Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Týpek dostal za tykadla odpracovat hodiny na veřejných pracích, jenže nenastoupil .....
  • Dementní invalida*) a lidský odpad nejspíš jsem, rusofilní určitě nejsem a co to je novorosijská fiklcka, nevím.
    Vzhledem k vašemu způsobu vyjadřování, který je obvykle úzce spjat s myšlením, mi to, že podle vás nepatřím k normálním slušným lidem, nevadí. Spíše mne to těší.

    *) Původně jsem citoval vámi použité "kr-pl", ale systém mě upozornil, že to je zázané slovo.
  • Zemana, jak se ve zdejších diskusích uvádí, volila hlavně smradlavá lůza od popelnic.
    Tento fakt je pak v rozporu s vaší thesí, protože příslušníci oné lůzy mají k výsledkům činnosti takových agentur velmi omezený přístup.
    Když se občas zvedneme s kamarády z hromady hadrů za popelnicí a zajdeme do nízkoprahového centra pokusit se najít nějakou brigádu v blízkosti prodejny krabicového vína, žádná ruská fašistická dezinformační agentura nás neoslovuje, dozor se nás snaží rychle odbavit.
    Co se týče přímého styku, vaše these by platila, kdyby ruská fašistická dezinformační agentura působila v unifomách městské policie. Ale ani potom nemůže být o nějaké volební agitaci řeč - dezinformační kampaně se týkají pouze možnosti pobytu na zvolené lavičce.
  • Malý doplněk pro 231 onanisty: kdokoli z "Schengenského prostoru" se může kdekoli v onom postoru usadit dle vlastní libosti. Proto tomu nikdo nic nenamítá, jde o něco jiného:
    1) Zaměstnat ony podle vlastní libosti usazené - to je záležitost subjektů převážně soukromých.
    2) Platit oněm dle libosti usazeným nezaměstnaným sociální dávky.
    Tedy:
    ad 1) Pokřivit trh práce a použitím dotací nebo kvót přimět soukromé zaměstnavatele platit podle vlastní libosti usazeným mzdu za alespoň občasnou docházku do zaměstnání (to se již v Německu místy děje).
    ad 2) Platit oněm dle libosti usazeným nezaměstnaným dávky podle standardu bohatších zemí, třeba Německa, na což by dobrovolně přispívaly všechny země Unie (to se již na trhu nápadů objevilo a prosazení je jen otázkou času).

    S nějakým Schengenským podpisem to souvisí jen náhodně.
  • Proč prosím nějakou kreaturní podlou hnídu jakou zeman nepochybně je nazýváte prezident???
    Ano vůdce to on je - všech rusofilních pak, dementních kriplů vaší smečky, novorosijských fiklcek nebo jak se správně nazýváte, ...... a obdobného lidského odpadu - ostatně jako je každý rusácký bastard.
    Rozhodně ne však normálních slušných lidí.
    Je to jen hnijící odpadní špína jaká nebyla na pražském hradě od dob nacistů a následně komoušů.
  • Ty máš právo Sajmone z redakce Tischcali akorát na to, aby tě národ kopnul do prdeléé, nulo.
  • blegh
    mě nikdo nerozeštval... a Zeman už vůbec ne. Pokud máš psychické problémy, jdi se léčit *5*
  • blegh
    Za tykadla na předvolebních plakátech dostal týpek kriminál. Kolik bude za tohle? Asi to přejdeme, tohle není plakát ODS *5*
  • Jestli ono to nebude, třeba tím, že se on otírá o každého. Zatím stačil hrozit smrtí jenom novinářům, nekuřákům, abstinentům a vegetariánům. Takže se nediv, že ho spoustu lidí má za trotla. Ten může imponovat akorát primitivním blbům.
  • Jestli tady někdo onanuje u řečí soudruha Ovara I. , tak bych mu doporučil podívat se, kdo podepsal Schengenskou dohodu. Podle tohoto paktu se může kdokoli, ze zemí EU, usadit v celém prostoru Schengenu, dle vlastní libosti. Toto se vztahuje i na všechny čmoudy, kteří dostanou azyl, povolení k pobytu nebo cokoli podobného. Pokud tedy budou chtít, Merkelovic děti přijít, prostě přijdou a celýho Ovara mají na salámu. Takže si může pindat co chce, ale nezmůže vůbec nic.Je to jenom populismus pro jelita, které mu to baští.
  • Za ruské peníze v Praze Hrad. Národ má právo sesadit a soudit diktátora, dosazeného nepřátelskou velmocí.
  • ty juro, to seš slepej, to nevidíš co se děje ve společnosti. Jak na něj čínan hodil bobek, jak na něj s....e putim. To nevidíš jak nejvyšší vidaho/velitel ozbrojených sil vypadá. já bych mu nesvěřil ani klíč od klenotů--chystejte lafetu ???????? zdraví siola
  • máte na mysli jégla?
  • prezident Zeman nikoho nerozeštval, je to vůdce všech slušných lidí a novorosijců








    YEAH !!!
  • naprosto s článkem souhlasím, takto rozeštvat národ a rodiny, to opravdu nedokázal v histori nikdo. Komu čest tomu sláva...........siola
  • Pořád ti stejní, nejdřív naletěli šmejdům s hrnci, teď Babišovi na tu jeho kulišáckou, estébáckou Smlouvu s občany. V některých civilizovaných zemích je zakázáno, aby politik kandidoval za peníze ze zahraničí, zejména pokud se jedná o zjevně nepřátelskou velmoc jako je Rusko. Třeba jako Miloš Zeman za ruské peníze.
  • Evidentně 5 Germánů a Anglosasů, či jakých cizáků s Tebou, juro, nesouhlasí. Já ale s Tebou souhlasím.
  • Já se obávám, že skutečně existuje a je na sebe ještě hrdý. Za komunismu jako každý zde slintající komunisto-bijec rozvracel systém zevnitř tak, že lepil známky do členské legitimace doufaje, že při vylepení celé knížky dojde ke zhroucení systému.
    Vlastně se vůbec divím, že tu ten zrůdný komunismus mohl existovat 40 let, když tady vidím ty počty hrdinných odbojářů.Cca 30 let od revoluce a stále za vše mohou komunisté. Když si vzpomenu na majetky tehdejších pohlavárů a těch dnešních, tak se musím smát. Komunisti byli zlodějíčkové začátečníci. Milouš Jakeš, když s ním dělají rozhovor, tak na něj zvoněj v paneláku. Tady to začíná kdejakým oblastním darmožroutem nebo vekslákem a musíte si pro něj dojet do Chorvatska na jachtu.
    Krásný příklad pan Zdeněk Svěrák, který podepsal Antichartu.Za komunistů tvořil vesele.Po revoluci se omluvil za zbabělost a tím to bylo vyřešené - je čistý jako lilium.Teď se angažuje a plká tady rádoby morální moudra.Stejně jako většina hrdinů zde.
  • prý republiku a naši společnost rozděluje pan prezident Zeman, když jsem viděl ty dobroserské havloidní kavárenské zrůdy jak se vyrojili kolem chovance z ústavu Drahoše, tak mě bylo zle, tolik špíny a svinstva sem ještě neviděl a tady ti justové, jéglové a podobné kreatury tu rozdvojenost prohlubují, na čí příkaz? Soroš je platí a ten potřebuje nejednotné slabé rozhádané slovany
  • zas jedovatá slina na Hrad. Se pak nemůžou divit obejdové od novin, že si je zvolil pan prezident za cíl. Každý obecní hlupák co udrží v ruce psací pomůcku nebo dosáhne na klávesy se otírá o pana prezidenta. A strefují se do něj permanentně. V pořádku - je demoška. Ale musí počítat, že z Hradu se dočkají reakce. Kdy a jaké záleží výhradně na tom, kdo se stal terčem útoků. A pan prezident se rozhodl že to bude slavnostní okázalá odezva. Jasně že extra zbabělci a staří přisluhovači to neunesli. Je dobře že veřejně vyfičeli. Děkujeme hvězdám veřejné blbosti za jejich defilé. Němcové, Ferimu a ostatním figurantům. Už to mají stejně za pár ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit