Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chomutovská ods ani ivča se dobrovolně nevzdají a něco mafiánského a nekalého /jak je jejich dobrým zvykem/ zkusí vymyslet. Demokracie je pro lidi jako Ivanka Řápkovejch škoda, jen jim překáží v rozletu. Pošahané svobodné volby, ve kterých se může stát, že ji nezvolej. *9* Za komoušů by jako kandidátka KSČ resp. NF měla jistotu a ani by si nemusela hrát na rasistku, i když xenofobní ona zase bude....
  • Pro hodnocení pí Řápkové na kandidátku pro spravování věcí veřejných - tím nemyslím VV - mi stačilly její výsledky v odborném testu ze znalostí práva. To, připomínám, je obor, který "vystudovala" v Plzni. V tomto testu, kterému ji podrobila MF Dnes, nezískala Mgr. Ř. žádný bod, a to ani u otázek, které by měla znát jako dlouholetá úřednice státní správy. No comment.
    • Vzhledem k tomu, že na té škole nestrávila ani minutu a studiem práv v životě taky ne, tak byl výsledek jejího testu jasný. *1* Je to podvodnice a svině, ale jako taková - jak víte - patří za ODS do sněmovny i na radnice. V této partaji ta nejlepší kvalifikace
  • Vážení - anonymy zavrhuji. Podepsala jsem svým jmenem. Výraz anonym dosazujete automaticky? To není etické.
    • Jste tam podepsaná. Kdybyste byla přihlášená(a měla mail), anonym tam mít nebudete. Přihlašovat se kvůli tomu na tiscali nebudu a žíly mi to netrhá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit