Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalous je prirozeni vychlastany, usaty, vysmahly, plesnivy a podobany! *12* *12* *12*
  • Aha, tak špatně artikuloval, já jsem to poslouchal a konstatuji že vůbec nevěděl co mluvil, spíše blábolil!! *2* *15* Jestli tam pak hodil šavli se už nedozvíme!! *3*
  • Ministr zodpovědný za naše peníze chodí do práce ožralej. Ministr zodpovědný za
    zahraničí se chodí do práce prospat. Vladu drží pohromadě Peak s Dobešem. Jejich
    pidistraničkám nedal nikdo ve volbách hlas a přesto jsou ve vládě nebo dostávaj
    jako Dobeš za podporu vládního spolku peníze. *1* *1* *1* *1*
    Náš premiér je hadr který se podškrábne pod každou milost pro zloděje kterou mu z
    hradu pošlou. Stát mu královsky dotuje i jeho podrž ptáčka pomocnici Nagyovou.
    Kocourkov? ne! náš stát v moderním 21 století. *1* *1* *1* *1* *1*
    • No,kdyby jenom Kalousek. Nemám zde na mysli Zemana, z něhož dělají diskutéří nesmyslně sud s lihem, ale právě jsem si z youtube přehrál rozhovor generálního ředitele povodí Labe p. Beránka o stavu povodňové aktivity. Možná byl také namol, ale jeho hlas zněl vcelku přirozeně,jenže blábolil ještě hůře ,než Kalousek. Z rozhovoru s ním jsme se stav na povodí Labe nedozvěděli, jenom to, že ředitel povodí Labe totiž nejen že neví o povodních vůbec nic, ale on ani nevěděl, že v Labi teče nějaká voda a strašně se tomu divil, potom pochopil, že se jej ptají na vodu, tak blekotal, že možná dorazí nějaká z Lovosic. Prostě "momentálně postižený" Otík by to zvládl oproti němu bravurně. A teď si vezměte, že za totální nevědomost bere měsíčně plat zhruba 400 tisíc Kč + milionové výkonnostní odměny !!! Kdo jej asi dosadil ??? Zřejmě nějaký příbuzný s modrou legitimací... jeho kvalifikace totiž není dostatečná ani na funkci vrátného....IQ maximálně tak kolem 60 !!!
    • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses komunistou!
      • Ty burane nás nezajímá tvoje EGO.
      • Díky těm hloupostem co tu plácáš jak stará zaseklá ohraná deska je nyní jasné kdo
        sloužil jako předloha pro pohádkovou postavu Hloupej Honza. Ty! *1* *1* *1*
        • To není hloupý Honza ale hloupý Pišta, ten tady píše hovadiny které jsou neuvěřitelné na jeho věk 76 let.Holt někdo zmoudří ve 30 a někdo ani v 80 ti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit