se angažuje a plká tady rádoby morální moudra.Stejně jako většina hrdinů zde.
  • 50 Euro za negerskej skalp a do roka je Evropa zase bílá.
  • Tak jsem se tady dneska vyblinkal a hned mi je líp. Omlouvám se vám za to *12*
  • Je neuvěřitelné, že se našlo tolik piitomců co volili tu ožralou kreauturu co nás se svou fašistickou smečkou táhne do ruské a čínské prrdele. Máte piitomečkové co jsme si zvolili a máte tady zemanoidní putino-komunismus jak vyšitý. *12* *16*
    • Je neuvěřitelné, kolik se najde lidí schopných podat v diskusi objektivní argumenty, zejména mezi názorovými odpůrci kandidáta zvítězivšího v demokratické volbě.
      Dokážete dát jediný příklad vámi popisovaných jevů, nebo jste s šavlí v hrdle minul "onu" místnost a zarazil se o psací stůl (ten s klávesnicí)?

      Jen pro pořádek: Smajlík, byť barevný, není argument, ale výraz jisté nemohoucnosti. Zvýšením počtu smajlíků je sice možno na svou nemohoucnost více upozornit, ale proč to dělat?
      • Demokratická volba? Silně ovlivněná ruskými fašistickými dezinformačními agenturami, jak se ukazuje.
        • Zemana, jak se ve zdejších diskusích uvádí, volila hlavně smradlavá lůza od popelnic.
          Tento fakt je pak v rozporu s vaší thesí, protože příslušníci oné lůzy mají k výsledkům činnosti takových agentur velmi omezený přístup.
          Když se občas zvedneme s kamarády z hromady hadrů za popelnicí a zajdeme do nízkoprahového centra pokusit se najít nějakou brigádu v blízkosti prodejny krabicového vína, žádná ruská fašistická dezinformační agentura nás neoslovuje, dozor se nás snaží rychle odbavit.
          Co se týče přímého styku, vaše these by platila, kdyby ruská fašistická dezinformační agentura působila v unifomách městské policie. Ale ani potom nemůže být o nějaké volební agitaci řeč - dezinformační kampaně se týkají pouze možnosti pobytu na zvolené lavičce.
        • Dokážete popsat, jak, v čem a kdo dokázal/mohl dokázat ovlivit mé rozhodnutí v libovolných volbách? Případně členů mé rodiny?
          Dokážete stručně definovat, co to je ruská fašistická dezinformační agentura, nebo alespoň uvést její název a naznačit způsob, jak mě v libovolném případě ovlivnila/mohla ovlivnit?

          Jinak: demokratická volba je způsob provedení akce.
          Ovlivňování voličů vlivovými oganizacemi (včetně politických stran a jimi objednaných firem) je normální součást předvolební agitace regulované zákonem. Agitace není volba.

          Podal jste nějakou stížnost na nezákonné ovlivnění voleb?
          Zjistil jste nějaké nezákonné ovlivnění voleb (a nepodal, případně bál se podat, stížnost)?
          Nebo se pouze bavíte, neschopen jiné akce, sprostými výkřiky do tmy?
        • Hlavně těmi z Anglie, jak se ukazuje (aféra Facebooku)
  • Tady panuje Zeman a bude panovat ještě hodně dlouho a kavárníci s tím nic neudělají..ha..ha...
    • p Sajmone, kavárníci /možná/ ne, ale pán bůh-kdo ví ?????? a co pak siola
    • Leda bys mu v konvi nosil, obden, živou vodu.
      • Možná tobě kavárníku, aby si se nám nepokakal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit