Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dante

  Šílené ve Francii natáčí Johanku z Arrku a hraje ji černoška--tak se ukázkově Demokraté podílejí na falšování dějin--z vrahů dělají že byli jen běloši a z černochů dobráky ale nějak nám zatajují co černoši vyvádějí v JAR kde vraždí bílé farmáře i děti a ženy znásilnují kdo   byl někdy v Africe ví že černoší jsou rasisté jen Demokraté to tají--i v Evropě se to začíná ukazovat ????

  • Neměla ji hrát černoška, ale mulatka s poměrně světlou pletí!

   Ale projekt byl rovněž stornován!

   Doufám, že bude stornována i idea, hrozící vyvolat podobný skandál v Česku. Někteří "experti" vytvářejí  počítačovou hru o husitech, kterou ovlivňují silné hlasy recenzentů z USA, Nemecka a Japonska, říkající, že mezi husity mají být i černoši. 

   Současný setup hry takovou možnosť nepčipouští, ale kdo ví....

   Vit též: https://svet.sme.sk#ixzz5v30SOLEU

 • Zneužívání a falšování vědy a historie,lhaní o svobodě,negace kulturního
  dědictví až etnocida,ignorování vůle občanů ,propagace sexuálních
  deviací a míšení jako způsob genocidy národů,plundrování nerostného
  bohatství,rozkrádání a zadlužování= Demokracie.

    ..co se to s těmi politiky vždycky stane-před volbami mluví lidem ze srdce a po volbách během pár hodin začnou dělat věci proti zdravému rozumu a s nimi i celá ta klika co má nějaký vliv ,včetně umělců a vědců.

  Tak Bond je černoch z kmene Hotentotů,nejlíp kdyby to byl homosexuální černoch s velkým údem,milostné zápletky mezi muži jistě potěší,nebude už Bondgirl ale Bondboy,tak jak si to naplánovali v Bilderbergu.Asi pro čokoládové děti,takové ty co po nich touží Donutil.

  Dlouho nebyla válka,lidem je moc dobře,potřebují výprask od asiatů. • "Bijte na poplach! Civilizace se hroutí, přepisují se dějiny a chystá se genocida bílých mužů." - jak, chystá? Ta už začala!!!

 • Tak dlouho si budou tihle multikulti magoři koledovat, až se zrodí nový Hitler. kalich trpělivosti už přetéká.
 • "Asi by někdo všem těmhle lidem měl říct, že James Bond není - na rozdíl od Havla a Mandely - skutečný a jedná se o fiktivní, nikoliv historickou postavu. "

  .

  Milý autore, asi jim to říkat nemusíte, oni to vědí. Jistě souhlasíte s tím, že i "Červená karkulka" je fiktivní postavou, že? A byl by projevem rasismu nebo diskriminace případ, že by se někdo rozhodl natočit tuto pohádnu, kde by Červenou karkulku nahradil Černý karkulák?

  Proč máte vy a vám podobní pocit, že by každý měl se vším spouhlasit a neměl by mnic kritizovat, protože je to jinak samozřejmě projev rasismu, xenosfobie, nacismu apod.? Není ta chyba spíš u vás? Respektujte právo jiných, aby vyjádřili svůj nesouhlas i s tím, co vy sami považujete za správné a nechtějrte je hned dehonestovat. Děkuji.

  • Všichni jsme z černé matky africké a potomky černých opičáků a kdo tvrdí že ne,toho zavřou až zčerná!

   červená Karkulka byla černoška,právě tak jako Děda Mráz a Ježíšek byl taky černoušek a kdo tvrdí že ne,ten bude stíhán za popírání !

   ...............................(z natáčení...)...........................................

   Bond ,černý jak uhel přirazí ve člunu se stovkou černochů k britským břehům ,kde čeká Miss Monypenny,která užasne nad jeho svalstvem a zvolá-toť jest pravý Angličan,který se bude bíti za Británii!Bond vystoupí ze člunu a kamera zabírá jeho úd.Tu Monypenny zvolá-toho chci v MI 5! A Bond padne na zem aby vzdal díky Alláhovi a počne se klanět na východ tváří k Mecce a vystrkovat zadek na Západ.... 


 • Jak škoda?Je to dobře a tak to má být. Zatím si to afričané zařídili zejména v EU sami.On je totiž aktuálně každý afričan spojován s těmi vyžírkami z gumových člunů. S těmi kteří se tady utíkají "zachránit". A až jsou tady tak se zjišťuje že je všechno jinak. Nepracuje to, povaluje se to, prudí to a snaží se to přečurat systém. Nejhorší je že napadají, mnohdy vraždí či znásilňují evropanky.A něco takového by mělo hrát zavedenou roli kladného hrdiny? Možná v nějaké parodii.

 • Je mnoho černošských svalovců, kteří by mohli hrát třeba Angeliku - markýzu andělů. 😎
  • Od nás třeba svalovec Janda z TingŤang

 • Já bych s tímto článkem nebyl tak provokativní. Stačí si uvědomit další pecky z nejen kulturní fronty a jsme doma. Když vysílají na českých TV zahraniční multikulturní reklamy, kde musí být minimálně jedna nebílá osoba, nebo nejlépe komplet všechny rasy najednou. Připomenu také reklamu na Old Spice vyloženě s černochy....

  Připomenu chystaný nový film o Johance z Arku, s černoškou v roli Johanky. Připomenu silnou negativní odezvu na nedávnou herní pecku Kingdom Come:Deliverance, kterou nechtěli jisté kruhy v USA a Německu napřed .ani povolit k prodeji, protože  se nikde ve hře neobjevují černoši-nechápajíc, že jde o čistě o české středověké prostředí.

  Jistě nemusím extra připomínat, že v JAR je hon na bílé farmáře. Vraždy, znásilňování, krádeže jejich majetku. Za stavu, kdy národní fotbalový  mančaft JAR "musel" obsahovat daný počet černochů, a další místní speciality se zaměstnáváním černochů. 

  Končím s poznámkou, že běloši jsou už menšina a  tak ten rasismus je opravdu naruby. A nastává doba, kdy je třeba bít na poplach. Bez bílé rasy by ta barevná (kromě žluté rasy) skončila rychle v době kamenné. 😈


 • Jde o svobodné rozhodnutí filmového producenta, které učinil na základě průzkumu trhu prostřednictvím "fake news" před několika dny. Statistické vyhodnocení podobných diskusí si jistě nechal udělat a na základě tohoto se rozhodl, jak rozhodl. 

  Figura Jamese Bonda je především literární postava, příběhy které filmaři používají ke své tvorbě. 

  Pokuď vytvoří jakýkoli příběh s figurou ženy v roli onoho predátora, ať si ji pojmenují jinak, třeba Johana Blbková...

 • TheGGG

  opět blábol liberálního pissálka... kdyby 007 (a 007 = Bond, to platilo od jakživa a tak je to i zažito) byl jediná obět blackwashingu, tolik poviku při tom nebude... za posledních pár let však bylo korektně obarveno X desítek postav, můžské bělošské postavy byly předělány na ženské nebo na barevné, či gaye o případech překrucování skutečné historie v dokumentech ani nemluvě... liberální SJW sebranka pochopitelně nemá mozkové kapacity na to, aby přišla s novou originální postavou černošské ženy a tak radši vezme nějakou známou a zavedenou značku a nacpe do toho své agitky. Vtipné je, že spoustu normálních žen a barevných toto uráží (sleduji několik konzervativních rozumných černošských youtuberů a ty na vás bílé liberální sluníčkáře z vysoka kašlou) a berou to jen jako předhození ohlodané kosti... BTW: říkat barevní není rasismus, to si jen překládám regulerní termín PoC (people of color)

  Tiscali jako obvykle pozdě a úplně mimo, no alespoň se člověk zasměje... není divu, že novináři jsou všude jen pro srandu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit